Zilveren zakhorloge, 800/000, en een bijbel met zilveren slot, 835/000. Horloge met een witte emaille wijzerplaat, wat beschadigd en een metalen ketting, ø 47 mm. werkend. En een bijbel met bewerkte l...
Klein zilveren doosje, 833/000, rond model met een deksel voorzien van graveerwerk. ø 3x0,8mm. ca 12 gram. In goede staat
Fotolijst met zilveren rand, 925/000, met een brede gladde rand, 15 mm. breed. 16x11,5cm. Engeland. Gedeukt langs de randen. In redelijke staat.
Leuke kleine plated tafellamp met barok-stijl voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Kristallen odeurflacon met zilver, 835/000. Cilindervormige flacon met en getorst lijndecor met een brede zilveren kraag en dop, versierd met graveerwerk. ø3x9cm. In goede staat.
Zilveren natfruitschep, 835/000, met een ronde gezaagde bak met bloemdecor en een steel met bloemdecor. MT.:Onduidelijk, jl.:Y:1908. ca 42 gram. lengte 15 cm. In goede staat.
Zilveren schaaltje en bijbelslot als armband, 833/000. Rond schaaltje met een geschulpte rand, op ronde ring. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. jl.: M:1947. ø 10 cm. En een armband gemaakt van een ...
Kristallen presenteerschaal met zilveren greep, 833/000. Voorzien van een geruite rand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. 16x16x15cm. Enkele chips. In redelijke staat
Bestekcassette vol met plated bestek. Van Kempen & Begeer Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 57 x 42 cm. In goede staat.
Kristallen karaf met een bolle buik versierd met amandelslijpsel. De karaf is voorzien van een zilveren rand om de buik en een zilveren rand met ketting om de hals en om de stop. In goede staat. ø15x3...
Collier van 10 rijen met kleine rode kraaltjes met in het midden een peervormige flacon versierd met agaatstenen. lengte 60 cm. flacon 6,5 cm. In goede staat.
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met graveerwerk op de rand. Het comfoor heeft een koperen binnenbak. Het geheel is geplaatst op een houten basement. Totaal ca 390 gram....
Twee ronde zilveren doosjes, 830/000, 835/000, een rond model met een ribdecor. MT.: A.Keun, Groningen, jl.: L:1820. En een rond doosje met scharnierend deksel, aan de bovenzijde versierd met een bewe...
Drie Boheemse odeurflacons met zilver, 833/000, een flacon uit roodglas met zilveren kraag en dop met biedermeierdecor. Een grote flacon met rode detail, voorzien van een zilveren dop en kraag, scharn...
Lot China, divers. 20e Eeuw. Onder andere; spekstenen tempelleeuwen, steengoed, porseleinen figuren, blanc de chine figuur. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Lot divers China/Japan. Oud + antiek. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kommen, benen snuffbottle, parelmoer tablet, lakwerk vaas, Kanton porselein, lakwerk doos. Afmeting: 7 - 28 cm. In redelijk/goede st...
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.
Vijf diverse Japans Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden chips. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met floraal decor + gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen gemberpotten met houten deksel en landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In goede staat.
Groot lot Chinees/Japans porselein. 18e - 19e Eeuw. 11x China, beschadigd. 1x Japan Satsuma, geisha's in tuin, goed. In matig/redelijk/goede staat. Afmeting: 6 - 32 cm.
Chinees porseleinen vaas met paars-achtig glazuur. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met vlekken-glazuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.