Fraai geslepen kristallen karaf met stop voorzien van een zilveren (835/00) montuur, Birmingham anno 1926, 28xø11cm.
Zes zilveren gebaksvorkjes met getorste steel, kleinkeur 835/000, MT: Emi d'or Sneek BV (1986 - nu), ca. 56gr., L.: 11cm.
Kristallen odeurflesje met gouden dop en kraag ( behoeft reparatie) H. 9.5cm.
Kavel zilver: 1x zilveren pillendoosje, Z2 gekeurd (835/000) en 1x sterling zilveren strooier met glazen inzet, 925/000, zilvergewicht ca. 17gr. Cond.: G
Loddereinflesje op voet met zilveren dop. Flesje is voorzien van een rib- en pyramide slijpsel. De dop is bewerkt id de vorm van een soort pijnappel, 835/000, MT: Gelderblom & Zoon 11x3cm.
Vier delen oud kristal met zilveren monturen: 3x karaf (2 karaffen met barst) en 1x bonbonschaal 14-33cm. Cond.: R-G
Fraai zilveren tafelschuiver met floraal bewerkte rand met afbeelding van vrouw met vogelkooi, 835/000. Merkteken en jaarletter onleesbaar, 13x8cm. Cond.: G
Zes zilveren theelepel met emaille schildjes (Amsterdam, Den Haag, Arnhem, Limburg, Nijmegen en Rotterdam) in fraai etui, kleinkeur, ca. 60gr., L.: 11cm. Cond.: G
Zilveren (835/000) miniatuur theestoof op driepoot met hengsel en een bijbehorende ketel met deksel, Nederlands gekeurd 8cm.