Engels Sterling zilveren 925/000, 2 delig manicuursetje. Lengte 12,5cm. Cond U
Fraaie grote ovale geslepen glazen fruitschaal op sterling zilveren voet. 8x39x28cm.
Engels Sterling zilveren, 925/000, klontjestang. 18e eeuw. Lengte 11,5 cm. ca 30 gr. Cond U
Hollandse bijbel met zilveren bijbelslot uit 1851, 835/000 Cond.: G
Twee antieke Hollands zilveren, 835/000, dienlepels. MT: J.M. van Kempen en Zn, Voorschoten. Jaarletter P: 1874 en MT: van Kempen Utrecht. Jaarletter B: 1936. Totaal ca 158 gr. Cond U
Fraaie geslepen glazen sapkan met oor op sterling zilveren voet. 18x14xø11cm.
Zilveren vuurverguld ei op zilveren standaard rondom versierd met geëmailleerde rocaillemotieven 875/000 7xø5cm. Cond.: U
Mooi bewerkte en uitgezaagde zilveren wijnfleshouder rustend op 3 leeuwenpootjes met blauw glazen binnenbak 925/000 74gr. 4xø12cm. Cond.: U
Silverplated koffiepot met schranierend deksel, model Kardinaal H.: 24cm. Cond.: U