Dirk Jansen. 1878 - 1952. Boerderij met boerin, tuin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 36 cm. In goede staat.
Rolf Weijburg. Nr. 1/10. Titel: Encounters West. Kleurenets op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Dolf Zwerver. 1932 - 2010. Nr.: 229/250. Figuren in tuin. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
J. Benneke. Circa 1930. Landschap Giethoorn met houten brug. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit, insecten, vogels et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse gravure Engelsche kraam Jongen rijcken Hollander op geldkist. Gravure op papier. Afmeting: H 42 x B 44 cm. In goede staat.
Gesigneerde Chinese lithografie. Jongeling met waterbuffels op landweg. Litho op papier. Afmeting: H 39,5 x B 59 cm. In goede staat.
Joanna Quispel, 2007. Waterland bij Burgerdam. Pastel op papier. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
Exel, 2002. Landschap met sluis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eenden. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 67 cm. In goede staat.
Lot met circa 110 antieke, 18e eeuwse gravures van vogelsoorten in diverse landen. Francois Nicolais Martinet. 1725 - 1804. Afmeting: 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). 19e Eeuw. Bloemenmeisje met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 70 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws achter-glas-schilderij met kruisiging Jezus Christus. Iets verf verlies. Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.
Antoon Markus, 1945. 1870 - 1955. Landschap met boerderij. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Wim Borkent. Deventer. 1905 - 1981. Stilleven met druiven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
Lithografie Marc Chagall. 1887 - 1985. Nr. 247/500. Signatuur ook gelithografeerd + pixels. Figuren in circus. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 61 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
Tom Wesselman. 1931 - 2004. Elizabeth Taylor. Nr. 4/199. Litho op papier. Afmeting: H 76 x B 57 cm. In goede staat.
Fernandelaas. 1945 - . Herten. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 150 cm. In goede staat.
Jan Bazuin. '83. 1930 - 2003. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20,5 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Waarschijnlijk vroeg werk van deze schilder. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 56 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Bosgezicht met schuur, kippen en bijenkorven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
Harry van Zemeren, 1986. Amazone te paard. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 41 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met vee en herders. Aquarel op papier. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.