Moderne bronzen figuur van een naakte dame omstreeks 1970, ongesigneerd in goede staat 39cm
Antieke figuur omstreeks 1900, voorstellende een engel met ster, gesigneerd Aug. Moreau, op houten sokkel, 55cm Cond:G
Grote oude antiek marmeren damesportret in goede staat (schilfers sokkel) 46x25x23 cm.Cond:G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een zwevende vrouw aan tafel, naar Salvador Dali, in goede staat 28,5x20x7cm
Bronzen figuur 21e eeuw Son of the Sun met monogram S.D met zwart marmeren sokkel, in goede staat 35x29x9,5cm
Oude houtgestoken heilig figuur, naar 18e eeuws voorbeeld (krimpnaad), H.: 40cm. Cond.: G
Twee natuurstenen figuren 2e helft 20e eeuw, voorovergebogen vrouw en pinguin 42-47cm Cond:G
Antieke Chinese houtgestoken figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een oudere monnik met draagstok 25cm in goede staat.
Bronzen vernikkelde kakatoe op tak, 2e helft 20e eeuw 31cm. Cond.: G
Zes oude Afrikaanse houtgesneden figuren 20e eeuw in goede staat 29-40cm.
Twee oude Afrikaanse natuurstenen figuren 20e eeuw, 1drinkbeker met deksel en vrouwengezicht, 1 herenbuste 15-20cm
Bronzen Oldenzaals boeskoolmannetje, ontwerp door: Jan Kip 1926-1987 15cm Cond:G
Zwaar composiet gegoten beeld van kunststof 2e helft 20e eeuw 42x33x18cm. Cond.: G
Zware oude bronzen plaquette, plechelmuskerk Oldenzaal, 20e eeuw, in goede staat 20x18x1cm Cond:G
Art Deco beeld +\- 1920 gesigneerd Hermanek, plated plaquette op marmer, voorstellend een naakte vrouw met guirlande. 24x18x6 cm. Cond:G