Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee fantasie armbanden
Startprijs 25 EUR

Twee fantasie armbanden, één met schakels van gekleurd glas met zilveren randen en een onedele armband met schakels voorzien van schilden en jonkvrouwen en jonkheren, met goudkleurige details. 19-20 c...

Zes zilveren ringen
Resultaat: 30 EUR

Lot met 6 zilveren ringen, bestaande uit een ovale herenring, een ring met hematiet, met tijgeroog, met licht blauwe steen, met emaille en een zogenoemde gifring met lapis lazuli. totaal ca 35 gr.

Gouden creolen granaat
Startprijs 400 EUR

Grote gouden creolen, 750/000, met granaten. Creolen versierd met een geschulpte rand voorzien van 4 ronde granaten. ø 30 mm. ca 11,2 gr. Voorzien van restauratie.

Hanger met Granaat
Startprijs 40 EUR

Double hanger met granaten. Hanger in een bloemvorm bezet met 9 granaten met oud slijpsel. Grootte hanger 26x18 mm. Totaal ca 3,2 gr.

Vijf edelstenen
Resultaat: 30 EUR

Set bestaande uit 5 edelstenen uit ruwe vorm,

3 Antieke zakhorloges
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke zakhorloges, 2 zilveren. 2 Grote modellen met deksel, ø 45 mm, en een klein, zilveren model met bewerkte wijzerplaat, ø 35 mm. 1 mist wijzer, een met wat schade op de wijzerplaat.

Zilveren hanghorloge
Resultaat: 35 EUR

Zilveren hanghorloge, 800/000, bevestigd aan een zilveren ankercollier, 835/000. Een horloge, ø 28 mm, mechanisch, Monté, met floraal bewerkte rand en schild op de achterzijde. Lengte 65 cm.

Collier van maansteen en smaragd kralen
Startprijs 110 EUR

Collier van maansteen en smaragdkralen met zilveren, 925/000, sluiting. Collier van maanstenen, diskvormige geslepen, verlopend in grootte, 10-16 mm. Met om de 3 maanstenen een cabouchon geslepen smar...

Witgouden solitairring
Startprijs 150 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met briljant. Ring met zespoots chaton voorzien van briljant geslepen diamant, ca 0,20 crt. ø 59 ca 1.6 gr.

Zilveren collier en hanger zirconia
Startprijs 35 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Slangencollier, ø 2,5 mm, met fraaie hanger met hartzirconia, 35x18 mm, inclusief oog. Lengte collier 42 cm. ca 28 gr.

Granatenarmband met gouden slot, 2 rij
Startprijs 100 EUR

Granaatarmband, 2 rijen met gouden sluiting, 585/000. Granaten, 8 mm, gefacetteerd met een klein langwerpig gouden slotje met 2 kleine granaatjes. Lengte 19 cm.

3 Set sieraden, met glas
Startprijs 25 EUR

3 Sets sieraden met glas: 1x Hanger en oorhanger van glas. Hanger en oorhangers in peervorm met zwart, zilver, wit en goudkleur bewerkt. Hanger bevestigd aan een collier van zwart lint en 6 zwarte koo...

Zilveren broche met granaat
Resultaat: 35 EUR

Antieke zilver-vergulde broche met granaat en parels, ø 2.5 cm, ca 4,4 gr.

Zilveren ring
Resultaat: 15 EUR

Elegante zilveren ring, 925/000, met grote zirconia. strakke ring met aan de bovenzijde een grote zirconia, 10 mm, in een 8 poots chaton. ø 57 ca. 4,0 gr.

Gouden broche met parel en briljant
Startprijs 200 EUR

Broche GG 750/000 met briljant en parel. Broche organisch model met ruw bewerkt gedeelte met een cultive parel, ø 6.3 mm en 2 WG balkjes met daarop 2 briljanten, totaal ca 0.06 crt. ca 7.3 gr. Lengte ...

Gouden ring met 19 briljanten
Startprijs 470 EUR

Fraaie witgouden ring, 585/000, met briljanten. Fijne ring met een langwerpige kop met 3 grotere briljanten en in de rand eromheen diverse kleinere briljanten met een goede kleur. Afgewerkt met een ge...

Witgouden ring met saffier en briljant
Startprijs 950 EUR

Mooie witgouden ring, 585/000, met saffier en briljant. Entouragering met in het midden een grote ovale blauw saffier, 10x8 mm, met een rand met 12 grote briljanten, totaal ca 1,20 crt. Voorzien van k...

2 Zilveren zakhorloges
Resultaat: 85 EUR

Lot met 2 zilveren zakhorloges.Een zakhorloge met een wijzerplaat bewerkt met kleine blauwe bloemen en een horloge met blauw/bruine bewerking op de wijzerplaat. Beiden voorzien van een bewerkte kast, ...

11 Zakhorloges
Startprijs 110 EUR

Lot van 11 zakhorloges, 2e helft 20e eeuw Quartz, wit en geelmetaal. 5x3,5ø Cond:G

Chatelaine
Resultaat: 30 EUR

Antieke metalen Chatelaine omstreeks 1900 met schoppen,ruiten, klaver, hart voorstelling in goede staat, 30cm Cond:G

Gouden ring met tanzaniet en briljant
Startprijs 750 EUR

Gouden ring 585/000 met tanzaniet en briljant. Een entouragering met in het midden een ovale gefacetteerde tanzaniet. Om de tanzaniet zit een rand met diamanten voorzien van een baquette- en briljan...

Gouden oorknoppen met zoetwaterparel
Resultaat: 50 EUR

Gouden oorstekers, 585/000 met zwarte zoetwaterparel, ø 5 mm.

Lot barnsteen sieraden
Resultaat: 150 EUR

Lot barnstenen sieraden bestaande uit een zilver vergulde, 800/000 klemarmband met barnsteen, een zilveren ring, 835/000, met barnsteen en een paar button oorknoppen met goud op zilveren pousettes en ...

Hanger met briljant
Resultaat: 110 EUR

Hanger, 375/000, bezet met witte en bruine diamanten. Langwerpige hanger met in het midden een deel bezet met bruine diamanten, totaal 0,60 crt en aan weerskanten een vlak met witte diamanten, 0,17 cr...