Gouden deel van horlogeketting, GG 585/000. Deel van een horlogeketting met getorste eindstukken en gegraveerde tussenschakels. Lengte 15 cm. ca 4.8 gr.
Twee ringen, zilver en zilververguld, 925/000, met zwarte diamant en markesiet. Bolle ring zilver verguld voorzien van een greinen bewerking en in het midden voorzien van 18 kleine zwarte diamantjes, ...
Zilveren collier met hanger, 925/000. Fijn slangcollier met een langwerpige hanger met 3 cabouchon geslepen stenen en 2 rondjes bezet met zirconiá. Lengte 45 cm, Grootte hanger 6,5x1,1 cm. ca 8,2 gr. ...
Gouden 585/000 hanger met bloedkoraal. Hanger met voluten rand en hierin ovale cabouchon geslepen bloedkoraal. Grootte hanger 26x18 mm, ca. 5 gr.
Brede zilveren ring, 925/000 met rozenkwarts en amethist. Ring bestaande uit drie ringen aan elkaar bevestigd met een ronde cabouchon geslepen rozenkwarts en een vierkante amethist en een rondje bezet...
Zilveren jasseroncollier, 925/000, met een kapitolstok met oog bezet met zirconia's. Lengte 78 cm ca 11 gr. Nieuw
Zilveren broche en manchetknopen. Grote bewerkte broche met bloembewerking, filigrain en stenen, enkele ontbreken en een paar manchetknopen, 835/000, ovaal model met geslepen lijnen en een deel vergul...
Set bestaande uit een collier met hanger en een ring, zilver 925/000, met robijn. Een fijn ankercollier met een sterhanger bezet met 5 peervormig geslepen robijnen en een brede ring met slag en aan d...
Collier van getrommelde aquamarijnkralen, 7-11 mm. Lengte 45 cm, voorzien van zilveren carabijnsluiting. ca 25 gr.
Lot met sieraden bestaande uit een zilveren broche en een 333/000 armband. Onedele oorhaken en broche. O.a.met filigrain en knopjes
Ei-hanger, zilver, Fabergé stijl. Ei-hanger versierd met paars en groen emaille, zirconia's en parel. 32x16mm. Nieuw
Gouden ring, 750/000 met witgouden zetting bezet met een smaragd geslepen aquamarijn, 10x8 mm. ø 55 ca 2,4 gr.
Gouden ring, 585/000 met in het midden een briljant geslepen diamant, ca. 0,23 crt P, in een vierkante zetkast met getrembleerde bewerking. ø 59 ca. 3,2 gr. Cond.: G
Gouden streekspeld, 585/000. Fraaie staafbroche met Zeeuwse knoppen verlopend in grootte. Lengte 5,5 cm ca. 3 gr. Cond.: G
Grote gouden ring, 585/000, met agaat. Een ring met grote geschulpte zetkast voorzien van getorste bewerking, met daarin een ovaal cabouchon geslepen agaat. ca 4,9 gr. ø 65 Ring is iets uit model.
Lot gouden sieraden, 585/000, bestaande uit een trouwring, een zegelring met gravure en een fijn biesmarkcollier. Totaal ca 8,7 gr. Cond.: R-G
Koralenketting geknoopt met mooie ronde kralen, ø 12 cm, gekleurd. Lengte 43 cm met onedele sluiting met strass en hanger
Koralenketting met mooie ronde kralen, ø 14 cm, gekleurd. Lengte 48 cm. Met onedele sluiting met strass.
Ring WG 585/000, met briljanten. Brede ring met vierkante kop, 6.5x6.5 mm, met daarin 9 briljanten pave gezet, totaal ca 0.10 crt W. ca 4.3 gr, ø 51 Nieuw
Gouden ring, 585/000, met parel en zirkonia's. Ring met strakke band met zirconia's in een railzetting versierd met een cultivé parel,ø 5 mm. ø 52 ca 3,2 gr Nieuw
Ring GG 585/000, met 3 briljanten. Strakke ring met een halve cirkel versierd met 3 briljanten, totaal ca 0.09 crt si, in de band gezet. ca 3,2 gr ø 54 Nieuw
Gouden ring, 585/000, met briljantjes. Ring met geschulpte bewerking aan de bovenzijde, half wit gematteerd en half geel poly met daartussen 5 kleine briljanten. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw
Verfijnde ring, GG 585/000, met briljant. Fijne bolle solitairring, wat hoger oplopend met in het midden een briljant, ca 0.04 crt, SI-W. ca. 3.4 gr. ø 56. Nieuw
Elegante ring, wit 416/000, met amethist en witte saffier. Ring met een ovaal geslepen amethist, 1,1 crt aan beide zijkanten versierd met een baquette geslepen witte saffier, totaal 0,18 crt. Breedte ...