Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Japanse bronzen vaas, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Japanse bronzen vaas met decor van vogels bij pioenroos. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Deurhor (gietijzer), H 108,5 x B 45,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Oud/antiek gietijzeren deurhor met paardenhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: H 108,5 x B 45,5 cm. In goede staat.

Microscoop in kist
Startprijs 60 EUR

Oude microscoop in kist, met diverse benodigdheden. Afmeting (kist): 22 x 15 x 11 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp, H 87 cm.
Startprijs 60 EUR

Tiffany-stijl tafellamp. Geheel staand op notenhouten voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa H 87 x Ø 52,5 cm. In goede staat.

3x Antieke wandlamp
Startprijs 60 EUR

Drie antieke wandlampen van messing. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 31 - 36 cm. In goede staat.

Japanse tafellamp, H 53 cm.
Startprijs 60 EUR

Japanse, bronzen cloisonné tafellamp. eind 19e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

2x Schemerlamp, H 75 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee metalen schemerlampen (staalkleurig). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp, H 51 cm.
Startprijs 60 EUR

Tiffany-stijl lamp met glas-in-lood. Met houten voet en chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

2x Kaarskandelaar, H 48 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee antieke kaarskandelaren van messing, met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Groninger tinnen kraankan
Startprijs 60 EUR

Groninger tinnen kraankan met originele beschildering. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.

Twee petroleumlampen, 1900
Startprijs 60 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Opaline glas + messing. Afmeting: 34 - 59 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp, 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek geëlektrificeerde majolica petroleumlamp met compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Naaidoos, 1860
Startprijs 60 EUR

Antieke notenhouten Louis Philippe naaidoos. Duitsland. Circa 1860. Afmeting: 14 x 22 x 33 cm. In goede staat.

Japans munten kabinet
Startprijs 60 EUR

Japans munten kabinet met messing beslag. Floraal gegraveerd. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14 x 12 cm. In goede staat.

Voet met putti (verguld)
Startprijs 60 EUR

Bronzen, vuurvergulde kaarskandelaar met putti. Schroefbare glazen schaal mist. 19e Eeuw. Gesigneerd H. Picard. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.

Lot kristal/zilver (4x)
Startprijs 60 EUR

Vier kristallen coupes. 2x Amandel geslepen met bronzen voet, afmeting: H 10 x Ø 19 cm. 2x Geslepen dekselcoupe, voorzien van 835/000 zilveren voet, afmeting: H 17 x Ø 13 cm. In goede staat.

Vijf delen divers antiek
Startprijs 60 EUR

5x Diversen. Antiek. Bestaande uit; Lederen reisbestekhouder, lakwerk brillenkoker, lederen brillenkoker met bril, kerfsnede werktuig. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.

Model Botter
Startprijs 60 EUR

Houten modelbouwboot. Botter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 92 x 22 cm. In goede staat.

Marmeren reliëf met koeien/figuren
Startprijs 60 EUR

Antiek 19e eeuws marmeren reliëf plaquette in lijst. Met berglandschap, vee en figuren. Afmeting: 8 x 11 cm. In goede staat.

Dressboy
Startprijs 60 EUR

Decoratieve dressboy van messing. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Italiaanse piedestal met putti
Startprijs 60 EUR

Italiaanse piedestal met putti. Bronskleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.

Must de Cartier parfum in houder (30 ml. )
Startprijs 60 EUR

Must de Cartier parfum in houder. Inhoud: 30 ml. Ref. Nr.: 69315130. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt
Startprijs 60 EUR

Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt. 17e - 18e Eeuw. Joanne Westenberg. Auctore. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Twentse boerderij in landschap
Startprijs 60 EUR

Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Twentse boerderij in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.