Bronzen figuur ca. 1930 voorstellend een jonglerende dame met ballen. geheel op marmeren voet H.: 25cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd Neme Touchez pas, voorstellend een jongen met stok en handen in de zakken. In goede originele staat 26cm.
Prachtig 19e eeuws handgestoken houten religieus beeld (Zuid Duits), mooie kwaliteit, vingers beschadigd 72x24x15cm. Cond.: G
Zeldzame 17e eeuwse houtgesneden Maria staand op vis in goede originele staat 23cm. Cond.: G
Zuid Duitse notenhouten Maria 1e helft 18e eeuw met 3 cherubijnkoppen staande op bel met slang. In goede originele staat 27cm.
Grote bronzen figuur ca. 1900 van Georges Colin ( 1875 - 1917 Frankrijk), getiteld "Le Chemin Parcouru", voorstellend een jongeman met stok. Mooie patina in goede staat 53cm.
Bronzen geisha met cloisonne ca. 1900 in goede originele staat 35cm. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren figuren met bronskleurige patina op houten voet ca. 1900 voorstellend een Romeinse man en vrouw 36-37cm.
Bronzen slede ca. 1890 op marmeren voet met putti (jardiniere), mooie patina in goede staat 20x30x11cm.
Grote bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend een Afrikaan met wandelstok, mand op het hoofd en diverse accesoires 65cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur van een adellijke jongen met hoed en zwaard staande op gedraaide houten sokkel. Onbekende beeldhouwer 19e eeuw. H.78cm.
Grote bronzen Jugendstil verguld figuur 20e eeuw, voorstellend een vrouw op stoel met luit, in zeer goede staat 39x38x20cm.