Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Beeld, Daphne
Startprijs 900 EUR

Terracotta vaas
Startprijs 140 EUR

Antiek gesigneerde jugendstil terracotta vaas met drinkende dame. R. Autili. Circa 1900. Scheur in basement onder bodem. Afmeting: 55 cm. In redelijke staat.

Bronzen schotel (Just Andersen)
Startprijs 60 EUR

Bronzen art deco schotel van Just Andersen Denemarken. Met bodemmerk. Circa 1925. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Madonna beeld (brons)
Startprijs 50 EUR

Bronzen Madonna figuur van Rene Deamen. 1935. Art Deco. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

2x Weens brons, 1900
Startprijs 400 EUR

2x Weens brons. Circa 1900. 1x Kameel met figuur en kar. 1x Perzisch kleed. Afmeting: .............. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Smid met aambeeld
Startprijs 300 EUR

Antiek bronzen figuur door Julius Paul Schmidt Felling, 1835 - 1920. Voorzien van gietstempel. Smid met aambeeld, geplaatst op marmeren sokkel. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Discuswerper
Startprijs 40 EUR

Compositie metalen discuswerper. Bronskleurig. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Danseres
Startprijs 90 EUR

Bronzen danseres op zwart marmeren basement. Naar August Moreau. 21 Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antiek beeld met wereldbol, 1900
Startprijs 160 EUR

Antiek compositie metalen figuur met draaibare wereldbol. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Ridder te paard
Startprijs 100 EUR

Zwaar, massief compositie metalen figuur. Ridder te paard. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 38 x 15 cm. In goede staat.

Beeld, Mollige dame
Startprijs 4.750 EUR

Figurengroep, Jongen met geit
Startprijs 50 EUR

Figurengroep op marmeren basement. Compositie metaal. Jongen met geit. 20e Eeuw. Afmeting: 46,5 cm. In goede staat.

Twee delen brons
Startprijs 100 EUR

Twee delen antiek brons. 1x Plaquette Dr. H. Colijn, Ubbink & Co. Doesburg. 1x Baby op marmeren basement. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Lorina, Bronzen meeuw
Startprijs 200 EUR

Zware, grote bronzen meeuw op marmeren sokkel. Gesigneerd Lorino. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 60 x 24 cm. In goede staat.

Bronzen jockey
Startprijs 100 EUR

Bronzen jockey te paard, op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 29 x 8 cm. In goede staat.

Antieke terracotta tijger, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke terracotta tijger. Duitsland. Circa 1900. Gesigneerd Richter. Afmeting: 30 x 39 x 19 cm. In goede staat.

Kiny Copinga Scholten,
Startprijs 1.500 EUR

2x Beeld, Mozart + Beethoven
Startprijs 50 EUR

Twee figuren van terracotta. 20e Eeuw. Beethoven + Mozart. Afmeting: circa 30 cm. In goede staat.

Bronzen schaal, E. Picault
Startprijs 120 EUR

19e Eeuws bronzen tazza met Romeinse figuren voorstelling. Door E. Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 8 x Ø 28 cm. In goede staat.

Beeld van putti met bloem
Startprijs 80 EUR

Terracotta beeld van figuur met bloem. Deels geglazuurd. 20e Eeuw. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

Gestoken figuur, Liggende koe
Startprijs 80 EUR

Antiek houtgestoken figuur. Liggende koe. 19e Eeuw. Reclame object van slagerij geweest. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Afrikaans hoofd, H 35 cm.
Startprijs 60 EUR

Afrikaans houtgestoken hoofd met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek bronzen figuur. Naakte dame met duif. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.