Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Horloge, erotisch
Resultaat: 200 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000,Zwitsers, met op de wijzerplaat een geschilderde erotische afbeelding. ø 50 mm. Mechanisch, werkend.

Horloge, Ebel 'Discovery'
Startprijs 500 EUR

Ebel horloge, "Discovery Diver's" staal met goud, 585/000, voorzien van originele zwart leren Ebelband met stalen klip. Met saffierglas. nr: 34608390 183913 Grootte kast ø 38 mm. Voorzien van originel...

Horloge, vliegtuig
Startprijs 250 EUR

Groot zakhorloge met wit emaille wijzerplaat en een afbeelding van een geschilderd vliegtuig 1914, aan de achterzijde. ø 70 mm. Mechanisch , werkend.

3 Horloges, o.a. Breil
Resultaat: 40 EUR

Lot met drie horloges bestaande uit een Pulsar horloge, titanium met stalen band, een Breilhorloge met steentjes op de wijzerplaat, voorzien van wit lerenband en een klein mechanisch Lanco horloge met...

Zilveren horloge
Resultaat: 35 EUR

Zilveren horloge, 835/000, Vierkant horloge, 27x27mm, met zilveren gourmetarmband met klipsluiting, breedte 13 mm. Lengte 19,5 cm.

Lot horloges 16x
Resultaat: 90 EUR

Lot met 16 horloges, 2x nieuw in doos

Lot horloges, 4x
Startprijs 70 EUR

Lot met 4 horloges, met o.a. een Junghans solar horloge en 3 automatische horloges.

2 Japanse Mykon horloges
Startprijs 50 EUR

Twee Miykon horloges, een zwart en een blauwgeel model. Beiden met een kunststofband. Nieuw

Lot met horloges
Startprijs 20 EUR

Lot horloges, 6x, bestaande uit 2 digitale horloges uit staal, 2 double, en een los uurwerk: Chevalier en cochet 8621

Horloge, Ebel 'Classic'
Resultaat: 325 EUR

Dames horloge, Ebel sportclassique, mini, staal met goud. Met parelmoeren wijzerplaat met gouden lunette. kastnummers: 18147852 1057901. ø 23 mm. lengte 17 cm. Gedragen, verder in goede staat.

Oorstekers onyx diamant
Startprijs 150 EUR

Oorstekers, 416/000, met onyx en diamant. Oorstekers met geschulpte rand bezet met diamanten, totaal ca 0,06 crt. In het midden bezet met een rechthoekig gefacetteerde onyx, totaal ca 2,76 crt. Groott...

Gouden granaatarmband
Startprijs 150 EUR

Mooie granaatarmband, 3 rijen met GG 585/000 sluiting met granaat. De 3 rijen granaten, ø 5mm, van goede kwaliteit, zijn bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 17 mm, in de vorm van een bloem van fili...

Barnstenen collier met hanger
Resultaat: 60 EUR

Twee barnstenen colliers met een peervormige barnstenen hanger, 49x27 mm. Totaal ca 34 gram.

Gouden ring met jade en briljant
Resultaat: 300 EUR

Mooie gouden ring, 750/000, met jade en briljant. Strakke vierkantige ring aan de bovenzijde ingelegd met 2 stukken jade en bezet met 20 briljanten, totaal ca 0,39 crt VSI-TW. Voorzien van aankoopbewi...

Zilveren ring met barnsteen
Resultaat: 20 EUR

Zilveren ring met barnsteen, 835/000. Ring met ovale barnsteen gezet in een rand met opengewerkte rand met cirkel en bollen. ca 6,2 gram. ø 58.

Armband, barnsteen
Startprijs 20 EUR

Gevlochten armband van barnstenen met grote ovale barnsteen in het midden. 21x4cm.

Barnsteen collier
Startprijs 70 EUR

Collier van barnsteen met verschillende soorten barnsteenkralen in diverse vormen. Lengte 52 cm, ca 37 gram. In goede staat.

Zilveren hanger met wit topaas.
Startprijs 35 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met wit topazen, ovale hanger bestaande uit 3 ringen met de middelste rand bezet met wit topaas. En het hangeroog bezet met wit topaas. Grootte 24x35 mm. Nieuw

Zilveren collier en hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Een fijn slangcollier met een langwerpige hanger met afgeronde hoeken, bezet met diverse gefacetteerde zirconia's in diverse vormen. Grootte hanger 1...

Barnsteencollier
Startprijs 50 EUR

Collier van ovaal gevormde barnsteenkralen, 2 cm. Lengte 62 cm. Enkelen beschadigd en gebroken. ca 33,7 gr.

Parel collier zoetwaterparels
Startprijs 75 EUR

Collier en armband met barokparels aan een zilver vergulde sluiting met witte en groene stenen. 3 Rijen collier en armband met barokparels met verschillende kleuren, ø 9 mm bevestigd aan een zilver ve...

Lot tedora bedel
Startprijs 25 EUR

Lot Tedora bedels,8x, zilver, 925/000, hartjes met naam. Totaal ca 33,5 gram. Nieuw

Gouden miniatuurbroche
Resultaat: 350 EUR

Prachtige gouden broche, 585/000, met geschilderde voorstelling. Zeer gedetailleerd geheel handgeschilderde voorstelling op ivoor, ( miniaturist). De broche is voorzien van brede bewerkte gouden rand...

Gouden armband met diamantjes
Resultaat: 625 EUR

Gouden armband, 585/000, met diamanten. Gouden slavenband, platmodel met scharnier met aan de bovenzijde een ovaal bewerkt schild met een rand versierd met bloem elementjes en granaatjes. In het midde...