Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke GG gesp
Resultaat: 425 EUR

Antieke GG 585/000 gesp vermaakt tot broche.Grote antieke gesp, verkeerd is zeer goede staat, vermaakt tot broche, 11x 6 cm. Totaal ca 33 gr

2 Gouden kruizen
Resultaat: 130 EUR

Kruizen GG 585/000 met bewerking. Twee GG kruizen, een crucifix met filigrain bewerking langs de randen, grootte 43x29 en een kruis strak model met strak kleiner kruis in het midden met bewerkte rand,...

Hanger paarse steen
Startprijs 40 EUR

Hanger zilver 935/000 lila/wit gemeleerde kwartssteen. Grote ovale steen gezet in een rand gemaakt van zilveren roosjes. Grootte 40x31 mm.ca 14 gr

Lapis lazuli collier
Startprijs 100 EUR

Collier van lapis lazuli kralen met GG 585/000 sluiting. ø kralen 6 mm, bevestigd aan een gladde GG bolsluiting ø 6 mm met lakbollen. Lengte 44 cm

Collier met kruis GG
Resultaat: 725 EUR

Collier, GG 916/000 met GG 585/000 kruis. Massief zwaar dubbel jasseroncollier met een hoog goudgehalte, lengte 60. Aan dit collier hangt een GG crucifix , 4x2.5 cm. Collier ca 30 gr, kruis ca 7 gr

Set Rozenkwarts
Startprijs 200 EUR

Set rozenkwarts 333/000, bestaande uit een ring, ø 59, een grote ronde hanger,ø 27 mm en een armband met 5 kralen, lengte 20 cm. ca 19.6 gr

Lot zilver
Resultaat: 70 EUR

Lot zilver, met o.a. horloges, collier met tandhanger, diverse broches, diverse ringen, een horlogeketting en een slavenband. Totaal ca 135 gr

Aquamarijn
Resultaat: 60 EUR

Paar aquamarijnstenen, ø 6 mm, rond gefacetteerd

Collier en oorstekers met blauwe steen
Startprijs 75 EUR

Slangcollier zilver 925/000 met hanger met blauwe steen en bijpassende oorstekers. Hanger in de vorm van een afgeronde driehoek met in het midden een blauwe zirconia, 11x11mm. Grootte hanger 29x 19 mm...

Aquamarijn collier
Resultaat: 20 EUR

Aquamarijncollier met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Aquamarijn nuggets, ø 13-8mm. Lengte 45 cm

Paar aquamarijnstenen
Startprijs 60 EUR

Paar aquamarijnstenen, carree geslepen, 7 mm. totaal ca 3.62 crt

Aquamarijncollier
Startprijs 60 EUR

Collier van aquamarijnkralen met zilveren 925/000 sluiting. Collier bestaande uit gefacetteerde kralen van ø ca 7 mm. Lengte b45 cm

Ring blauwe steen
Startprijs 30 EUR

Ring zilver 925/000 met blauwe steen. Ring met brede band en peervormige blauwe zirconia, 10x12mm en witte zirconia's in de band. ca 9.3 gr ø 53

Ring smaragd smaragd
Startprijs 40 EUR

Ring zilver verguld 925/000 met smaragd. Ring met Cabouchon geslepen smaragd, ø 1.2 cm en 20 rond gefacetteerde smaragden 1.5-2.0mm. ca 4.4 gr. ø 55/56

Entouragehanger GG
Resultaat: 290 EUR

Hanger GG 585/000 met briljant. Dubbele entourage hanger met briljant bezet, ca 1.00 crt tcr p2, grootte 21x14 mm. ca 2.8 gr

Zirconia-armband
Startprijs 30 EUR

Zirconia-armband zilver rose verguld, 925/000. Armband met grote en kleine zirconia's in diverse tinten. De armband heeft een bakslot en veiligheden. Lengte 18 cm ca 11.3 gr.

Hanger rose
Resultaat: 15 EUR

Hanger zilver rose verguld 925/000 met bruine zirconia's. Ronde hanger met een grote zirconia, ø 11 mm en een kleine zirconia, 4 mm. ca 5,1 gr

Lot diverse sieraden
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse sieraden. O.a. broches, horloges, kettingen en oorknopjes

Lot Goud
Resultaat: 170 EUR

Lot Goud 585/000, bestaande uit 7 ringen met o.a. camee, onyx en zirconia en een broche . Totaal ca 14 gr

Harthanger met zirconia
Startprijs 80 EUR

Harthanger, 333/000 met zirconia. Grote rode steen in de vorm van een hart met zirconia's. 3.4x1.8 cm. ca 4.8 gr

Ring Robijn smaragd saffier
Startprijs 50 EUR

Ring zilver verguld met robijn smaragd en saffier. Ring met 2 cabouchon geslepen robijnen en 2 peervormige smaragden versierd met in het midden 7 rond gefacetteerde saffieren. Grootte 22x16 mm. ø 57 c...

Ring zilver baquette
Startprijs 20 EUR

Ring zilver 925/000 rondom bezet met triangel geslepen zirconia's. ø 5 mm. ø 58/59 ca 6.3 gr

Zirconia armband
Startprijs 45 EUR

Zirconia armband zilver 925/000 met magneetsluiting. Armband met vierkante wit en zwarte zirconia's om en om, 6x6 mm. Lengte 18.3 cm ca 15.7 gr

Lot zilver
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver bestaande uit 3 broches en een hanger. drie broches in de vorm van bloemen, lengte ca 8.5 cm, en een hanger in ruitvorm, 7.5x4cm, aan een jasseroncollier. Lerngte 60 cm. Totaal ca 47,3 gr