Frits Goosen. 1943 - . Rotterdamse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x 30 cm. In goede staat.
G. Gorter. 1884 - 1967. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting; H 49 x B 32 cm. In goede staat.
Cor Sobel. 1899 - 1984. Hollands landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler. 1918 - 2002. Stilleven met olielampen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 53 cm. In goede staat.
U. Nancy. 19e Eeuw. Moeder met kind bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16,5 cm. In goede staat.
Twee antiek Afrikaanse ikonen. Eerste helft 20e eeuw. Canvas op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16 cm. In goede staat.
Acht stuks diverse oude/antieke prenten/litho's etc. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
J. Wezenaar. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar een oude meester. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 B 40 cm. In goede staat.
Twee werken van Jan Berfelo, Enschede. Abstracte composities. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
W. van Pelt, 1897. Landschap met windmolen. Craquelé. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In redelijke staat.
Fedor van Kregten. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In redelijke staat.
Henri Daalhoff, 1942. 1867 - 1953. Bomen met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
S.A. Krausz, 1794. 1760 - 1825. Studie tekeningen koeien, nummer 5. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21s B 18,5 cm. In goede staat.
2x Hollandse School. 1x Monogram M.v.W., Havengezicht (zwarte inkt). 1x P.M. Brouwer Fecit, 1819 - 1886. Aquarel landschap. Afmeting: 13 - 28 cm. In redelijk/goede staat.