Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

12 Zilveren likeurlepels
Startprijs 110 EUR

Twaalf zilveren theelepeltjes, Hollands zilver 835/000 Grootkeur MT: JH jl:Q: 1926 ca 71gr. 9cm. In zeer goede conditie

Zilveren Deense opdienlepel
Startprijs 60 EUR

Fraaie zilveren opdienlepel, Deens > 826/000. Grote opdienlepel met grote ovale bak met brede strakke rand, de steel is voorzien van een strak gevormd cartouche en het uiteinde heeft een lofje. MT.: ...

6 Zilveren fruitmesjes en vorkjes
Startprijs 60 EUR

Zes zilveren fruitmesjes en vorkjes, 800/000. Gecontourneerde heften met gelobte bewerking met verzilverde en vergulde inzetvorken en lemmets. Deels afgesleten vergulding. Lengte 15 cm. In goede staat...

Zilveren kinderbord met lepel
Resultaat: 60 EUR

Cassette met daarin een zilveren kinderbord en lepel en imitatie-ivoren bak. Frans 950/000. ø 15 lengte lepel 16 cm. In goede conditie.

Zilveren muntdoosje en loddereinflesje
Startprijs 100 EUR

Zilveren muntdoosje en loddereinflesje, Een zilveren muntendoosjes, langwerpig model, voor een kleine en grote munt met gekretste lijnenbewerking aan de buitenzijde. 7x3cm. En een loddereinflesje, 925...

3 Zilveren filigrain doosjes
Resultaat: 120 EUR

Drie zilveren filigrain pillendoosjes, twee ovale pillendoosjes, één met scharnierend deksel versierd met een bloem, 50x34x22mm, een ovaal doosje versierd met turkoois en koraal, 56x43x28 mm, en een k...

Antieke veterhaak
Startprijs 30 EUR

Antieke veterhaak 28cm. met 925/000 zilveren heft voorzien van gedreven engelenhoofden met vleugels, MT.: S.Blanckensee & Son Ltd, Birmingham jl.:D 1903

Schoenen met zilveren gespen
Resultaat: 240 EUR

Paar schoenen versierd met zilveren gespen, 835/000. Rechthoekig model gespen versierd met bloemenmandmotief en diverse gegraveerde bloemen en opgesoldeerde muntjes met bloemdecor. Grootte 13x8 cm. MT...

Frans zilveren wierookbrander, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Franse zilveren wierookbrander, verfraaid met los opgesoldeerde putti-hoofdjes versierd met Biedermeier gravures. Op diverse plekken met tin gerestaureerd en voorzien van enkele deuken. ø 9x15 cm. In ...

Zilveren Franse strooilepel
Startprijs 60 EUR

Fraaie zilveren strooilepel, Frans 950/000. Strooilepel met gecontourneerde bak, mooi opengewerkt met floraal motief. Voorzien van ronde steel met kam, aan de achterzijde versierd met een opgesoldeerd...

Zilveren beugeltas
Startprijs 240 EUR

Zeldzaam brede zilveren tasbeugel, 835/000. Gecontourneerde tasbeugel versierd met Biedermeier gravures van bloemen ruiten en bewerkte krullen. verfraaid met getrembleerde randen. MT.: Erven Hans Halb...

2 Lepels en 2 suikertangen
Resultaat: 60 EUR

Lot met 2 zilveren lepels, een suikertang en een pleet suikertang. Een gedenklepel met een deels getorste steel met biedermeier bewerking, voorzien van gravure aan de achterzijde, een suikerschep met ...

Djokja zilveren ronde schaal
Resultaat: 250 EUR

Grote Djokja zilveren ronde schaal met gecontourneerde geschulpte rand. ø27x5cm.Totaal ca 506 gr. In originele doos. In goede staat

Djokja zilveren rond schaaltje
Resultaat: 100 EUR

Djokja zilveren ronde schaal met gecontourneerde geschulpte rand. ø 21x3 cm.Totaal ca 190 gr. In originele doos. In goede staat.

Tas met zilveren beugel
Startprijs 280 EUR

Tas met antieke zilveren tasbeugel, 875/000. Gecontourneerde 18e eeuwse tasbeugel verfraaid met een Lodewijk XVI graveerwerk en versierd opgelegde knoppen. De tasbeugel is voorzien van een drukknop en...

Kristallen vaas met zilveren rand
Resultaat: 50 EUR

Kristallen vaas met zilveren rand, 925/000. Hoge gladde kristallen vaas, trompetvormig, met zilveren rand. ø13x39cm. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. In goede staat.

6 Zilveren messenleggers en servetketting
Resultaat: 60 EUR

Zes zilveren messenleggers en een servetketting, 835/000. Messenleggers in de vorm van een tulp, MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer. 7,2x3cm, en een zilveren servetketting met 2 zilveren klemmen vo...

Zilveren poederdoos
Startprijs 50 EUR

Zilveren poederdoos, 800/000. Rond model met Djokja bewerking. ø70x15 mm. In goede staat.

Kralenbeurs met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Kralenbeurs met zilveren beugel, 18e eeuw.Hoekige tasbeugel met opengewerkte gurilandes en takbeweking. Voorzien van ovaal ornament in het midden. 15x9 cm Tevens voorzien van belastingkeur.

Kralentas met zilveren beugel
Startprijs 280 EUR

Fraaie kralentas met zilveren beugel en rokhaak. 835/000. Kralentas versierd met herten voorzien van een stuivertjesbeugel, MT.: P Siemerink Amsterdam. Met ring met parelrand en een rokhaak met bijpas...

Bijbel met zilveren slot
Startprijs 350 EUR

Bijbel met zilveren lijst, bewerking en dubbele sloten, 835/000. Bijbel, met zwart lederen omslag bewerkt met zilveren knoppen en lijst. Met dubbele zilveren sloten, Empire. MT.: G.Lazonder, Schoonhov...

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren miniaturen, een comfoor op pootjes, 835/000, 7x4x3,5cm en een stoel, 925/000, voorzien van gravure:'De Jong Meubelen. 3x3x5cm Totaal ca 43 gr.

3 Zilveren miniaturen
Startprijs 65 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, een strijkijzer met gravure bewerking, 5x5cm, een kolenkit, 3x6cm en een schop, 800/000, 6 cm Totaal ca 55 gr.

Zilveren pasteischep
Startprijs 60 EUR

Fraaie zilveren pasteischep, 835/000, Hollands.Een pasteischep met gecontourneerde rand versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. Voorzien van een ajourgezaagde bak met krulbewerking. MT.: Jaco...