Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Tapijtverkoper. Met polychromie. Gemerkt Bergmann. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws compositie metalen figuur. Griekse dame met muziekinstrument. Op piedestal. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen buste op marmeren basement. Edele heer met hoed. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zeer groot Indonesisch/Balinees hardhouten gesneden figuur. Traditionele danser + danseres. 20e Eeuw. Afmeting: H 135 cm. In goede staat.
Groot Maria beeld van terracotta met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.
Groot antiek gipsen beeld van Heilige Antonius met kindje Jezus. Originele polychromie. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Groot (zittend) Maria beeld met kindje Jezus. 19e Eeuw. Originele polychromie. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Bronzen beeld van geboetseerde staande dame. Ongesigneerd. 70-er Jaren. Afmeting: 42 x 14 x 14 cm. In goede staat.
Zware, grote bronzen meeuw op marmeren sokkel. Gesigneerd Lorino. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 60 x 24 cm. In goede staat.
Bronzen pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.