Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Zilveren ringen
Startprijs 45 EUR

Lot met 3 zilveren ringen, 925/000, een ring met een licht blauwe steen, en 2 ringen met Lapis Lazuli. Totaal ca 7 gr. Nieuw

Zilveren choker
Resultaat: 45 EUR

Zilveren choker, 925/000, met getorste bewerking. Choker betaande uit 3 delen getorste draad, met ogen aan elkaar bevestigd met stuk ankercollier. ca 32 gr. Lengte 38 cm ø 4 mm

Gouden hanger met parel
Resultaat: 50 EUR

Gouden hanger, 585/000, met peervormige zoetwaterparel, 11 mm. Nieuw

Harthanger met opaal
Resultaat: 70 EUR

Hanger, 333/000, in de vorm van een hart bezet met 18 rond geslepen opaaltjes. Grootte hanger 18x18 mm. ca 1,8 gr.

Ring met Jade en Peridot
Resultaat: 160 EUR

Sierlijke ring, 333/000, met jade en peridot.Brede ring, 13 mm, met een langwerpig afgeronde cabouchon geslepen jade, 10x8 mm, aan weerskanten versierd met 3 rond gefacetteerde peridotstenen, ø 2 mm. ...

Zegelring met zwarte steen
Resultaat: 90 EUR

Gouden zegelring, 585/000, met onyx. Gouden zegelring met langwerpige onyx. ca. 7,3 gr. ø 65. Enkele deukjes

Zilveren armband met saffieren
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, verlopend model met in het midden voorzien van 7 rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,21 crt. De armband is voorzien van een ijsmattering. Breedte armnband 4,5-10 mm me...

Camee hanger
Resultaat: 50 EUR

Hanger, 333/000, met camee. Ovale hanger met getorste rand voorzien van een fraaie camee. 23x30 mm excl. oog. ca 4,15 gr. In goede staat.

Zilveren armband met rodochrosiet
Startprijs 50 EUR

Brede zilveren armband, 835/000, met 4 open gewerkte langwerpige schakels, in het midden bezet met een rond cabouchon geslepen Rodochrosiet, ø 10 mm. Voorzien van een bakslot. Lengte 17 cm, breedte 27...

3 Hangers met barnsteen
Resultaat: 60 EUR

Drie hangers met barnsteen, een peervormige barnsteenhanger met zilveren oog en ketting, een ronde zilveren hanger met een ronde barnsteen, ø 29 mm en een hartvormige barnsteenhanger met double oog, ø...

2 Zilveren ringen met barnsteen
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren ringen, 875/000 en 925/000, met barnsteen. Bewerkte ringen met een ovale barnsteen. ø 54/56. In goede staat

2 Zilveren pronkringen
Resultaat: 120 EUR

Twee zilveren pronkringen, 925/000. een ring met een langwerpig vergulde kop met een in lak gelegd wapen en bewerkte zijkanten. En een ring met rond vergulde kop met een rand met witte stenen en een g...

Hematiet collier, benen hanger
Startprijs 50 EUR

Collier van hematietkralen, ø 4 en 8 mm, om en om, met een benenhanger in de vorm van een hoofd, 7 cm. Lengte 60 cm

Armband bezet met stenen
Startprijs 50 EUR

Armband, BWZG met 3 schakels versierd met stukjes koraal en blauwe emaille. Lengte 19 cm breedte 19-28 mm.

Granaat collier + git collier
Resultaat: 60 EUR

Collier van granaten bevestigd met ogen aan elkaar, 100 cm en een verlopendcollier van gitten met zilveren sluiting. lengte 40 cm

Armband bezet met stenen
Startprijs 50 EUR

Armband, BWZG met 3 schakels versierd met stukjes koraal en turkoois. Lengte 19 cm voorzien van haaksluiting. breedte 18 mm

Collier met hematiet en maansteen
Startprijs 50 EUR

Collier van hematiet en maansteenkralen bevestigd aan een zilveren kapitolstok. Gefacetteerde hematietkralen, ø 10 mm, afgewisseld met cilindervormige maanstenen. Lengte 65 cm.

Colliers, jade/hematiet/turkoois
Startprijs 50 EUR

Twee colliers met hematiet. een collier van geslepen hematietkralen, ø 10, en turkooiskralen, ø 9mm en een collier van hematiet met jadekralen, ø 8,5 mm. lengte ca 75 cm

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot van zilveren sieraden bestaande uit een dubbeltjesarmband met 2 losse schakels, 1935-1941, een fijn ankercollier met breidop en een broche, zilver verguld met gouden sluiting.

Kavel zilver en verzilverd
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver en verzilverd bestaande uit 2 plated lepels, zilveren gezaagde broche, rond model met geschulpte rand, een zilveren broche met rode steen en een zilveren poederdoos met vergulding.

Collier van ruw diamant met zilver
Resultaat: 80 EUR

Collier van ruwe splinterdiamantjes, 2-4mm, met in het midden een bruine zoetwaterparel, ø 9 mm.Lengte 46 cm

Ring van staal met goud
Resultaat: 50 EUR

Strakke edelstalen ring met opgelegde gouden band, 750/000. Breedte ring 7 mm, gouden band 1 mm. ø 62. gestempeld: P.Mey Winkelverkoopprijs € 295,- Nieuw

Hanger van staal met goud en briljant
Resultaat: 50 EUR

Grote rechthoekige hanger van edelstaal met daarin een rechthoek van goud, 750/000, met briljant geslepen diamant in het midden, ca 0,03 crt W/SI. 25x18 mm, ca 16,6 gr. Nieuw

Zilver vergulde ring met granaat
Startprijs 50 EUR

Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 56, ca 14 gr. Nieuw.