Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden broche van bijbelslot
Startprijs 100 EUR

Geelgouden broche, 585/000, gemaakt van een oud bijbelslot, versierd met fraai graveerwerk. Voorzien van achterplaat, en kanonsluiting. ca 5 gram. 40x20mm. In goede staat

Collier met parel en cloisonné
Startprijs 100 EUR

Collier van parels en cloisonne kralen, met een witgouden bolslot met bewerking, 585/000. Lengte 45 cm

2 Gouden broches
Startprijs 100 EUR

Twee antieke gouden broches, 585/000, een rechthoekige broche met getorste rand voorzien van een voorstelling uit haar, 30x24 mm en een broche gemaakt van 2 ronde knoppen gemaakt uit filigrain en knop...

Gouden cameehanger
Startprijs 100 EUR

Geelgouden hanger , 585/000 met Camee. Ovale hanger met geschulpte en getorste rand met in het midden een mooi uitgestoken camee, ø 21x15 mm. ca 3,7 gr

Tanzaniet
Startprijs 100 EUR

Tanzanietcabouchon ovaal, ca.9,29 ct. Heeft zeer mooie kleur. Afmeting: 13,5 x 11 mm.

Tanzaniet
Startprijs 100 EUR

Twee tanzanieten ,samen ca. 1,65 ct. Smaragd geslepen (facet). Afmeting: 7 x 5 mm.

Tourmalijn
Startprijs 100 EUR

Ovaal geslepen tourmalijn, 4,62 ct. Steen is intensief groen van kleur. Afmeting: 13,87 x 9,83 x 4,74 mm.

Robijn
Startprijs 100 EUR

Lot van robijnen in verschillende afmetingen. Samen ca. 19,68 ct. Afmeting: 7,7 - 4,9 mm.

Horlogeketting, paard.
Startprijs 100 EUR

Zilveren horlogeketting, 835/000, met paardehoofd. De ketting is versierd met zilver vergulde stukken in de vorm van een knoop. Eindoog en 1 ketting zitten los. lengte 28 cm. ca 25 gram.

2 Zilveren armbanden.
Startprijs 110 EUR

Twee fraaie Oosterse zilveren armbanden. Een klemband, breedte 8 cm, rijkelijk versierd met krullen en lijnen met opgesoldeerde knoppen, gerestaureerd. En een rinkelband, breedte 4 cm, verlopend in di...

Collier van jade, been en gouden bolletjes.
Startprijs 110 EUR

Collier van bewerkte benenkralen, ø 11, met 12 gefacetteerde jadekralen, ø 6mm. Met geelgouden bollen en bolsluiting, 585/000. Lengte 42 cm.

Gouden broche met parel en diamant
Startprijs 120 EUR

Geelgouden broche, 585/000, in tak/bloemvorm versierd met 3 barokparels en een strik bezet met diamanten met oudslijpsel gezet op zilver. Grootte 36x32mm ca 7 gram. In goede staat

Witgouden ring met diamant
Startprijs 120 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met diamanten. Fijne ring met een vierkant verlopende zetkast aan de bovenzijde bezet met een rozet met 9 achtkant geslepen diamanten, totaal ca 0,18 crt. grootte zetk...

Gouden collier met double hanger
Startprijs 120 EUR

Gouden schakelcollier, 585/000 met een oud stuk horlogeketting, double, als hanger. Goud totaal ca 4.5 gr. Lengte 50 cm. Lengte hanger 21 cm.

Zilveren haarspeld en armband
Startprijs 120 EUR

Zilveren haarspeld en armband, 833/000. rechthoekig gecontourneerde haarspeld opengewerkt met floraal decor en een armband gemaakt uit een antiek bijbelslot, met vazen en guirlandes. totaal ca 54 gram...

Gouden ring met briljant
Startprijs 120 EUR

Geelgouden band ring, 585/000, met witgouden stuk bezet met kleine diamantjes, 8/8. Breedte ring 7 mm, ø 56

Gouden ring met briljant
Startprijs 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met opstaande zetkast met 3 achtkant geslepen diamanten in een incrustatiezetting. ø 53, ca 3,7 gram. In goede staat

Gouden oorknoppen met opaal
Startprijs 120 EUR

Gouden oorknoppen met opaal, 585/000. Ovale oorknoppen met gladde gouden rand bezet met blauw opaal, 14x10 mm. In goede staat

Gouden broche diamant en parels
Startprijs 120 EUR

Gouden staafbroche, 585/000, met roosdiamant en parels. Fijn staafbroche met in het midden een rozet met kleine zaadpareltjes en aan weerskanten een grote spiegelchaton bezet met 2 roos geslepen diam...

Granaatarmband met gouden slot
Startprijs 120 EUR

Granaatarmband met gouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen gefacetteerde granaatkralen, ø 4 mm., bevestigd aan een langwerpige sluiting met 3 carree geslepen granaten en 8 zaadpareltjes, grootte...

Collier van rooktopaas met kruis met gekleurde stenen
Startprijs 125 EUR

Collier van gefacetteerde rookkwarts kralen, in het midden voorzien van een groot zilver, deels verguld kruis bezet met diverse kleurstenen. Het collier is versierd met 12 gouden bolletjes, 585/000. G...

Zilveren hanghorloge met portret.
Startprijs 125 EUR

Horloge zilver met GG 585/000 rand en GG oog. Hanghorloge, mechanisch, voorzien van zilveren bewerkte rand met schildering op achterzijde. Merk Cler. Het hangeroog en de rand om het uurwerk en schilde...

Gouden hanger met emaille portret.
Startprijs 125 EUR

Gouden hanger, 750/000, met emaille portret, limoges. Ronde hanger met bewerkte rand, stralenmotief voorzien van een rond emaille portret van een vrouw. ø 3 cm. In goede staat

Collier met koraal+parels.
Startprijs 125 EUR

Collier van bloedkoraal en parels met geelgouden olijfvormige sluiting en gefacetteerde bollen, 585/000. Lengte 40 cm