Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring GG briljant pave
Startprijs 400 EUR

Ring GG, 585/000, met diverse briljanten. In het midden van de ring zitten 5 briljanten iets hoger op gezet met aan beide kanten een rij met 7 kleine briljanten pave gezet. Totaal 0.25 crt SI. ca 2,9 ...

Barnsteensnoer
Resultaat: 20 EUR

Snoer met schijven barnsteen. Geknoopt met onedele sluiting. Lengte 75 cm.

Ring GG granaat
Resultaat: 45 EUR

Ring, 333/000, met ovale granaat, 8x6mm en daarnaast 2 kleine ronde granaten. ø 53, ca 2,4 gr

Slavenband zilver
Startprijs 45 EUR

Zilveren slavenband, 835/000, platmodel, 3 cm breed, met scharnier en bakslot. Voorzien van veiligheidsachtje. ca 45,3 gr.

Armband, ovale schakel zilver
Resultaat: 50 EUR

Zilveren armband, 925/000, grof en zwaar model met 5 langwerpige schakels met klipsluiting. Het oppervlak is bewerkt. Lengte 20 cm. ca 67,4 gr.

Hanger GG camee
Startprijs 175 EUR

Ovale Camee hanger,GG, 585/000, met bewerkte rand. Mooie strakke afbeelding, ø 3x2,4cm. ca 4,6 gr.

Ring GG Eilatsteen en parels
Startprijs 115 EUR

Bandring GG 585/000 met Eilatsteen en parels. Ovale groene steen in het midden van de ring met aan weerszijde een parel en GG bolletjes als versiering. ca 3,2 gr. ø 53

Armband zilver met bloem
Startprijs 60 EUR

Armband zilver 800/000, met bewerking. 3 Rijige armband met vlakke schakels gematteerd, met in het midden een zilveren bloem met blauw steentje opgelegd. De armband is voorzien van een bakslot en veil...

Armband met collier
Startprijs 120 EUR

Armband en collier, zilver, 835/000. Gevlochten model met bewerkte gematteerde bovenzijde. Lengte armband 18,8 cm, met bakslot en veiligheid. Lengte collier 46 cm, voorzien van een bakslot en veilighe...

Collier grof.
Resultaat: 20 EUR

Bijzonder onedel collier met diverse kleuren stenen. lengte ca 62 cm.

5 Delen double met been
Startprijs 20 EUR

Double broches, 1 roos en 1 spin met parel. Double ring met wit, een double ketting met grove hanger en een benen kralenketting.

Pandora armband en collier
Resultaat: 140 EUR

Zilveren 925/000, Pandora collier, geoxideerd model, 42 cm, met 7 Pandora bedels en Pandora armband, 21 cm, met 11 Pandora bedels

Slavenband bol gegraveerd
Resultaat: 100 EUR

Slavenband, zilver, 925/000. Breed bol model, 25mm, volledig voorzien van gravure. de armband is voorzien van scharnier, bakslot en veiligheidsketting. ca 39,6 gr. ø 65x57mm

Armband Zilver ivoor GG
Startprijs 75 EUR

Slavenarmband, zilver 925/000 met ivoor en gouddraad. Armband met scharnier en aan de bovenzijde ingelegd met ivoor met gouddraad, breedte ivorenstuk 70x8mm. De armband is voorzien van een veiligheid....

Oorstekers Zeeuwse knoppen.
Startprijs 25 EUR

Oorstekers, zilver 835/000, Zeeuwse knoppen. ø 14 mm.

2 Pandora armbanden
Resultaat: 130 EUR

Twee Pandora armbanden met pandorasluiting; 21 cm armband met 10 Pandorabedels en een armband van 20 cm met 10 bedels assorti.

Horloge RG met leren band
Resultaat: 35 EUR

Dameshorloge RG 750/000, vierkant model, Regatta, mechanisch met bruin lerenband. ca. 6,2 gr.

15 Stel oorknopen
Startprijs 50 EUR

Lot met 15 paar oorknoppen, o.a. zilveren roosjes, zeeuwse knopjes, fantasieknoppen met zirconia, klavers, parel met markesiet en een paar double oorhangers.

Lot strass
Resultaat: 25 EUR

Lot diverse strass sieraden, o.a. ringen, oorclips, slotje en broches

Lot broches
Startprijs 20 EUR

Lot 8 broches, o.a. een krekel, een knoop met parel, 2 hondjes,

Lot double
Startprijs 25 EUR

Lot met diverse double sieraden. O.a. 7 broches, medaillon, oorclips en speld.

Lot divers
Startprijs 20 EUR

Diverse sieraden, o.a. double oorhaken parel, collier met filigrainhanger, armband, hangertje

Lot rood metaal
Startprijs 20 EUR

Lot rood metaal o.a. lange ketting, verstelbaar, broche met blauwe steen en een hanger met blauwe stenen, mist 1 steen.

Barokpareltjes
Startprijs 40 EUR

Een paar oorhangers, goud op zilver, met barokparels en een snoertje met barokparels. Sluiting defect.