Stel zilveren, 835/000, sauslepels met gecontourneerde bak en steel met fraaie Biedermeier graveringen. Met export keur. MT: J.v/d Ree Schoonhoven ca. 1858, L.17cm., ca 110gr.
Antiek zilveren pijpje met benen mondstuk 835/000 L.: 11cm. Cond.: U
Antieke kristallen parfumflacon met Hollands gekeurde zilveren voet, hals en dop, inclusief stopje. Hoogte 11,5 cm Cond U
Zilveren malienkolderbeursje, 800/000 en een kralenbeursje met antiek Hollands zilveren, 925/000, dubbele tasbeugel. Jaarletter T: 1903. Beugelbreedte 8 cm. Cond U
Stel ajourgezaagde en fraai floraal gegraveerde zilveren, 835/000, natfruitscheppen met opengewerkte gecontourneerde stelen. MT: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten ca. 1881, L.19cm., ca. 70gr.
Zilveren handgemaakte zwaardprikkers, 11 stuks, Lengte 11 cm. ca 115 gr. Cond U
Zilveren, 835/000, tamboeneernaald met graveer werk en streepagaten heft. Nederlands gekeurd ca. 1860, L.13cm.
Kristallen tafelstyrooier met zilveren, 800/000, afschroefbare dop. ø voet 7 cm, hoogte 13 cm. Cond U
Drie delen plated 20e eeuw; 2x drie-armige kandelaars en 1x etagere 31x30cm. Cond.: G
Stel zilveren, 835/000, vleesvorkjes met florale graveringen en streepagaten heft. Nederlands gekeurd, onduidelijk MT, ca. 1860, L.14cm.
Antiek Hollands zilveren pijpje Friesland MT: HZ* L.: 12cm. Cond.: U
Antiek kristallen karafje, convexmodel met Sterling zilveren, 925/000, gekrulde hals. Engeland. Begin 1900. Hoogte ca 18 cm. Cond U
Twee bijzondere vuurvergulde en geëmailleerde lepeltjes met getordeerde steel en bolmotief 875/000 L.: 10cm. Cond.: U
Twee zilveren 835/000, eierdopjes. ø 4,5 cm. Hoogte 5,5cm. Cond U
Stel zilveren ,835/000, vleesvorkjes met fraaie Biedermeier graveringen en inscriptie aan achterzijde van de steel. MT: J.van Harderwijk, Utrecht, ca. 1860.; L.14cm., ca. 30gr.
Twee zilveren fotolijsten, 24,5cmx18,5cm 925/000 en 15,5x11,5cm 835/000. Cond U