Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren breipendopjes
Startprijs 70 EUR

Stel gegraveerde zilveren, 835/000, breipendopjes in de vorm van damesslofjes, zgn. vlooienvangers, aan zilveren jasseroncollier. Nederlands gekeurd. L.63cm., ca. 17gr.

6 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Lot zilver, 800/000: Hollands zilveren servetband en 5 diverse zilveren lepeltjes. Totaal ca 86 gr. Cond G

11 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse zilveren, 835/000, theelepels met gegraveerde steel. 11 stuks. Jaarletter: K 1920 MT: P.van Heumen, Schoonhoven. Totaal ca 76 gr. Cond U

2-Vaks glazen kom
Startprijs 80 EUR

Fraai geslepen twee-vaks glazen kom op sterling zilveren voet. 10xø13cm.

Krist. schaal, zilv. beugel
Startprijs 200 EUR

Mooie grote Waaiergeslepen kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter T: 1929. MT C.G.Bos, Amsterdam. ø 26 cm. Cond U

Plate stel + blad
Resultaat: 80 EUR

5-Delig plated koffieset 20e eeuw; koffiekan, theekan, suikerpot, melkkan en tablet in goede staat 24x35x45cm.

Zilveren kruis
Resultaat: 150 EUR

Antiek zilveren, 835/000, wijwaterbakje aan crusifix met acanthusbladeren, op vier bolpoten en voorzien van ophangoog. Totaal ca 315 gr, exclusief loden inzetbakje. Hoogte 27 cm, ø bakje 7 cm. Cond U

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000, suikerschep met 6 bijpassende theelepels. Jaarletter L, 1921 en 5 Hollandse zilveren, 835/000 Biedermeier advocaatlepeltjes. MT J.Schijfsma, Woudsend, eind 1800. Totaal ca 89 gr. Con...

2 Zilveren miniatuurtjes
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren, 925/000, miniaturen, naaimachine en spinnewiel. Totaal ca 48 gr. Cond U

Zilv. sigarettenpijpje, boot
Resultaat: 65 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpje met bottermotief 835/000 MT: vM77 L.: 10,5cm. Cond.: U

Zilv. sardinevorkje
Startprijs 85 EUR

Antiek Hollands zilveren sardinevorkje 835/000 MT: G.Z., Johan Gerritsen Amsterdam ca. 1900 13cm. ca. 23gr.

Zilveren hengselmand
Startprijs 900 EUR

Grote ajourgezaagde ovale sterling zilveren hengselmand op dichte voet. 33x21,5x15 cm (zonder hengsel), Z1 gekeurd ca.886 gr., Cond.:U

Zilveren rijgnaald
Resultaat: 30 EUR

Fraai gegraveerde zilveren, 835/000, rijgnaald. MT: M.Hackenberg, Middelburg ca.1860, L.7cm., ca. 2gr

Odeurflesje, ovaal
Resultaat: 40 EUR

Antiek kristallen odeurflesje met Hollands zilveren dop en origineel glazen stopje 835/000 H.: 9cm. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Zes handgemaakte Chinese zilveren theelepels. Totaal ca 94 gr. Lengte 12,5cm Cond U

Lepelvaasje, 8 lepels
Startprijs 200 EUR

Zilveren, 925/000, lepelvaasje met 8 zilveren 835/000 theelepels. Vaasje met parelrand op hals en voet. Grootkeur, jaarletter: M 1996, Hooget 8,5 cm. ca 149 gr. Lepelstjes met getorste steel en parel...

Divers zilv. bestek
Startprijs 350 EUR

Zeventien delen tafelzilver, 835/000. Bestaande uit 6 tafellepels, 6 tafelvorken en 5 dessertvorken van diverse meesters met diverse jaarletters waaronder: M: 1821 ca 845 gr. Cond U

4 Lepels & Vorken zilver
Startprijs 200 EUR

8 Stuks Taflezilver; bestaande uit 2 tafelvorken en tafellepels, 925/000, 1837 en 2 tafellepels en 2 tafelvorken 835/000, 1840. ca 448 gr. Cond U

Slacouvert
Resultaat: 25 EUR

Zwaar verzilverd (silver plated) slacouvert, Frankrijk, versierd met medaillons en florale motieven. Lengte 27 cm. Cond. U

Koperen tol, zilver
Resultaat: 60 EUR

Messing tol met zilveren applicaties 5,5xø4cm. Cond.: U

Zilveren kolomkandelaar
Resultaat: 180 EUR

Zilveren, 835/000, kolomkandelaar, Russisch mosdel, met fraaie gedreven florale moitieven op grote vierkante voet, Londen ca.1907, 25x10x10cm.

2 Zilveren strooiers
Startprijs 30 EUR

Paar antieke zilveren, 800/000, tafelstrooiers, met bloemmotieven aan boven- en onderrand. ø 2 cm Hoogte 3 cm. ca 14 gr. Cond U

Zilv. troffee voetbal
Resultaat: 30 EUR

Zilveren troffeee ter nagedachtenis aan de Champions Leaque wedstrijd Deportivo de la Coruna tegen Bayer Leverkusen, 20 maart 2002. Op een zwart marmerenvoet, 7x8x9cm, staat een afbeelding uit zilver,...

Zilv. luciferhouder + boekje
Resultaat: 50 EUR

Sterling zilveren, 925/000, luciferdooshouder met Franse leliegravures, 7x5x2,5cm. ca 51 gr. Cond U. en een klein woordenbopekje in de "Midget" series met Sterling zilveren applique aan de voorzijde.