Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren miniatuur piano
Startprijs 80 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, in de vorm van een piano met kaarsen, MT.:Hooijkaas, Schoonhoven jl.:p: 1975 ca 75 gr.

Kristallen theebus met zilver
Resultaat: 70 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop, 835/000. Fraaie theebus op geschulpte voet , achtkantig verlopend geslepen bus met een zilveren dop versierd met parelrand. Enkele deukjes. ø8x17 cm.

Zilveren miniatuur, koets
Resultaat: 80 EUR

Zilveren miniatuur, 835/00, de gouden koets. Met vier paarden, de koetsier op de bok en een mannetje aan de achterkant van de koets. 13x3x5cm ca 66 gr. In goede staat.

3 Zilveren miniaturen
Startprijs 80 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, een weegschaal, 3,5x2cm, een haardstel, 4x9cm, en een stoof versierd met gravues, MT.:Loorn de Jong, Schoonhoven, 1967-1982, ø 3,7x3,7 cm. Totaal ca 38 gr.

Zilveren miniatuur staand horloge
Resultaat: 120 EUR

Fraaie zilveren miniatuur, 835/000, Amsterdams staandhorloge, voorizen van gegraveerde bewerking. MT.: J.M. van Walveren, Haarlem. 15x3,5cm. ca 84 gr. In goede staat

Zilveren bowllepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren morellenlepel, 835/000. Lepel met lange steel en kleine bak met schenktuit. De steel loopt puntig en heeft een uitgewerkte klaver. jl.:N 1923 ca. 58 gr. ø 4,5x24 cm In goede staat

Ovaal zilveren doosje met rozenkrans
Resultaat: 80 EUR

Ovaal 835/000 zilveren doosje met gedreven afbeelding op de deksel, Mt. de Leeuw den Bouter Schoonhoven, jl.:Q: 1976 voorzien van rozenkrans. ca 39gr. 7,5x5cm.

Zilveren kurketrekker
Resultaat: 90 EUR

Zilveren kurkentrekker, 925/000, met putti. 9x4 cm. In goede staat.

Glas op zilveren voet
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristallen glas met cartouche voorzien van zilveren voet met krul- en bloembewerking. 835/000. Glas voorzien van gravure: van Borger 1863 en souvenir aan C.Corver. ø10x19 cm. In goede staat

2 Delig wildcouvert
Startprijs 80 EUR

Wildcouvert voorzien van zilveren grepen, 835/000. Een wildcouvert bestaande uit een mes en een vleesvork met hoekig geslepen heften. MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam/ Zeist 1906-1919. Gekeurd met een ...

Zilveren schaal
Resultaat: 90 EUR

Zilveren schaaltje met bolle rand voorzien van één uitgewerkte greep in de vorm van een gestilleerd palmet. 11x17x3,5 cm. ca 130 gr. In goede staat.

Zilveren tafelbel met hert
Resultaat: 90 EUR

Zilveren tafelbel, 925/000, versierd met een parelrand en voorzien van een handgreep in de vorm van een gestilleerd rendier met rode neus. 5x10 cm. ca 90 gr. In goede staat

Zilveren sauskom
Resultaat: 90 EUR

Antieke 925/000 zilveren sauskom met schenktuit en oorgreep, staand op drie pootjes MT.: George Nathan & Ridley Hayes, Chester, 1906 ca 148gr. 18x11x5,5cm.

Zilveren rammelaar
Startprijs 90 EUR

Zilveren staaframmelaar, 835/000, Spaans. Staaframmelaar met uitgewerkte bol met bloemen en krullen, draaibaar. Bevestigd aan een staaf met bladversieringen. MT.: Pedro Duran. ca 32 gr. 6x13 cm. Als n...

Zilveren miniatuur koets
Resultaat: 95 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, De gouden koets, met zes paarden, de koetsier op de bok en een mannetje aan de achterkant van de koets. 15x3x4,5cm. ca 82 gr. In goede staat.

Zilveren eierlepel
Startprijs 90 EUR

Zilveren eierlepel, 835/000, met gecontourneerde steel met filetrand en met een geschulpte opengezaagde binnenbak. MT. Van Kempen, Voorschoten jl.: s;1877. ca 64 gr. Lengte 20 cm. In goede staat.

Zilveren bowllepel
Startprijs 90 EUR

Antieke Hollands zilveren bowllepel met handgravure op steel 835/000 Grootkeur. jl X:1882, MT: Kuijlenburg, Schoonhoven. ca 78 gram lengte 21cm. In zeer goede staat

2 Zilveren geboortelepels
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren geboortelepels, 925/000, één geboortelepel met dubbel getorste steel voorzien van een opengewerkte bak bekroond met een ooievaar, MT.: Begeer b.v. Voorschoten-Zoetermeer jl.: P: 1999, Le...

Zilveren kinderbekergr.
Resultaat: 100 EUR

Mooi zilveren kinderbeker, 925/000, Hollands. Strak model kinderbeker met opgelegde filetrand en een parelrand. De beker is voorzien van oor. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten jl.: U:...

Zilveren doos
Resultaat: 100 EUR

Fraaie zilveren doos, 835/000, met huten interieur. Strakke langwerpige doos met afgeronde hoeken voorzien van scharnierend deksel en gravure aan de zijkant: 8-8-56. MT.: Fa A. Presburg en Zoon, Haarl...

4 Zilveren tafelkandelaars
Resultaat: 100 EUR

Vier zilveren kandelaars, twee tafelkandelaars met ronde voet met filetrand, 925/000, en twee kandelaars met een negenkantige voet en een een bloemvormige kaarsenhouder, 830/000. 9x8cm en 6,5x6 cm.

Kristallen karaf met zilver
Resultaat: 100 EUR

Kristallen karaf met zilveren kraag en stop, Kristallen buikkaraf met amandelslijpsel voorzien van opengewerkte zilveren kraag met getrembleerde gravures. De dop is versierd met een ribrand met cirkel...

12 Zilveren lepeltjes, roos
Startprijs 100 EUR

Lot met 12 zilveren theelepels met een roos als steel. 800/000. Theelepels met puntig gevormde bak en een steel bestaande uit een roos. lengte 12 cm. ca 150 gr. In goede staat

Zilveren verguld kelkje
Resultaat: 100 EUR

Joods zilveren kelkje, 800/000, op ronde geprofileerde voet. Voorzien van vergulde binnenzijde. Duitsland, Kaeser & Uhlmann, Schwäbisch Gmünd, 1925-1934. ø7x11 cm. ca 85 gr. In goede staat