Pijpenstandaard 19e eeuwse 835/000 met een miniatuur zilveren Gondse pijp, Nederlands gekeurd. ca 7 gram 6 cm. Cond:G
Zilveren 835/000 sauslepel met ovale geschulpte bak en steel, met stippelgravure in ruitvorm. MT: J.M. van Kempen, Voorschoten anno 1869. Cond:G, ca 32 gram 17cm
Pennenmesje 18e eeuws met gemerkt stalen lemmet en bijzonder benen heft met zilveren monturen. 10cm cond:G
Zilveren 835/000 pasteischep met getorste steel en spatelheft en parelrand, MT J.M van Kempen &zn. Voorschoten anno 1886, ca 32 gram 17 cm Cond:G
Zilveren 835/000 miniatuur opvouwbare strandstoel, verstelbaar in diverse standen, Nederlands gekeurd. Cond:G ca 22 gram 8cm
Zilveren 835/000 miniatuur papegaaienkooi met vogel in standaard op 4 poten en bekroond met vogel. Nederlands gekeurd, oogje kooi kapot. Cond:G ca 30 gram en 13 cm
Zilveren 835/000 gelenheidslepel, fraaie steel bekroond met een driemaster en gedreven bak. MT H.Hooykaas, Schoonhoven anno 1920. Cond:G ca 26 gram 14cm
Zilveren 925/000 sigarenknipper met onedele knipper gemerkt Donatus Solingen. Cond:G 6cm