Groot Oosters hardhouten gestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.
Antieke bronzen leeuw. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Houtgesneden apostel op console. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Gesigneerd Afrikaans bronzen figuur door Derme Morou. 1940 - 2000. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Bronzen engel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Aziatisch houtgestoken gepolychromeerd figuur. Ophanging aan rug. Afmeting: 41 x 43 x 18 cm. In goede staat.
Bronzen dame met pet, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Egyptische vrouw, geplaatst op groen marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Keramische bizon. 60-er Jaren. Mogelijk Ruscha, Kurt Tschörner. Ongemerkt. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Indisch Ganesha figuur, gemaakt van zandsteen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws brons. Ongesigneerd. 1x Buste Romein met helm. 1x Figuur op vergulde piedestal. 1x Buste van man op console. Afmeting: 9 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Oude bronzen Oosterse staande boeddha figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Bronzen kat in Botero-stijl, geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Houten Nigeria Ekoi Ejagham beeld. 20e Eeuw. Afmeting: 34,5 cm. In goede staat.
Houtgesneden steigerend paard met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Bronzen, erotische vrouwe justitia op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen tazza met Romeinse figuren voorstelling. Door E. Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 8 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antiek terracotta figuur. Meisje met bloempot. Gemerkt A.P. Circa 1900. Afmeting: 49 x 40 x 25 cm. Bloempot gelijmd. In redelijk/goede staat.
Bronzen engel. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee grote houtgestoken Afrikaanse beelden met totems. 20e Eeuw. Afmeting: ca. H 185 cm. In goede staat.