Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Miniatuur pijpenstandaard
Startprijs 50 EUR

Pijpenstandaard 19e eeuwse 835/000 met een miniatuur zilveren Gondse pijp, Nederlands gekeurd. ca 7 gram 6 cm. Cond:G

Zilveren sauslepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren 835/000 sauslepel met ovale geschulpte bak en steel, met stippelgravure in ruitvorm. MT: J.M. van Kempen, Voorschoten anno 1869. Cond:G, ca 32 gram 17cm

Zilveren roomlepel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000 roomlepel met ronde bak en steel, bekroond met molen en wieken. MT A. Meyer, Schoonhoven anno 1923, ca 19 gram 10cm. Cond: G

Strooier, zilv. dop
Startprijs 30 EUR

Kristallen engelse strooier met zilveren 925/000 schroefdop, over de lengte gefacetteerd, 11cm. Cond.: G

Pennenmesje
Startprijs 70 EUR

Pennenmesje 18e eeuws met gemerkt stalen lemmet en bijzonder benen heft met zilveren monturen. 10cm cond:G

2 Zilveren botermesjes
Resultaat: 50 EUR

Stel 835/000 zilveren botermesjes, steel met puntfilet, MT Zilverfabriek Voorschoten ca 1930. Cond:G ca 39 gram 13 cm

Zilveren tondeldoosje
Resultaat: 30 EUR

Antiek zilveren 835/000 tondeldoosje, zogenaamd heupmodel met streepdecor voorzien van een draagoog en een gegraveerd spiegel monogram Birmingham anno 1912. ca. 20 gram 5x3,5x1cm Cond:G

Zilveren vleesdienvork
Resultaat: 45 EUR

Zilveren 835/000 vleesdienvork, steel met puntfilet ca 23 cm lang. MT J.A. Driessen Utrecht anno 1936. ca 73 gram 23 cm. Cond:G

Kavel zilver
Resultaat: 45 EUR

Kavel zilver bestaande uit: 1x tas met beugel 935/000 van Arken en Co, 1x suikerschep 835/000 met voorstelling in de bak en vrouw met juk op de steel, Fa. B.W. van Elderik Zutphen en 1x lepel met voor...

Zilveren pasteischep
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 835/000 pasteischep met getorste steel en spatelheft en parelrand, MT J.M van Kempen &zn. Voorschoten anno 1886, ca 32 gram 17 cm Cond:G

Zilveren roomlepel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000 roomlepel met fraaie opengewerkte bloemsteel. MT J. Schijfsma Sneek. Cond:G ca 18 gram 10 cm

3 Delen zilver
Resultaat: 45 EUR

Drie delen zilver, 925/000 bestaande uit een eierdop met getrembleerde bewerkling, een lage kandelaar met florale versieringen en een klein schenkkannetje, glad model met een oor van takjes. 8x4.5x8/ ...

2 Vleesdienvorkjes
Resultaat: 60 EUR

Stel zilveren 835/000 vleesdienvorkjes , steel met puntfilet. MT H. Hooykaas Schoonhoven anno 1948. Cond:G ca 54 gram en 16cm

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 25 EUR

Twee Hollands zilveren kandelaars: 1x slanke kandelaar met filetbewerking 925/000, MT: Bos en Zn BV, Jaarletter Z: 1984, 9,5cm. en 1x bredere kandelaar met filetbewerking 835/000, MT: Vet en zonen si,...

Zilveren theeschep
Resultaat: 30 EUR

Zilveren 835/000 theeschep, bak met afbeelding van o.a. watermolen en de steel bekroond met een molen met draaiende wieken. MT. Zilverfabriek Voorschoten ca 1930. Cond:G ca 24 gr. 8cm

Lodderein flesje
Startprijs 25 EUR

Kristallen parfumflesje met stopje en Hollands zilveren kraag en dop 835/000, H.: 8,5cm. Cond.: G

Miniatuur kolenkit
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur kolenkit met draaghengsel en een handgreep. Nederlands gekeurd. ca 18 gram 2,5x6 cm Cond:G

Miniatuur strandstoel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur opvouwbare strandstoel, verstelbaar in diverse standen, Nederlands gekeurd. Cond:G ca 22 gram 8cm

Miniatuur papegaai-kooi
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur papegaaienkooi met vogel in standaard op 4 poten en bekroond met vogel. Nederlands gekeurd, oogje kooi kapot. Cond:G ca 30 gram en 13 cm

Lodderein flesje
Startprijs 25 EUR

Kristallen loddereinflesje met Hollands zilveren kraag en dop. Compleet met stopje 835/000, H.: 9,5cm. Cond.: G

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren 835/000 gelenheidslepel, fraaie steel bekroond met een driemaster en gedreven bak. MT H.Hooykaas, Schoonhoven anno 1920. Cond:G ca 26 gram 14cm

Karaf met zilver
Startprijs 25 EUR

Engelse kristallen geurflacon op vierkante voet met zilveren kraag en gefacetteerde stop 925/000, 14xø4,5cm. Cond.: G

Zilveren sigarenknipper
Startprijs 30 EUR

Zilveren 925/000 sigarenknipper met onedele knipper gemerkt Donatus Solingen. Cond:G 6cm

4 Vorken, zilv. heft
Startprijs 25 EUR

Vier kleine dienvorkjes met zilveren heften (2x glad en 2x bewerkt) (2x 800/000 en 2x 835/000), L.: ca. 15cm. Cond.: G