Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring Aquamarijn
Startprijs 150 EUR

Gouden ring, 585/000, met aquamarijn, Grote zwaar uitgevoerde ring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamarijn, ø 16x11 mm (iets beschadigd) , met schulpbewerking aan weerskanten, ligt wat h...

Ring met opaalmozaik en diamant
Resultaat: 130 EUR

Ring met opaal mozaik en diamant, 375/000, Ring met in het midden een ronde gladomzetting met een opaaltriplet mozaik, ø 12 mm. Aan weerskanten een band met diamanten, totaal ca 0,05 crt W/P. ø 59/60....

Lang cloisonne collier met verguld slot
Resultaat: 50 EUR

Lang collier van blauwe cloisonnekralen, 11 mm, bevestigd aan een verguld slot. Lengte 85 cm

Lang malachiet collier
Startprijs 40 EUR

Lang collier van malachietkralen, ø 8 mm. Met vergulde sluiting. Lengte 75 cm

Gouden ring met Lapis Lazuli
Startprijs 150 EUR

Strakke massieve gouden ring, 585/000, met lapis lazuli. Strakke band, deels gespleten, versierd met 2 driehoeken, één bezet met lapis lazuli en één gematteerd gouden driehoekje. Breedte bovenzijde ri...

Armeense bruidsieraden
Resultaat: 60 EUR

Armeense bruids sieraden in een lijst. Metalen ronde sieraden met turkooissteen in het midden met filigrainbewerking met knoppen en bloemen. In goudkleurige lijst. 38x29cm

Gouden ring met amethist Art Deco
Startprijs 350 EUR

Gouden ring, 585/000, met amethist. Art Deco ring met grote ovale zetkast met gekreste bewerking, bezet met een ovaal gefacetteerde amethist, 20x12 mm, ca 11,6 gram, ø 56. In goede staat.

Collier met hanger met amethist, blauw topaas
Resultaat: 125 EUR

Collier en hanger, 375/000, met amethist en blauw topaas. Fijn slangencollier met daaraan een hanger met een ronde gefacetteerde amethist, ø 7 mm, met 3 kleinere, ø3 mm, erboven en daaronder een peerv...

Witgouden oorhangers met parels
Startprijs 500 EUR

Witgouden oorstekers, 750/000, met briljant en zwarte parels. Oorstekers met briljant geslepen diamanten en daaronder een grijze Zuidzee parel ø 11/12 mm. Totaal ca.0.03 crt

Gouden broche met rosè kwarts en amethist
Startprijs 200 EUR

Gouden broche, 585/000, met amethist en rozenkwarts. Broche in de vorm van een strik met 3 amethistkralen en 7 rozenkwartskralen. Voorzien van bolsluiting. 45x30 mm. ca. 10,2 gr.

Gouden ring met amethist en briljant
Startprijs 150 EUR

Fijne gouden ring, 585/000, met amethist en briljant. Ring met hartvormige kop versierd met een gefaceteerde hartvormige amethist 10x10 mm, versierd met een rand bezet met kleine diamantjes. ø 60, ca ...

Moments edelstalen oorknoppen,
Resultaat: 70 EUR

Moments edelstalen oorknoppen, vierkante oorknoppen, 5x5 mm. Als nieuw

Gouden ring met rode steen
Startprijs 100 EUR

Gouden ring, 585/000, met rode steen. Ring met opengwerkte rand, in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde rode steen. grootte kop, 17x12 mm. ø 55 ca 3,2 gram. In goede staat

Gouden sieradenset met maansteen
Startprijs 380 EUR

Gouden sieradenset, 585/000, met maansteen. Bestaande uit een gouden ring met strakke band en in het midden bezet met een ovale cabouchon geslepen maansteen, ø 56, een slangcollier met een ovale hange...

Collier met hanger met blauw topaas
Resultaat: 150 EUR

Collier, 333/000 met hanger,375/000, met blauw topaas. Fijn gourmetcollier met een ovale hanger bezet met een ovaal gefacettteerde blauw topaas, 10x14 mm. Grootte hanger 24x12 mm incl oog. lengte 42 c...

Ring met Paraiba Apatiet
Startprijs 130 EUR

Ring, 375/000, bezet met een ovaal cabouchon geslepen Paraiba apatiet, 12x10 mm, ø 62/63 ca 5,1 gram. Nieuw

Parelarmband en collier met zilver vergulde sloten
Resultaat: 75 EUR

Collier en armband van 3 rijen zoetwaterparels, 7-8mm, bevestigd aan een zilver vergulde bloemsluiting met witte en zwarte stenen. Lengte 18-40 cm.

4 Edelstenen colliers met magneet sluiting
Startprijs 50 EUR

Vier edelstenen colliers met magneetsluiting, bestaande uit een collier met hematietkralen, een collier met onyx en carneool, een collier met koraal en groene kralen en een collier met groen en licht ...

4 Lange edelstenen colliers
Startprijs 60 EUR

Vier lange colliers met edelstenen, bestaande uit een parelcollier met kleine groene kralen, een collier met turkoois en bergkristal, collier met turkoois en goudsteen en een collier met o.a. turkoois...

Moments edelstalen collier
Resultaat: 50 EUR

Moments edelstalen collier, vierkante schakels met bakslot. Breedte 5 mm. Lengte 46,5 cm. Als nieuw

Moments edelstalen armband
Resultaat: 25 EUR

Moments edelstalen armband, vierkante schakels met bakslot. Breedte 5 mm. Lengte 22 cm. Als nieuw

Gouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 150 EUR

Gouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met ovaal gefacetteerde saffier, 5,5x7,5mm, in het midden met aan weerskanten 3 kleine briljanten in een driehoek gezet. De ring heeft 2 banden met d...

Rado dameshorloge Florence
Startprijs 100 EUR

Rado dameshorloge, model Florence met vergulde rand en stalen lunette. Voorzien van een grijze originele Radoband. ø 3 cm. Kastnummers: 133.3660.2 37906863. In goede staat

Horloge Christian Dior
Resultaat: 80 EUR

Christian Dior horloge, verguld damesmodel met originele zwart bewerkte leren band. ø 32 mm. 55.151 354341, model Depose. In originele doos. In goede staat