Grote oude Kutani bloempot met diverse figuren + goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 28 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels, vlinders en florale decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Bing en Gröhndahl porseleinen vogel. Nr. 1850. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met hoogwaardigheidsbekleder en twee volgers. Met tekst en bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese eierschaal porseleinen kommen. Met bodemmerk, florale/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 10,4 cm ø. In goede staat.
Oude Blanc de Chine Chinees porseleinen opengewerkte vaas op houten console. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 11,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws vier-delig terracotta servies met medaillons. Gemerkt F.G.W. en nummers. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.