Oud Afrikaans houtgestoken figuur, voorstellend een krijger met jacht-troffee (hoorntjes van bokje missen) 20e eeuw 82cm. Cond.: R-G
Grote moderne bronzen figuur 21e eeuw getiteld "Vriendschap", gemonteerd op marmeren voet 48x30x15cm. Cond.: G
Johan Sterenberg (St. Anne 1920 - 2002 Marum), bronzen portret van een jongen op marmeren sokkel (stukjes van de sokkel af) 38x17x17cm.
Diverse oude/antieke Oosterse figuren; 1x geisha van natuursteen ca. 1920 (chips af), 2x Chinese houtgestoken figuren 1e helft 20e eeuw en 3x Indonesische houtgestoken figuren 15-30cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen bustes van een koninklijk paar. Verguld en met marmeren voet. Cond.: G
Oude bronzen muziekspelende kabouter, gemaakt door Jörg Steegmöller 20e eeuw in goede staat 27x20x11cm.
Twee bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend liggende lezende jongen met varken en liggend lezend meisje met kat 12x18x10cm. en 11x17x10cm. Cond.: G
Twee decoratieve bronzen boekensteunen 21e eeuws, gesigneerd D. perez in Art Deco stijl van vrouwenhoofd. Gemonteerd op marmeren voet in goede staat 27x11x17cm.
Oud bronzen figuur, voorstellend een damesbuste op marmeren voet ca. 1940 (Indonesische vrouw) H.: 18cm. Cond.: G
Art Deco plated ijsbeer op wit marmeren voet ca. 1930 in goede staat 8x11,5x8cm.
Oude bronzen adelaat op marmeren voet ca. 1930 in goede staat 14x18x10cm.
Bronzen plaquette ca. 1930 met monogram W, voorstelling van figuren bij sterfbed 20x16,5x1cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuwse plaquette in empire stijl met Romeinse voorstelling en monogram E.K. 9,3x22x0,4cm. Cond.: G
Bronzen plaquette ca. 1900 (Neogothisch) met bijbelse voorstelling en monogram F.C.I. 14x8x0,4cm. Cond.: G
Bronzen zeearend 21e eeuw in Art Deco vormgeving, gesigneerd Quellines. Gemonteerd op zwart marmeren voet 33x23x10cm. Cond.: G