Ring GG, 585/000, met diverse briljanten. In het midden van de ring zitten 5 briljanten iets hoger op gezet met aan beide kanten een rij met 7 kleine briljanten pave gezet. Totaal 0.25 crt SI. ca 2,9 ...
Snoer met schijven barnsteen. Geknoopt met onedele sluiting. Lengte 75 cm.
Ring, 333/000, met ovale granaat, 8x6mm en daarnaast 2 kleine ronde granaten. ø 53, ca 2,4 gr
Zilveren slavenband, 835/000, platmodel, 3 cm breed, met scharnier en bakslot. Voorzien van veiligheidsachtje. ca 45,3 gr.
Zilveren armband, 925/000, grof en zwaar model met 5 langwerpige schakels met klipsluiting. Het oppervlak is bewerkt. Lengte 20 cm. ca 67,4 gr.
Ovale Camee hanger,GG, 585/000, met bewerkte rand. Mooie strakke afbeelding, ø 3x2,4cm. ca 4,6 gr.
Bandring GG 585/000 met Eilatsteen en parels. Ovale groene steen in het midden van de ring met aan weerszijde een parel en GG bolletjes als versiering. ca 3,2 gr. ø 53
Armband zilver 800/000, met bewerking. 3 Rijige armband met vlakke schakels gematteerd, met in het midden een zilveren bloem met blauw steentje opgelegd. De armband is voorzien van een bakslot en veil...
Armband en collier, zilver, 835/000. Gevlochten model met bewerkte gematteerde bovenzijde. Lengte armband 18,8 cm, met bakslot en veiligheid. Lengte collier 46 cm, voorzien van een bakslot en veilighe...
Bijzonder onedel collier met diverse kleuren stenen. lengte ca 62 cm.
Double broches, 1 roos en 1 spin met parel. Double ring met wit, een double ketting met grove hanger en een benen kralenketting.
Zilveren 925/000, Pandora collier, geoxideerd model, 42 cm, met 7 Pandora bedels en Pandora armband, 21 cm, met 11 Pandora bedels
Slavenband, zilver, 925/000. Breed bol model, 25mm, volledig voorzien van gravure. de armband is voorzien van scharnier, bakslot en veiligheidsketting. ca 39,6 gr. ø 65x57mm
Slavenarmband, zilver 925/000 met ivoor en gouddraad. Armband met scharnier en aan de bovenzijde ingelegd met ivoor met gouddraad, breedte ivorenstuk 70x8mm. De armband is voorzien van een veiligheid....
Twee Pandora armbanden met pandorasluiting; 21 cm armband met 10 Pandorabedels en een armband van 20 cm met 10 bedels assorti.
Dameshorloge RG 750/000, vierkant model, Regatta, mechanisch met bruin lerenband. ca. 6,2 gr.
Lot met 15 paar oorknoppen, o.a. zilveren roosjes, zeeuwse knopjes, fantasieknoppen met zirconia, klavers, parel met markesiet en een paar double oorhangers.
Lot met diverse double sieraden. O.a. 7 broches, medaillon, oorclips en speld.
Diverse sieraden, o.a. double oorhaken parel, collier met filigrainhanger, armband, hangertje
Lot rood metaal o.a. lange ketting, verstelbaar, broche met blauwe steen en een hanger met blauwe stenen, mist 1 steen.
Een paar oorhangers, goud op zilver, met barokparels en een snoertje met barokparels. Sluiting defect.