Antieke GG 585/000 gesp vermaakt tot broche.Grote antieke gesp, verkeerd is zeer goede staat, vermaakt tot broche, 11x 6 cm. Totaal ca 33 gr
Kruizen GG 585/000 met bewerking. Twee GG kruizen, een crucifix met filigrain bewerking langs de randen, grootte 43x29 en een kruis strak model met strak kleiner kruis in het midden met bewerkte rand,...
Hanger zilver 935/000 lila/wit gemeleerde kwartssteen. Grote ovale steen gezet in een rand gemaakt van zilveren roosjes. Grootte 40x31 mm.ca 14 gr
Collier van lapis lazuli kralen met GG 585/000 sluiting. ø kralen 6 mm, bevestigd aan een gladde GG bolsluiting ø 6 mm met lakbollen. Lengte 44 cm
Collier, GG 916/000 met GG 585/000 kruis. Massief zwaar dubbel jasseroncollier met een hoog goudgehalte, lengte 60. Aan dit collier hangt een GG crucifix , 4x2.5 cm. Collier ca 30 gr, kruis ca 7 gr
Set rozenkwarts 333/000, bestaande uit een ring, ø 59, een grote ronde hanger,ø 27 mm en een armband met 5 kralen, lengte 20 cm. ca 19.6 gr
Lot zilver, met o.a. horloges, collier met tandhanger, diverse broches, diverse ringen, een horlogeketting en een slavenband. Totaal ca 135 gr
Slangcollier zilver 925/000 met hanger met blauwe steen en bijpassende oorstekers. Hanger in de vorm van een afgeronde driehoek met in het midden een blauwe zirconia, 11x11mm. Grootte hanger 29x 19 mm...
Aquamarijncollier met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Aquamarijn nuggets, ø 13-8mm. Lengte 45 cm
Paar aquamarijnstenen, carree geslepen, 7 mm. totaal ca 3.62 crt
Collier van aquamarijnkralen met zilveren 925/000 sluiting. Collier bestaande uit gefacetteerde kralen van ø ca 7 mm. Lengte b45 cm
Ring zilver 925/000 met blauwe steen. Ring met brede band en peervormige blauwe zirconia, 10x12mm en witte zirconia's in de band. ca 9.3 gr ø 53
Ring zilver verguld 925/000 met smaragd. Ring met Cabouchon geslepen smaragd, ø 1.2 cm en 20 rond gefacetteerde smaragden 1.5-2.0mm. ca 4.4 gr. ø 55/56
Hanger GG 585/000 met briljant. Dubbele entourage hanger met briljant bezet, ca 1.00 crt tcr p2, grootte 21x14 mm. ca 2.8 gr
Zirconia-armband zilver rose verguld, 925/000. Armband met grote en kleine zirconia's in diverse tinten. De armband heeft een bakslot en veiligheden. Lengte 18 cm ca 11.3 gr.
Hanger zilver rose verguld 925/000 met bruine zirconia's. Ronde hanger met een grote zirconia, ø 11 mm en een kleine zirconia, 4 mm. ca 5,1 gr
Lot diverse sieraden. O.a. broches, horloges, kettingen en oorknopjes
Lot Goud 585/000, bestaande uit 7 ringen met o.a. camee, onyx en zirconia en een broche . Totaal ca 14 gr
Harthanger, 333/000 met zirconia. Grote rode steen in de vorm van een hart met zirconia's. 3.4x1.8 cm. ca 4.8 gr
Ring zilver verguld met robijn smaragd en saffier. Ring met 2 cabouchon geslepen robijnen en 2 peervormige smaragden versierd met in het midden 7 rond gefacetteerde saffieren. Grootte 22x16 mm. ø 57 c...
Ring zilver 925/000 rondom bezet met triangel geslepen zirconia's. ø 5 mm. ø 58/59 ca 6.3 gr
Zirconia armband zilver 925/000 met magneetsluiting. Armband met vierkante wit en zwarte zirconia's om en om, 6x6 mm. Lengte 18.3 cm ca 15.7 gr
Lot zilver bestaande uit 3 broches en een hanger. drie broches in de vorm van bloemen, lengte ca 8.5 cm, en een hanger in ruitvorm, 7.5x4cm, aan een jasseroncollier. Lerngte 60 cm. Totaal ca 47,3 gr