Zilveren 3-lichts kandelaar met ronde voet, 835/000, 12,5x25,5x17cm.
Hollands zilveren tasbeugel aan jasseronketting 835/000 met diverse leeuw-wapen motieven, jaarletter C: 1912, 15cm. Cond.: U
Engelse kristallen flacon met sterling zilveren dopje 925/000 16xø4cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur, de Gouden Koets met zesspan, 835/000 Grootkeur, Amsterdam Jaarletter: B 1986, L. 16.5cm., ca, 79gr., Cond.:U