Twee zilveren handgegraveerde opengewerkte roerstaven, bezet met bloedkoraal c.q. parel, 835/000, ca. 31gr., L. 12cm., Cond.:U
Antieke zilveren bowl- of boerenjongenslepel, ronde bak met grote schenktuit en gedraaide steel met spatelheft. Voorzien van fraai gegraveerde bloem, MT: J. Schijfsma Woudsend/Sneek anno 1899, 835/000...
Twee geëtste glazen (13,5-15,5cm.) op Hollands zilveren voet en klein zilveren pepermuntbakje op voet 4,5xø7cm.
Antieke Hollands zilveren naaldenkoker met schroefdop en symetrische handgravurfes, Monogram op de dop, 835/000, ca. 1850, MT.: Bezier, Breda, L.9.5cm., ca. 16gr., Cond.:G
Duits gelobd zilveren presenteerschaaltje met klein handgreepje en rijkelijk gedreven wapenschild, 800/000, ca. 63gr., 11.5x13cm., Cond.:U
Zilveren 835/000 cakevork met fraaie ajour gezaagde en gegraveerde bloemen, MT.: Fa.Moerkerk &Co., Haarlem ca. 1941, L.19cm., ca. 22gr.
Antiek Hollands zilveren beker op voet (Leverancier P. de Meyer Den Haag, 835/000 grootkeur, jaarletter P; 1849 en 21 Hollands zilveren lepeltjes met parelrand 835/000 eind 1800, MT: J.M. v. Kepmen en...
Antieke Hollands ziulveren natfruitschep, model dubbel puntfilet. Met lelies uitgezaagde bak, 835/000, Jaarletter: X, 1907, MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, L. 14cm., Ca. 25gr., Cond.:U
Zilveren rondom geëmailleerde kowsch, aan binnen-en buitenzijde verguld. Kleurige florale motieven met turkooiskleurig bandmotief versierd. 84solotniks zilver, ca.44gr., L.8cm., Cond.:U
Twee Hollands zilveren briefopeneners zwaardmodel 835/000, Jaarletter: W 1931, Schoonhoven, Speermodel 835/000, Jaarletter: J, 1919, Schoonhoven. Totaalgewicht ca. 46gr., L. 15-20cm., Cond.:U
Ovale zilveren schuitvormige bonbonschaal, ajourgezaagd en gegraveerd met roofvogels en florale motieven. Met inscriptie op de bodem, MT: B.W. van Eldik Zutphen anno 1926, 835/000, 17,5x9,5x4cm.
Zilveren balboekje met bijbehorend zilveren potloodje, met hangeroog, 835/000, begin 1900. Aan beide zijden gestreepte bewerking, 6x3.5cm., Ca. 27gr., Cond.:U
Buitenlands zilveren sigarettendoos-etui. Rondom met de hand uitgestoken bloemmotieven, 835/000, 19x6x2.5cm., ca. 124gr., Cond.:U
Mooi oud plated presenteertablet 20e eeuw opengewerkt en gegraveerd 46x3cm. Cond.: G
Zilveren olijflepel, opengewerkte bak met kruisje en gecontourneerde steel met graveerwerk, MT: Wed. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1884, 835/000, ca. 16gr,
Vergulde knopenhaak met filigrainwerk in gareelvorm, met hangeroog. L. 7cm., Cond.:U
Engels sterling zilveren mosterdpotje 925/000, met blauw glazen inzetbakje, en een Hollands zilveren theeduimpje 835/000, Jaarletter: Y, 1833, MT.:onduyidelijk, Zilvergeicht ca. 31gr., Cond.:U
Zilveren sigarettenetui met vergulde binnenzijde3, 800/000, 8x7.5cm., Ca. 78gr., Cond.:U
Stel zilveren sierschenkkurken, Hollands , met handgegraveerd bloemmotief en kabelrand, L. 7cm., Cond.:G
Drie delen zilver: Hollands zilveren bakje op vier pootjes rondom gedreven en uitgewerkte rand en twee ronde bakjes op ronde voet 835/000,samen ca. 127gr. H.7.5xø7cm., en 2x2.5xø6cm., Cond.:U
Vijf delen zilver waarvan vier Hollands w.o. twee sigaretten dovers, een kaarthouder en een pincet. samen ca. 42gr., Cond.:U
Stel zilveren breipendopjes met gedreven florale motieven aan originele jasseronketting met haakje, 835/000, MT: J.C. Vermaat Den Haag ca. 1910
Twee oude plated hangselschalen 20e eeuw, 10xø21cm. en 10x22x28cm. Cond.: G