Zilveren 18e eeuwse 835/000 strooilepel met ajourgezaagde bak, steel met kruis en springende leeuw. Toegeschreven aan MT: Teunis Kruyt, Schoonhoven anno 1784. 22 gram 16 cm Cond:G
Zilveren miniatuur, vrouw bij put, 835/000. MT: Niekerk Schoonhoven. 5.5x3.2x3.5 cm ca 22 gr
Zilveren miniatuur, 835/000 van een dorpspomp. Amsterdam 5x3x3 cm ca 32 gr
Miniatuur zilver, 835/000, man aan schandpaal. Amsterdam ca 34 gr 6x3.8x3.8 cm
Twee miniaturen zilver, 835/000 en 800/000. Een vrouw met een spiegel, Amsterdam, en een stel op een bankje onder een lantaarnpaal. ca 18 gr 2x3x4 cm
Bijzonder 835/000 zilveren botermes met getorste steel met parelrand en met exportkeur van Arcken-Batavia. MT J.H. Schijfsma, Sneek anno 1900. ca 46gr., 20cm Cond:G
Stel zilveren 835/000 sauslepels met gecontourneerde bak en steel met fraaie biedermeijer gravering en voorzien van exportkeur. Mr J.vd Ree Schoonhoven anno 1858. 109 gram 17 cm Cond:G
Zilveren 19e eeuwse 835/000 steelrammelaar voorzien van ronde bel met parelrand en steel met oog en ring. Nederlands gekeurd. 26gram 12cm Cond:G
Zilveren 8356000 cakevork steel met vlambekroning (als nieuw) MT:Kon. Gerritsen en van Kempen-Zeist anno 1954. ca 30 gram, 20 cm Cond:G
Zilveren 835/000 taartschep met oud Hollands herbergtavereel op de schep en de steel, bekroond met vioolspelende straatmuziekant en een jongen. Keurkamer Schoonhoven anno 1920. Cond:G. ca 65gr, 22cm