Drie ronde fraai gedraaide bolle zilveren knopen, bekroond met florale rozet in het midden, 800/000, ca. 22mm.
Twaalf Hollands zilveren gebaksvorkjes 835/000 Van kempen ca. 176gr. Cond.: U
Zilveren kandelaar omgebouwd tot schemerlamp, 835/000. H. 22cm., Voet 10x10cm., Cond.:U
Acht Djokja zilveren onderzetters met gehamerde bodem en uitgestoken florale randmotieven, 800/000, ø9cm., samen ca. 303gr., Cond.:U
Vis, zilver verguld, met emaille. Hanger in de vorm van een vis, 22mm, versierd met blauw en lichtgeel emaille. De ogen zijn gemaakt met licht oranje/roze stenen. ca 7 gr.
Twee sterling zilveren tafelkandelaars versierd met knorren 925/000, Fa. Corhman 8,5xø9,5cm. Cond.: G
Vijf antieke Hollands zilveren gebaksvorkjes, model Haags Lofje 835/000, MT: I. Grauls Breda begin 1800.
Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 Z1 gekeurd ca. 1200gr. 51xø40...
Vier geslepen kristallen kaart-asbakjes met geslepen ster op de bodem en 835/000 zilveren rand met oude belasting keur. ca. 3xø7cm.
Kristallen theebus op voet met zilveren dop en kraag 835/000, 16,5xø7cm. Cond.: G
Vijf antieke Hollands zilveren dessertvorken 835/000, jaarletter W: 1881, MT: A. Engbersen Breda, ca. 140gr. Cond.: U
Tabaksdoos zilver 835/000 met oud-Hollands herberg tafereel, MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1949, ca. 9.5x6.5cm., ca. 127gr.
Hollands zilveren luciferdooshouder met palmetmotieven, MT.: D.van Zwijndrecht, Den Haag, 800/000, en twee Oostenrijkse aanstekers met zilveren bloemmotief versierd omhulsel. Cond.:G
Antieke geëtste en gegraveerde kristallen jubileum kaasstolp compleet met onderschotel en met 835/000 zilveren knop voorzien van teks: 3 januari 1861-1886, 20xø25cm.
Drie Djokja zilveren schaaltjes, binnenzijde is rondom voorzien van drijfwerk. 8500/000, ca. 268gr., H. 5 x ø 12cm., Cond.:U
Hollands zilveren suikerschep, gembervorkje en theelepel 835/000 ca.38gr. Cond.: U
Theezeef 835/000 zilver in houder met opengewerkte bovenrand en lekbakje, tevens te gebruiken als theemaatje. MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1929 en 1930, H. 5.5cm.
Vier antieke Hollands zilveren soeplepels 835/000. Diverse MT en jaarletters ca. 239gr. (samen) Cond.: U
Elf Hollands zilveren theelepeltjes met bijbehorende suikerschep waarin handgravures, 835/000, begin 1900, MT.: L.J.Limburg, Amsterdam, samen ca. 1401gr., Cond.:U
Fraaie zilveren visschep, 835/000, rijkelijk bewerkt met druivenranken en bloemmotieven. Vermoedelijk Denemarken, ca. 100gr., L. 31cm., Cond.:U
Zilveren taartschep met gegraveerde bak en ivoren handgreep, vermoedelijk Frankrijk, ca. 1900. L.32cm., Cond.:U
Sterling zilveren miniatuur bokaal op voet, 925/000, 7.5xø3cm., ca. 13gr., Cond.:U
Ovale 835/000 zilveren tabaksdoos, rondom voorzien van diverse gedreven romantische afbeeldingen, Nederlands gekeurd, ca. 1904, ca. 2.5x11x4.5cm.,
Zeven antieke Hollands zilveren theelepels met suikerschep en theeduimpje. Theelepels, MT.: W.Kooiman, Schoonhoven ca. 1850, 835/000, Totaalgewixht ca. 70gr., Cond.:U
Zilveren 835/000 theezeef met gecontourneerde bak als bloem en fraaie bladeren steel, op bijbehorend 835/000 zilveren lekbakje met drie pootjes, MT: H.Hooykaas, Schoonhoven ca. 1952 en 1954, H.5cm., ...
Uitgebreid 8-delig zilveren toiletset bestaande uit 3 kristallen flacons (2x 18xø8cm. en 1x 16xø7cm.) met zilveren hals en dop, handspiegel, handborstel, doos met zilveren deksel (12x8x7cm.) en 2 kle...
Art-deco plated tafelstuk met geslepen glazen vakverdeling, openwerkt tablet. Geheel uitneembaar. 13x21cm., Cond.:U
Imposant Djokja zilveren theeservies, 800/000. Dienblad 57x40 cm. met theepot, melkkan, suikerpot, lepelvaasje en theezeefje met bakje. Totaal gewicht ca. 3300 gr., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren vesta, rondom met de hand uitgestoken florale motieven, 835/000, Jaarletter: O, 1843, 5.5x2.5x1cm., ca. 17gr., Cond.:U
Zeer compleet en gaaf Hollands zilveren eet- en dienbestek 835/000; 12x tafellepels, 12x tafelvorken, 12x dessertlepels, 12x dessertvorken, 2x sauslepels, 2x groentelepels, 1x aardappellepel en 1x soe...
Zware Hollands zilveren kroketschep, 835/000, Jaarletter: H, 1942, MT.: van Kempen. L.15.5cm., ca. 64gr., Cond.:U
Kristallen bonbonschaal met antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter B: 1911, MT: onduidelijk ø15,5cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren cakeprikker, bekroonbd met Michiel Adriaans zoon De Ruijter, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: S, 1928, MT.: Hooykaas, Schoonhoven, L. 20cm., ca. 32gr., Cond.:U
Twee zilveren bakjes rustend op vier pootjes met palmet en klauwmotief, 900/000 ca. 165 gr. 8.5x5x4.5cm., Cond.:U
Plated 5-delig koffieservies 2e helft 20e eeuw in goede staat 20x50x30cm.
Ajour gezaagd 800/000 zilveren bonbonschaaltje met gecontourneerde rand, 3.5xø12cm., ca. 51gr.
Twee maliënkolder beursjes waarvan 1 zilver (rechthoekig model) met Inlands V-teken (ongewaarborgd), zilvergewicht ca. 32gr., beugelbreedte 6.5cm., Cond.:U
Antieke kristallen buikvormig parfumflesje met gouden hals en dop, en glazen stopje. H. 10cm., Cond.:U
Verguld zilveren Hostiehouder in origineel leren etui, ca. 79gr., ø 9cm., Cond.:U
Vijf delen zilver: Indisch zilveren briefopener 800/000 een Hollands zilveren sauslepel en drie Hollands zilveren dienvorkjes. De grote vork is handgegraveerd en de kleine met parelrand. Omstreeks 19...
Fraaie gefacetteerde zilveren bonbonschaal op voet, MT: Kon. van Kempen, Begeer en Vos - 's Hertogenbosch anno 1922, 5,5xø12cm. ca. 112gr.
Drie delen Hollands zilver 835/000: klein strooilepeltje met bloemmotief bakje en steel, MT.: Th.N.P.Moerkerk, Haarlem, begin 1900. Suikerschep met streepagaat steel, gecontourneerde bak en gegraveerd...
Hollands zilveren gelobd bonbonschaaltje 835/000 edelmetaal bedrijven inlands V gestempeld ca. 120gr. 2,5xø15,5cm. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflesje, liggend model, met gouden dop en kraag, en glazen stopje. L. 8cm., Cond.:U
Beschilderde(zalm kleurig) porseleinen theebus met 835/000 zilveren montuur en fraai gegraveerde dop.MT.: W.Baksteen en C.J.Middendorp, Rotterdam, ca. 1870, 17xø8cm.
Stel fraaie 835/000 zilveren botermesjes met gedraaide stelen en heften met parelrand. MT.: A.C.Kooiman, Schoonhoven ca. 1910, L.17cm., ca. 56gr.
Drie delen zilver; zilveren klontjestang, Hollands zilveren theeduimpje en kolenbak model suikerschep. Jaarletters X: 1832 en S: 1827. ca. 41gr. (totaal) Cond.: U