Antieke bronzen vogel met hagedis. Gemonogrammeerd 'J.M'. Toegeschreven: Jules Mené, 1810-1879. Afmeting. 11x17x13 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen boedha. Ca. 1900 of ouder? Verso gesigneerd, mooie patina. Afm. 23 cm. In goede staat.
Aparte antieke Chinese bronzen boedha. Krijger met aureool en schildpad. Ca. 1900 of ouder?. Afmeting. 27 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen vergulde boedha met verso tekst. Ca. 1900 of ouder. Afmeting 24 cm. In goede staat.
Oude/antieke ? Oosterse boedha op stier met rest-vergulding (één stukje los erbij). Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen beeld door Moulin. Hippolyte Alexandre Moulin, 1832-1884. 'Naakte dame bij piedestal met buste'. Afmeting. 24 cm. In goede staat.
Brons gegoten Bachhus , 20e eeuw met mooie patina, Afmeting 25cm. In goede staat
Antiek Chinees houtgestoken Quan Yin op lotusbloem en vergulding. Circa. 1900. Afmeting: 37 cm. in goede staat.
Chinees ijzeren figuur. Twee-delig. Paard met hoogwaardigheidsbekleder. Restvergulding. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Twee maal bronzen figuren (Chinezen) met vaandels. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Twee brons gegoten dikke danseressen. 21e Eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Antieke Franse Art Nouveau buste op wit marmeren piedestal, door Cowes. Ca. 1910. Afmeting. 25 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van een dame op marmeren basement. Ca. 1900. Gesigneerd Larche , waarschijnlijk Raoul Francois Larche, 1860-1912 Afmeting. 30 cm. In goede staat.
Mooi gedetailleerd houtgestoken Maria beeld in Barok-stijl. Zuid-Duitsland, circa 1920. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee Chinese brons gegoten figuren. 21e Eeuw. 'Oude vrouw met schoen'. 'Man op bank met strijkinstrument'. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Antieke bronzen baby op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen vaandeldrager, 'M.J.B. Helvoirt 1989'. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Oosterse bronzen figuur. Indische olifant met koninklijke figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Twee antieke gepolijste bronsjes, Circa: 1900. 'Boeren vrouwen met fruitmanden'. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen figuren op marmeren sokkel in 18e eeuwse klederdracht Chips. Afmeting: 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen figuur, boeren jongen met handen in zijn zak. Door Julius Paul Schmidt-Felling, 1835-1920. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bronzen figuur. Boeren jongen op marmeren basement. Julius Paul Schmidt Felly, 1835-1920. (chips basement). Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Bronzen" Diana" op zwart marmeren basement. 21 Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.