Zilveren filigrain Riksja met passagier, 800/000 Ca. 48gr., 8cm., Cond.:U
Zilveren zoutvaatje Rusland met vergulde binnenkant en cloisonne versiering rondom. 84 solotniks (875/000 zilver) Keuren: A.C. 1896, MC. 4xø7cm., Totaal gewicht ca. 93gr.