Drie delen zilver/plated: 1x kleine kaarskandelaar van zilver, 1x kandelaar ca. 1930 (Art Deco plated) met blauwe stenen op de voet en 1x 3-lichts kaarskandelaar ca. 1930 (Art Deco plated) 7-28cm.
Drie Hollands zilveren miniaturen van diverse meesters: 1x harmonikaspeler, 1x trommelspeler en 1x serveerster 835/000, samen ca. 25gr. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos, met gerestaureerd scharnier, 835/000 Grootkeur Jaarletter: U: 1854, MT.: C.van Dam-Kooijmans, Schoonhoven, 13x7.5x2cm., ca. 125gr., Cond.:R
Antieke zilveren schaar aan jasseronketting aan rolhaak, Z2 gekeurd, 835/000 ca. 1850, Schaarlengte 15cm.,
Antiek Hollands zilveren strooilepel met ajourgezaagde bak en gegoten cherubijn-steel. 835/000 Grootkeur, jaarletter Q: 1900, MT: J.H. Roelfsema - Winsum ca. 36gr., L.: 11cm. Cond.: G
Rond kristalgeslepen suikerbakje met gecontourneerde rand met Hollands zilveren hengsel met knorrenrand en Hollands zilveren klontjestang met jaarletter: R: 1977, 835/000, ø 10.5cm., Cond.:U
Schuitvormige Hollands zilveren broodmand, ajourgezaagd, 835/000 Grootkeur, Jaarletter: H: 1917, MT.: J.M.van Kempen & zonen, Voorschoten, 31x18, ca. 407gr., Bovenrand is gerestaureerd.
Twee sterling zilveren strooiers met blauw-glazen inzet en afneembare dop 925/000 Z1 gekeurd, MT: B & W, zilvergewicht ca. 295gr. 16xø5,5cm. Cond.: G
Drie sterling zilveren pillendoosjes waarvan 2 met scharnierend dekseltje en één geëmailleerd 925/000 (rond, ovaal en vierkant model), samen ca. 38gr. ø3cm. Cond.: G
Vijf zilveren vingerhoedjes (4x 925/000 en 1x 835/000), samen 20gr. Cond.: G
Vijf zilveren vingerhoedjes waarvan 2 geëmailleerd (1x 835/000 en 4x 925/000), samen 22gr. Cond.: U
Vijf zilveren vingerhoedjes waarvan één geëmailleerd (3x 835/000 en 2x 925/000), samen 25gr. Cond.: G
Vier zilveren vingerhoedjes (1e - 2e en 3e gehalte), samen ca. 19gr. Cond.: G