Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Flacon met dop
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollandse parfumflacon met zilveren, 835/000, kraag en dop. Hoogte 11,5 cm. Cond U

2 Delen zilver
Resultaat: 40 EUR

Sterling zilveren belletje met 2 tortelduifjes en sterling zilveren haltervormige rammelaartje ca. 33gr. Cond.: U

2 Zilv. nagelvijlen
Startprijs 25 EUR

Engels Sterling zilveren 925/000, 2 delig manicuursetje. Lengte 12,5cm. Cond U

Zilv. theezeef
Resultaat: 75 EUR

Hollands zilveren theezeef met opengewerkte parelrand en ivoren heft, 1e gehalte grootkeur, jaarletter: 1904 ø4cm. Cond.: G

6 Delen zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver: Orchideevaasje, zoutbakje met blauwglazen inzet, 2 servetbanden, een olielampje en 1 vulpotloodje. Totaal ca 156 gr. Cond R

Flacon met dop
Resultaat: 100 EUR

Antieke kristallen parfumflacon met Hollands zilveren, 835/000, halskraag en dop. Hoogte 8,5 cm Cond U.

Ovale glazen fruitschaal
Startprijs 120 EUR

Fraaie grote ovale geslepen glazen fruitschaal op sterling zilveren voet. 8x39x28cm.

Suikertang, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Engels Sterling zilveren, 925/000, klontjestang. 18e eeuw. Lengte 11,5 cm. ca 30 gr. Cond U

Bijbel, zilv. slot
Resultaat: 50 EUR

Hollandse bijbel met zilveren bijbelslot uit 1851, 835/000 Cond.: G

Odeurflesje, lange hals
Resultaat: 70 EUR

Antiek kristallen odeurflesje met Hollands zilveren dop en origineel glazen stopje 835/000 H.: 12cm. Cond.: U

Bijbel gouden slot
Resultaat: 70 EUR

Hollandse bijbel uit 1875, J. Brandt en zoon te Haarlem. Mooi bewerkte 14 karaat gouden slot in goede originele staat 13x5x4,5cm. Cond.: G

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 60 EUR

Hollandse bijbel met gouden slot 1884. J. Brandt en Zoon te Haarlem Johannes Enschede en zonen 12x3,5x7cm. Cond.: R

2 Bijbels, zilveren sloten
Startprijs 70 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse bijbels met zilveren sloten (gekeurd); 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem Johannes Enschede en zonen 1851 9x16x5,5cm., 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem ...

2 Zilv. opdienlepels
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Hollands zilveren, 835/000, dienlepels. MT: J.M. van Kempen en Zn, Voorschoten. Jaarletter P: 1874 en MT: van Kempen Utrecht. Jaarletter B: 1936. Totaal ca 158 gr. Cond U

Glazen sapkan
Startprijs 80 EUR

Fraaie geslepen glazen sapkan met oor op sterling zilveren voet. 18x14xø11cm.

Zilveren cakevork
Startprijs 35 EUR

Antieke Hollands zilveren, 835/000, bewerkte cakeprikker met bloemmotieven. Jaarletter: S 1928. lengte 18 cm. ca 22 gr. Cond U

Russisch ei
Startprijs 700 EUR

Zilveren vuurverguld ei op zilveren standaard rondom versierd met geëmailleerde rocaillemotieven 875/000 7xø5cm. Cond.: U

2 Zilveren natfruit lepels
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren natfruitschepjes met gegraveerde bak en gladde steel. Lengte 14,5 cm. ca 59 gr. Cond U

Wijnbak, blauw glas
Startprijs 120 EUR

Mooi bewerkte en uitgezaagde zilveren wijnfleshouder rustend op 3 leeuwenpootjes met blauw glazen binnenbak 925/000 74gr. 4xø12cm. Cond.: U

Wijnbak, blauw glas
Startprijs 120 EUR

Mooi bewerkte en uitgezaagde zilveren wijnfleshouder rustend op 3 leeuwenpootjes met blauw glazen binnenbak 925/000 74gr. 4xø12cm. Cond.: U

Zilv. tafelschuivertje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren, 800/000, kinder-eetschuifje met bloemmotief. Lengte 12 cm. ca 25 gr. Cond U

Plated koffiepot
Startprijs 75 EUR

Silverplated koffiepot met schranierend deksel, model Kardinaal H.: 24cm. Cond.: U

Zilveren snuifdoosje
Resultaat: 100 EUR

Antiek zilveren, 925/000, snuifdoosje. Rechthoekig gewelfd model met scharnierend deksel en geheel bewerkt. Op de deksel een zeilbootmotief. 1e Gehalte grootkeur. Jaarletter P: 1925 MT: P. Baardwijk, ...

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 40 EUR

Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels met rocaillemotieven. MT: v.Kempen, Voorschoten. Lengte 10,5 cm. ca 71 gr. Cond U