Antiek kristallen parfumflesje met gouden dop en glazen stop, convex model H.: 10,5cm. Cond.: U
Stel geslepen kristallen zuurschaaltjes met amandelslijpsel en zilveren voetjes, staand op zwart houten basement met vier ivoren pootjes en zilveren handgreep. Zilvergehalte 835/000. MT: J.M.van Kempe...
Mooie blauwkristallen coupe met gouddekoratie op strakke zilveren voet, ø 20 cm. Hoogte 11 cm. Cond U
Antiek zilveren, 835/000, wijwaterbakje aan crusifix met acanthusbladeren, op vier bolpoten en voorzien van ophangoog. Totaal ca 315 gr, exclusief loden inzetbakje. Hoogte 27 cm, ø bakje 7 cm. Cond U
Ovaal zilveren, 835/000, filigrain pillendoosje. 5,5x4x2cm. Cond U
Antiek Hollands zilveren, 835/000, pepermuntdoosje met medaillongravure op bovenkant. Grootkeur, jaarletter: Q, 1850. 4,5x4,5x1,5cm. ca 28 gr. Cond U
Bijzonder mooi en gaaf kristallen odeurflesje met gouden dop en kraag met glazen stopje. Inclusief etui H.: 9,5cm. Cond.: U
Opengewerkte zilveren, 835/000, tasbeugel met bloemenmand, bloemen en parelrand,aan zilveren jasseronketting en voorzien van een gebloemde tas. MT: J.Vos, Haarlem ca. 19108, 24x21x2cm.
Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G
Djokja zilveren 800/000, schaal met 3 delig bijbehorend hoornen dienbestek. De schaal is voorzien van een opengewerkte rand met daarin florale motieven, staand op viet bolpootjes. Het hoornen dienbest...
Paar Engelse Sterling zilveren, 925/000, strooiers, met gevulde voeten. Hoogte 10,5 cm. Cond. G
Engels Sterling zilveren, 925/000, klontjestang. 18e eeuw. Lengte 11,5 cm. ca 30 gr. Cond U
Rondom bewerkt sterling zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.9cm., øca. 6cm., Cond.:U
Hollands zilveren, 835/000, set met 12 theelepels en een bijbehorende suikerschep. Met getorste steel, bekroond met bladmotief. In originele doos. MT van Kempen. ca 107 gr. Cond U
Antieke zilveren, 835/000, klederdrachtschaar, met bloemmotieven en kettingogen. MT: onbekend. Lengte 16 cm. Cond U
Kavel 5 delen Djokja zilver, 800/000, bestaande uit 3 asbakjes, een jampotdeksel en 1 pennenbakje. Ca 280 gr. Cond U.
Gave antieke kristallen koekschaal met ruitslijpsel en ster op de bodem, voorzien van zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: onduidelijk ca. 1888, ø ca.25cm.
Antieke Hollandse parfumflacon met zilveren, 835/000, kraag en dop. Hoogte 11,5 cm. Cond U
Antieke kristallen parfumflacon met Hollands zilveren, 835/000, halskraag en dop. Hoogte 8,5 cm Cond U.
Antiek zilveren, 925/000, snuifdoosje. Rechthoekig gewelfd model met scharnierend deksel en geheel bewerkt. Op de deksel een zeilbootmotief. 1e Gehalte grootkeur. Jaarletter P: 1925 MT: P. Baardwijk, ...
Antieke kristallen parfumflacon met Hollands gekeurde zilveren voet, hals en dop, inclusief stopje. Hoogte 11,5 cm Cond U
Geslepen en deels gematteerde kristallen dekselcoupe met floraal slijpsel op hoge zilveren, 835/000, voet met parelrand en deksel met zilveren knop. MT: K.Schuurman, Amsterdam, ca. 1880, 19.5xø10cm.
Antiek Hollands zilveren, 835/000, pepermuntdoosje, handgegraveerd met geschulpte rand. Grootkeur. MT: R? Jaarletter S 1877. ø 5,5 cm. ca 29 gr. Cond U
Zilveren ronde aanbiedschaal, 835/000, ø 16,5cm, op drie bolpootjes. Glad model met 5 schulpen aan de bovenrand. Keur: Buitenlandse werken. ca 98 gr. Cond G