16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

2 Zilveren sauslepels
Startprijs 150 EUR

Stel zilveren, 835/000, sauslepels met gecontourneerde bak en steel met fraaie Biedermeier graveringen. Met export keur. MT: J.v/d Ree Schoonhoven ca. 1858, L.17cm., ca 110gr.

Plated kandelaar
Startprijs 90 EUR

Plated kandelaar
Startprijs 90 EUR

Zilv. sigarettenpijpje
Resultaat: 65 EUR

Antiek zilveren pijpje met benen mondstuk 835/000 L.: 11cm. Cond.: U

Zilv. lodderein flesje
Resultaat: 100 EUR

2 Zilv. tasjes
Startprijs 65 EUR

Zilveren malienkolderbeursje, 800/000 en een kralenbeursje met antiek Hollands zilveren, 925/000, dubbele tasbeugel. Jaarletter T: 1903. Beugelbreedte 8 cm. Cond U

2 Zilveren natfruitscheppen
Resultaat: 170 EUR

Stel ajourgezaagde en fraai floraal gegraveerde zilveren, 835/000, natfruitscheppen met opengewerkte gecontourneerde stelen. MT: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten ca. 1881, L.19cm., ca. 70gr.

11 Zilveren zwaardjes
Resultaat: 40 EUR

Zilveren handgemaakte zwaardprikkers, 11 stuks, Lengte 11 cm. ca 115 gr. Cond U

2 Zilv. vingerhoedjes
Resultaat: 30 EUR

Zilv. vingerdoek ringen
Startprijs 40 EUR

Paar zilveren vingerdoekringen 835/000 Cond.: U

Zilveren tamboeneernaald
Startprijs 70 EUR

Zilveren, 835/000, tamboeneernaald met graveer werk en streepagaten heft. Nederlands gekeurd ca. 1860, L.13cm.

Krist. strooier, zilv. dop
Startprijs 70 EUR

Kristallen tafelstyrooier met zilveren, 800/000, afschroefbare dop. ø voet 7 cm, hoogte 13 cm. Cond U

2 Strooiers, Volendam
Resultaat: 250 EUR

Zilv. pronkschaal
Startprijs 3.000 EUR

2 Zilv. bijbelsloten
Resultaat: 50 EUR

3 Delen plated
Resultaat: 60 EUR

Drie delen plated 20e eeuw; 2x drie-armige kandelaars en 1x etagere 31x30cm. Cond.: G

Divers zilver
Resultaat: 65 EUR

2 Zilveren vleesvorkjes
Startprijs 80 EUR

Stel zilveren, 835/000, vleesvorkjes met florale graveringen en streepagaten heft. Nederlands gekeurd, onduidelijk MT, ca. 1860, L.14cm.

Zilv. sigarettenpijpje, parelrand
Resultaat: 55 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpje Friesland MT: HZ* L.: 12cm. Cond.: U

Karaf, zilv. montuur
Resultaat: 35 EUR

Antiek kristallen karafje, convexmodel met Sterling zilveren, 925/000, gekrulde hals. Engeland. Begin 1900. Hoogte ca 18 cm. Cond U

2 Lepels
Startprijs 325 EUR

Twee bijzondere vuurvergulde en geëmailleerde lepeltjes met getordeerde steel en bolmotief 875/000 L.: 10cm. Cond.: U

2 Zilv. eierdopjes
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren 835/000, eierdopjes. ø 4,5 cm. Hoogte 5,5cm. Cond U

2 Zilveren vleesvorkjes
Startprijs 60 EUR

Stel zilveren ,835/000, vleesvorkjes met fraaie Biedermeier graveringen en inscriptie aan achterzijde van de steel. MT: J.van Harderwijk, Utrecht, ca. 1860.; L.14cm., ca. 30gr.

2 Zilv. fotolijsten
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren fotolijsten, 24,5cmx18,5cm 925/000 en 15,5x11,5cm 835/000. Cond U