Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. fotolijstje + doosje
Resultaat: 60 EUR

Djokja zilveren, 800/000, fotolijst en doosje. Fotolijst 11,5x16cm. Doosje 8x6x1,5cm. Cond U

Lepelrekje + 12 lepels
Resultaat: 60 EUR

Hardhouten lepelrekje met daarin 12 zilveren, 800/000, lepeltjes met gebloemde steel. ca 168 gr. Cond U

Odeurflesje, ovaal glas
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen parfumflesje op voet met zilveren dop en glazen stopje H.: 10cm. Cond.: U

6 Delen zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver: Orchideevaasje, zoutbakje met blauwglazen inzet, 2 servetbanden, een olielampje en 1 vulpotloodje. Totaal ca 156 gr. Cond R

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 60 EUR

Hollandse bijbel met gouden slot 1884. J. Brandt en Zoon te Haarlem Johannes Enschede en zonen 12x3,5x7cm. Cond.: R

Koperen tol, zilver
Resultaat: 60 EUR

Messing tol met zilveren applicaties 5,5xø4cm. Cond.: U

3 Delen plated
Resultaat: 60 EUR

Drie delen plated 20e eeuw; 2x drie-armige kandelaars en 1x etagere 31x30cm. Cond.: G

Kristallen mosterdpot
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen mosterdpot met zilveren rand en zilveren deksel met fraaie gedreven florale decoratie en voorzien van een knop. Zilvergehalte 835/000. London anno 1837. 10x7x5cm.

3 Zilv. kurken
Resultaat: 60 EUR

Kavel van 3 sierkurken: Twee zilveren, 835/000, sierkurken en een zilveren, 835/000, schenkkurk. Cond R

Kristallen zoutstel
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen zoutstel met zilveren, 835/000, greep voorzien van Biedermeier graveringen. Nederlands gekeurd ca.1860. 13x12x5cm.

Zilveren snuifdoos
Resultaat: 60 EUR

Ovaal zilveren, 835/000, snuifdoosje met gedreven afbeelding van een herbergtafereel op het deksel en florale afbeeldingen op de staande rand. Oude belastingkeur en onbekend MT. 2x5.5x4cm./, ca.35gr.

2 Lepelvaasjes + lepels
Resultaat: 55 EUR

Twee kristallen lepelvaasjes met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, randen. In de lepelsvaasjes zitten 1x 10 antieke zilveren Biedermeier theelepels en 10 diverse zilveren lepeltjes. Totaal ca 147 g...

Zilv. sigarettenpijpje, parelrand
Resultaat: 55 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpje Friesland MT: HZ* L.: 12cm. Cond.: U

2 Sigarenpijpjes
Resultaat: 55 EUR

Stel antieke barnsteen met ivoor sigarenpijpjes voorzien van gegraveerde zilveren, 835/000, sierranden. In origineel etui. Birmingham ca.1894, L.6.5cm.

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels met tapstoelopende gegraveerde steel, bekroond met pijnappel. MT: J.M.Visser, Steenwijk, midden 1900. Lengte 10,5 cm. ca 54 gr. Cond U

Bijbel, zilv. slot
Resultaat: 50 EUR

Hollandse bijbel met zilveren bijbelslot uit 1851, 835/000 Cond.: G

11 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse zilveren, 835/000, theelepels met gegraveerde steel. 11 stuks. Jaarletter: K 1920 MT: P.van Heumen, Schoonhoven. Totaal ca 76 gr. Cond U

Zilv. luciferhouder + boekje
Resultaat: 50 EUR

Sterling zilveren, 925/000, luciferdooshouder met Franse leliegravures, 7x5x2,5cm. ca 51 gr. Cond U. en een klein woordenbopekje in de "Midget" series met Sterling zilveren applique aan de voorzijde.

2 Zilv. bijbelsloten
Resultaat: 50 EUR

Twee Hollands zilveren bijbelsloten waarvan 1 vermaakt tot broche, MT bijbelslot; J. Kooiman Schoonhoven eind 1860, 835/0100 ca. 27gr. Cond.: G

Groot plated bestek
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel Gero plated divers bestek etc. Cond.: G

2x Zilveren couvert
Resultaat: 45 EUR

Antiek Hollands zilveren, 835/000, zuurdienbestek. Jaarletter N: 1872. MT: Anthonie Driesen, Schoonhoven. ca 62 gr. Cond U

3 Delen zilver
Resultaat: 45 EUR

Kavel 3 delen zilver: Sterling zilveren, 925/000, borstel met jugendstilmotieven, zilveren, 835/000, bakhoudertje en Sterling zilveren, 925/000, handspiegel met rocaillemotieven. Lengte spiegel 25 cm....

12 Zilveren tafelnummers
Resultaat: 45 EUR

Origineel etui met zilveren, 800/000, tafelnummers, compleet 1t/m 12. Cond U

Odeurflesje, zilv. dopje
Resultaat: 45 EUR

Antiek taps toelopend kristallen odeurflesje met Hollands zilveren dop en origineel glazen stopje 835/000 H.: 9cm. Cond.: U