Stel gegraveerde zilveren, 835/000, breipendopjes in de vorm van damesslofjes, zgn. vlooienvangers, aan zilveren jasseroncollier. Nederlands gekeurd. L.63cm., ca. 17gr.
Fraai geslepen twee-vaks glazen kom op sterling zilveren voet. 10xø13cm.
Mooie grote Waaiergeslepen kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter T: 1929. MT C.G.Bos, Amsterdam. ø 26 cm. Cond U
5-Delig plated koffieset 20e eeuw; koffiekan, theekan, suikerpot, melkkan en tablet in goede staat 24x35x45cm.
Twee zilveren, 925/000, miniaturen, naaimachine en spinnewiel. Totaal ca 48 gr. Cond U
Grote ajourgezaagde ovale sterling zilveren hengselmand op dichte voet. 33x21,5x15 cm (zonder hengsel), Z1 gekeurd ca.886 gr., Cond.:U
Zeventien delen tafelzilver, 835/000. Bestaande uit 6 tafellepels, 6 tafelvorken en 5 dessertvorken van diverse meesters met diverse jaarletters waaronder: M: 1821 ca 845 gr. Cond U