Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden ring met Tahitiparel en diamanten
Startprijs 350 EUR

Witgouden ring, 750/000, met een excellente Tahitiparel, ø 12 mm, met zeer weinig natuurlijk oneffenheden en een excellent luster. Onder de schotel van de parel is de band bezet met 44 briljant geslep...

Gouden Baume & Mercier Horloge
Resultaat: 195 EUR

Gouden Baume & Mercier horloge, 750/000, met zwart leren band. Mooi plat dameshorloge, ø kast 26,5 mm, met zwarte leren band met krokoprint. Quarts. In originele doos

Gouden zakhorloge
Startprijs 500 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, Zwiterland. Zakhorloge met gegraveerde voor- en achterdeksel met getrembleerde stralen bewerking en schild. Het gouden stofdeksel is beschadigd. ø 50 mm.

Lot zakhorloges 12x
Startprijs 120 EUR

Lot met 12 zakhorloges, double en plated, allen Quarts

Zakhorloge
Startprijs 150 EUR

Zakhorloge met fraaie bewerkte kast met voorstellingen van diverse dieren en Egyptische tekens. De wijzerplaat is bijzonder fraai uitgewerkt met een soort opgelegde getorste rand en een bloemenversier...

Zilveren zakhorloge, double kast
Startprijs 900 EUR

Antiek zilveren zakhorloge, met snek. Zogenoemde "knol" met vergulde binnenzijde. gesigneerd: Edn Gatton, London, 925/000 jl.E:1760. ø 50 mm. Geplaatst in een double bewerkte beschermkast. In goede s...

Zakhorloges onder stolp (2x)
Resultaat: 120 EUR

Twee zilveren zakhorloges, Engels, 925/000, Eén A.W.W.Co.Waltham, London, 1906, ø 48 mm, voorzien van zilveren ketting met embleem van een jager, geplaatst in een kunststof stolp. En een zilveren zakh...

Rado dameshorloge
Startprijs 70 EUR

Rado dames horloge, staal met gouden lunette. Quarts, met leren band. Kastnummer: 133.3516.4 en 29850487. ø 32 mm. Enkele krasjes op het glas

Groot lot Swatch horloges
Startprijs 150 EUR

Groot lot met 27 Swatch horloges, diverse modellen, o.a. Quarts, automaat, chronograaf. Met diverse soorten banden.

Zakhorloge met chatelaine, zilver.
Startprijs 350 EUR

Zilveren zakhorloge, Engels 925/000, met chatelaine, 833/000. Zakhorloge met zilverkleurige plaat voorzien van opgelegde cijfers en versiering. ø 51 mm. London jl.: q:1871. Aan het horloge zit een ch...

Lot horloges 8x
Startprijs 80 EUR

Lot horloges met o.a. diverse strakke rechthoekige horloges, o.a. Giordano, Makgio, Wempe en Rolf Cremer.

Zakhorloge met ketting
Startprijs 30 EUR

Zakhorloge met ketting, ø 46 mm. Lengte 34 cm. Glas beschadigd. Uit witmetaal.

Lot merkhorloges, 10x
Resultaat: 72 EUR

Lot met 10 merkhorloges, o.a. Pierre Cardin, Beverly Hills, Braun, Gucci, Jacques Lemans

Lot horloges 6x
Startprijs 15 EUR

Lot horloges, 6x, bestaande uit 2 digitale horloges, uit staal, 2 double, en een los uurwerk: Chevalier en cochet 8621

Gouden oorringen met roosdiamanten
Resultaat: 800 EUR

Gouden oorringen, 585/000, met roosdiamanten. Gouden oorringen met hangers in een rozet vorm bezet met in totaal 30 roosgeslepen diamanten, 1,30 crt, 1-4mm. Lengte 33 mm. ca 13,3 gram.

Bloedkoralen takjes collier
Resultaat: 30 EUR

Collier van bloedkoralen takjes, 6-27mm. Lengte 48 cm.

Zilveren stempels en sleutels
Startprijs 150 EUR

Zilveren sleutelring met 2 stempels, een sleutel en twee hulsen. Versierd met filigrain bewerkingen en knopjes. Totaal ca.35,8 gr.

4 Zilveren ringen, zirconia
Resultaat: 50 EUR

Vier zilveren ringen met zirconia, 925/000. Eën brede ring aan de bovenzijde pave bezet met zirconia's, ø 57, een brede slagring met rijen met witte en zwarte zirconia's, ø 53, vierkante ring met 5 ba...

Zilveren Collier, slangmodel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren collier, 835/000, plat ovaal slangenschakel. Breedte 6 mm, Lengte 80 cm. ca 31,2 gram

Zilveren collier met munt
Resultaat: 25 EUR

Zilveren collier met hanger, 835/000, voorzien van 10 gulden munt, 1945-1970. De munt is geplaatst in een hanger, 6x5cm, gemaakt uit krullen en bevestigd aan een jasseron collier, 60 cm. Totaal ca 49 ...

2 Zilveren filigrainbroches
Startprijs 30 EUR

Twee broches gemaakt uit zilverdraad met mooie bloemen. lengte 8 cm. Totaal ca 16,4 gram. In goede staat.

Zilveren armband en ring met onyx
Resultaat: 60 EUR

Zilveren armband en ring met onyx, 835/000. Platte strakke armband, 12-20 met grote ovale onyx, 40x13mm, in zetrand als haaksluiting, En een bijpassende ring met ovale onyx, 30x18mm, in gladde zetrand...

3 Brede zilveren ringen
Startprijs 45 EUR

Drie brede zilveren ringen, 925/000. Twee brede band ringen, 11 en 13 mm, één met grote gele gefacetteerde steen, ø 50 en één met een zirconia gezet in een vergulde zetting, ø 56. En een ring met grot...

Zilveren armband en ring
Resultaat: 95 EUR

Zilveren armband en ring, 925/000, met amethist. Brede armband, 34 mm, met vier schakels bewerkt met bollen en vier schakels met uitgewerkte amethisten met maskers. Voorzien van bakslot. En een bijpas...