Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

F.J. Goosen, Rotterdamse haven
Startprijs 450 EUR

Frits Goosen. 1943 - . Rotterdamse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x 30 cm. In goede staat.

G. Gorter, Landschap met koeien
Startprijs 60 EUR

G. Gorter. 1884 - 1967. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting; H 49 x B 32 cm. In goede staat.

J.H.P. van Hoppe, Dorpsgezicht met figuren
Startprijs 50 EUR

J.H.P. van Hoppe. Hollandse School. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.

Agnes van den Brandeler, Man met stropdas
Startprijs 50 EUR

Agnes van den Brandeler, 1994. 1818 - 2002. Man met stropdas. Ets op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In goede staat.

Cor Sobel, Bloembollenvelden
Startprijs 150 EUR

Cor Sobel. 1899 - 1984. Hollands landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Agnes van den Brandeler, Stilleven met olielampen
Startprijs 200 EUR

Agnes van den Brandeler. 1918 - 2002. Stilleven met olielampen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 53 cm. In goede staat.

U. Nancy, Moeder met kind
Startprijs 350 EUR

U. Nancy. 19e Eeuw. Moeder met kind bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16,5 cm. In goede staat.

Haanstra, Windmolen
Startprijs 40 EUR

Johan Haanstra, 1953 FR. 1914 - 1991. Antieke windmolen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21,5 x B 28 cm. In goede staat.

2x Afrikaans ikoon
Startprijs 60 EUR

Twee antiek Afrikaanse ikonen. Eerste helft 20e eeuw. Canvas op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16 cm. In goede staat.

Gravure, Havengezicht Le Havre
Startprijs 50 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure 'du Port et des Chantiers du Havre'. Deels handingekleurd. Scheepsbouw. Gravure op papier. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.

Lot diverse werken (8x)
Startprijs 60 EUR

Acht stuks diverse oude/antieke prenten/litho's etc. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Havengezicht
Startprijs 60 EUR

J. Wezenaar. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar een oude meester. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 B 40 cm. In goede staat.

2x Jan Berfelo, Abstract
Startprijs 70 EUR

Twee werken van Jan Berfelo, Enschede. Abstracte composities. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

W. van Pelt, Landschap met windmolen
Startprijs 70 EUR

W. van Pelt, 1897. Landschap met windmolen. Craquelé. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In redelijke staat.

4x Aat Veldhoen, Schetsen
Startprijs 100 EUR

Vier schetsen van Aat Veldhoen. 1934 - 2018. Schetsen 60-er jaren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Fedor van Kregten, Landschap met schapen en herder
Startprijs 100 EUR

Fedor van Kregten. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In redelijke staat.

H.A. Daalhoff, Bomen met boerderij
Startprijs 60 EUR

Henri Daalhoff, 1942. 1867 - 1953. Bomen met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

S.A. Krausz, Koeien (studie tekening)
Startprijs 80 EUR

S.A. Krausz, 1794. 1760 - 1825. Studie tekeningen koeien, nummer 5. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21s B 18,5 cm. In goede staat.

2x Paul Bodifee, Binnenhof + wintergezicht
Startprijs 80 EUR

Twee etsen Paul Bodifee. 1866 - 1938. Deventer School. Binnenhof + wintergezicht. Etsen op papier. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

2x Hollandse School, Havengezicht + landschap
Startprijs 100 EUR

2x Hollandse School. 1x Monogram M.v.W., Havengezicht (zwarte inkt). 1x P.M. Brouwer Fecit, 1819 - 1886. Aquarel landschap. Afmeting: 13 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Stilleven
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24x B 34 cm. In goede staat.

K. Räder, Abstract
Startprijs 35 EUR

K. Räder. 2001. Nr. 1/5. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J.A. Mondt, Stilleven
Startprijs 50 EUR

J.A. Mondt. 1859 - 1941. Stilleven met beeld, bord kandelaar et cetera. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 29,5 cm. In goede staat.

Hogerwaard, Boerderij
Startprijs 45 EUR

Hogerwaard. 20e Eeuw. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.