Drie delen plated 20e eeuw; 2x drie-armige kandelaars en 1x etagere 31x30cm. Cond.: G
Geslepen kristallen mosterdpot met zilveren rand en zilveren deksel met fraaie gedreven florale decoratie en voorzien van een knop. Zilvergehalte 835/000. London anno 1837. 10x7x5cm.
Kavel van 3 sierkurken: Twee zilveren, 835/000, sierkurken en een zilveren, 835/000, schenkkurk. Cond R
Geslepen kristallen zoutstel met zilveren, 835/000, greep voorzien van Biedermeier graveringen. Nederlands gekeurd ca.1860. 13x12x5cm.
Ovaal zilveren, 835/000, snuifdoosje met gedreven afbeelding van een herbergtafereel op het deksel en florale afbeeldingen op de staande rand. Oude belastingkeur en onbekend MT. 2x5.5x4cm./, ca.35gr.
Antiek Hollands zilveren pijpje Friesland MT: HZ* L.: 12cm. Cond.: U
Stel antieke barnsteen met ivoor sigarenpijpjes voorzien van gegraveerde zilveren, 835/000, sierranden. In origineel etui. Birmingham ca.1894, L.6.5cm.
Hollandse bijbel met zilveren bijbelslot uit 1851, 835/000 Cond.: G
Antieke Hollandse zilveren, 835/000, theelepels met gegraveerde steel. 11 stuks. Jaarletter: K 1920 MT: P.van Heumen, Schoonhoven. Totaal ca 76 gr. Cond U
Origineel etui met zilveren, 800/000, tafelnummers, compleet 1t/m 12. Cond U