Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Art Deco plated/zilver
Startprijs 50 EUR

Drie delen zilver/plated: 1x kleine kaarskandelaar van zilver, 1x kandelaar ca. 1930 (Art Deco plated) met blauwe stenen op de voet en 1x 3-lichts kaarskandelaar ca. 1930 (Art Deco plated) 7-28cm.

3 Miniaturen
Startprijs 40 EUR

Drie Hollands zilveren miniaturen van diverse meesters: 1x harmonikaspeler, 1x trommelspeler en 1x serveerster 835/000, samen ca. 25gr. Cond.: U

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 220 EUR

Antieke Hollands zilveren tabaksdoos, met gerestaureerd scharnier, 835/000 Grootkeur Jaarletter: U: 1854, MT.: C.van Dam-Kooijmans, Schoonhoven, 13x7.5x2cm., ca. 125gr., Cond.:R

Zilveren pasteischep
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren pasteischep met opengewerkte bak en steel, 2e gehalte grootkeur 835/000, jaarletter Z: 1984, ca. 44gr. L.: 14cm. Cond.: U

Zilveren lepel
Resultaat: 85 EUR

Antiek Hollands zilveren roomlepel 2e gehalte grootkeur, MT: Ubbes Hermanus Groenier - Appingedam ca. 1850, ca. 14gr. L.: 10cm. Cond.: G

Schaar, zilv. grepen
Startprijs 150 EUR

Antieke zilveren schaar aan jasseronketting aan rolhaak, Z2 gekeurd, 835/000 ca. 1850, Schaarlengte 15cm.,

Plaquette
Resultaat: 60 EUR

Plaquette (replica) Egyptische masterpiece getiteld "Nut Goddess of the Starry sky" nr. 252/998. Plaquette is gemaakt van brons met een laagje plated. Komt met origineel certificaat (nieuwprijs was 27...

Zilveren lepel
Startprijs 40 EUR

Antiek Hollands zilveren strooilepel met ajourgezaagde bak en gegoten cherubijn-steel. 835/000 Grootkeur, jaarletter Q: 1900, MT: J.H. Roelfsema - Winsum ca. 36gr., L.: 11cm. Cond.: G

Bijbel ca. 1875
Resultaat: 65 EUR

Bijbel met een zgn. vlinderslot. Bijbel 1870 Het Nieuwe testament of alle boeken des Nieuwen verbands onzes Heeren 15,5x10x5,5cm. Cond.: R-G

Zilveren miniatuur, sjees
Resultaat: 40 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een 2-wielige sjees met paard en koetsier met zweep en hoed op het hoofd. Mr. J. Niekerk - Schoonhoven anno 1976

Kristallen suikercoupe
Startprijs 70 EUR

Rond kristalgeslepen suikerbakje met gecontourneerde rand met Hollands zilveren hengsel met knorrenrand en Hollands zilveren klontjestang met jaarletter: R: 1977, 835/000, ø 10.5cm., Cond.:U

Zilveren bruidegomspijpje
Resultaat: 140 EUR

Antiek Hollands zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een revolver, 835/000. L.10cm., Cond.:U

Zilveren miniatuur, schoorsteenveger
Startprijs 25 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een schoorsteenveger met hoge hoed en ladder met kat, Nederlands gekeurd

Zilveren broodmand
Startprijs 480 EUR

Schuitvormige Hollands zilveren broodmand, ajourgezaagd, 835/000 Grootkeur, Jaarletter: H: 1917, MT.: J.M.van Kempen & zonen, Voorschoten, 31x18, ca. 407gr., Bovenrand is gerestaureerd.

4 Miniaturen
Resultaat: 50 EUR

Vier zilveren miniaturen: 1x egel, 2x schildpadden en 1x wastobbe (1x 835/000 en 3x 925/000), samen ca. 42gr. Cond.: U

2 ZIlveren strooiers
Resultaat: 85 EUR

Twee sterling zilveren strooiers met blauw-glazen inzet en afneembare dop 925/000 Z1 gekeurd, MT: B & W, zilvergewicht ca. 295gr. 16xø5,5cm. Cond.: G

Zilveren miniatuur, karnton
Startprijs 25 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een staande vrouw aan het werk bij karnton. Mr. J. Niekerk - Schoonhoven anno 1979.

3 Zilveren pillendoosjes
Startprijs 75 EUR

Drie sterling zilveren pillendoosjes waarvan 2 met scharnierend dekseltje en één geëmailleerd 925/000 (rond, ovaal en vierkant model), samen ca. 38gr. ø3cm. Cond.: G

3 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 60 EUR

Drie zilveren pillendoosjes (Z2 gekeurd) met scharnierend deksel (rechthoekig (4cm.), zeshoekig en ovaal), samen 29gr. Cond.: G

5 Zilveren vingerhoedjes
Startprijs 75 EUR

Vijf zilveren vingerhoedjes met diverse dierenmotieven (1x 835/000 en 4x 925/000), samen 22gr. Cond.: U

5 Zilveren vingerhoedjes
Startprijs 75 EUR

Vijf zilveren vingerhoedjes (4x 925/000 en 1x 835/000), samen 20gr. Cond.: G

5 Zilveren vingerhoedjes
Startprijs 75 EUR

Vijf zilveren vingerhoedjes waarvan 2 geëmailleerd (1x 835/000 en 4x 925/000), samen 22gr. Cond.: U

5 Zilveren vingerhoedjes
Startprijs 75 EUR

Vijf zilveren vingerhoedjes waarvan één geëmailleerd (3x 835/000 en 2x 925/000), samen 25gr. Cond.: G

4 Zilveren vingerhoedjes
Startprijs 60 EUR

Vier zilveren vingerhoedjes (1e - 2e en 3e gehalte), samen ca. 19gr. Cond.: G