Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Els Hattink, 4-luik
Startprijs 100 EUR

Vier maal Els Hattink Brussel, Belgische school, abstracte compositie, acryl op paneel 30x5,5cm Cond:G

Antieke landkaart Arnhem
Resultaat: 60 EUR

Antieke landkaart Arnhem, den Rhijn stroom 17e eeuw, ingekleurde ets op papier, 36x25,5cm.Cond:R

Helen Nieuwendijk, Golfer '92
Startprijs 40 EUR

Helen Nieuwendijk '92, 1946 Amsterdam de Golfer, lithografie op papier, 50x60cm. Cond:G

Anne Walker (Boston)
Startprijs 40 EUR

Anne Walker 1933 Boston, titel: Sittefleur nr 3/75, herkomst kunsthandel Borso, 44x55cm. ingekleurde ets op papier Cond:G

Litho, Amsterdam
Startprijs 130 EUR

Henri Cassiers 1858-1944, stadsgezicht Amsterdam met figuren, lithografie op papier 55x71cm. Cond:G

Schilderij H. van Dijk, winter
Startprijs 90 EUR

H. van Dijk 20e eeuw Hollandse ijspret, olieverf op paneel 18x13 Cond:G

Schilderij, v.d. Burg
Resultaat: 75 EUR

A van de Burg omstreeks 1920, bosgezicht met schapen en herder, olieverf op paneel 30x60cm Cond:G

Eric Jacobsen, vrouw
Startprijs 100 EUR

Eric Jacobsen(nagesigneerd) damesportret met hoed, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:R/G

Geert Maring
Startprijs 60 EUR

Geert Maring 1989, 1943 Warfum (minerva etc.) abstract landschap e.p./6, ingekleurde ets op papier 64x49cm Cond:G

2x Gerda Rotermund
Resultaat: 80 EUR

Twee aquarellen van Gerda Rotermund ( Duitse School 1902 - 1982): 1x aquarel op papier, getiteld "Pinocchio" 36x46cm. Cond.: G en 1x aquarel op papier, Pierrot met gitaar 35x42cm. Cond.: G

Ets J. Henkers, Sneekermeer
Resultaat: 40 EUR

Johannes Hemkes 1894-1988, (met monogram extra)sneekermeer 43x20cm ets op papier, Cond:G

Schilderij Christa's, C. Snoeijerbosch
Startprijs 80 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Amersfoort, Corpus Jezus Christus, olieverf op paneel 40x54 Cond:G

Stilleven, H. van de Meer
Startprijs 80 EUR

H. v.d Meer 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen, olieverf op linnen Cond:G 30x40cm

Schilderij, polderlandschap met huizen
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw landschap met witte huizen en knotwilgen

Schilderij v. Neste, dorp
Startprijs 60 EUR

Alfons van Neste, Belgische school, Sous latour, ingekleurde ets op papier 31x28cm. Cond;G

Schilderij G. Krol, kippen bij schuur
Resultaat: 80 EUR

Gerard Krol Enschede 1882-1950 bosgezicht met boerenschuur, kippen en paardenkar, olieverf op linnen 51x60 cm Cond:G

Aquarel, G. v. Jeveren
Resultaat: 75 EUR

G. v. Jeveren 1904-1986, poldergezicht met waterlelies en windmolen, aquarel op papier, 40x20cm. Cond:G

Schilderij , v. Vulpen
Startprijs 80 EUR

Nicolaas van Vulpen Wierts 1915-1991, bloemen, olieverf op linnen 90x60cm Cond:G

Duits dorpsgezicht
Startprijs 60 EUR

W. Janke, Duitse school München, bergdorp met figuren, olieverf op paneel 27x21cm. Cond:G

Schilderij, naar Louis Apol
Resultaat: 60 EUR

Naar Louis Apol omstreeks 1900, Hollands poldergezicht in de winter, olieverf op paneel 37x28cm. Cond:G

Bernhard
Startprijs 80 EUR

Bernhard 1956 Duitse school, gezicht op Firenze, aquarel op papier 48x37cm Cond:G

Schilderij, Sven Harald Ahlgren
Startprijs 75 EUR

Sven Harald Ahlgren, Zweedse school 1997, Auerhaan in bos, olieverf op linnen 60x80cm Cond;G

Aquarel, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R

Schilderij, Kaj Järpemark
Startprijs 75 EUR

Kaj Järpemark, Zweedse school, titel: Allassio Italien 1977 olieverf op linnen 55x46cm Cond:G

2x Adrie Arendsman, zeefdruk
Startprijs 60 EUR

Adrie Arendsman, Enschede 1941-1998 titel: Het ABC nr 6/15 zeefdruk op papier 46/34cm Cond:G

2x Adrie Arendsman, zeefdruk
Startprijs 60 EUR

Twee wewrken Adrie Arendsman 1998, eerste dag van uitgifte postkaarten nr 4/15 V en nr7/15 II, zeefdruk op papier 58x52cm. Cond:G

Adrie Arendsman, zeefdruk
Resultaat: 30 EUR

Adrie Arendsman, titel: het ABC nr 6/15, zeefdruk op papier 46x34cm. Cond:G

Schilderij, Jan B. Pospisil
Startprijs 75 EUR

Jan B. Pospisil 1898-1968 Zweedse school, vissersboot in een Fjord, 36x27cm olieverf op linnen Cond:G

Diana v.d. Berg, roos
Startprijs 70 EUR

Diana van den Berg, mogelijk Johfra, zwevende roor in de horizon, aquarel op papier, 20x20cm. Cond:G

Schilderij, stilleven
Startprijs 60 EUR

J, Dijkstra'44, stilleven met ketel, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Schilderij Han Bruinenberg
Resultaat: 140 EUR

Han Bruinenberg copyist, copy oude meester, naakte man en vrouw in landschap 152x125cm olieverf op linnen Cond:G

Schilderij, strand met botter
Resultaat: 190 EUR

Monogram J.M.B, Hollands strandgezicht met bomschuiten en figuren op paneel 40x30cm.Cond:G

2 Op linnen geschilderde Chinese figuren
Startprijs 75 EUR

Twee oude Chinese portretten op linnen geschilderd van hoogwaardigheidsbekleders met gouddecor 50x30 cm. Cond:G

Hollands wintergezicht
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, Hollands wintergezicht, met molen paard en wagen, olieverf op paneel 30x21cm. Cond:G

Monogram M.
Resultaat: 70 EUR

Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G

D. Meyer, Giethoorn
Resultaat: 70 EUR

D. Meyer Giethoorn, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Druk, Picasso
Resultaat: 50 EUR

Picasso 21.4.58, twee handen met bloemen, lithografie op papier 64x50cm.

Groot kavel interessante etsen
Startprijs 80 EUR

Groot lot diverse antieke etsen, 18e en 19e eeuw, drie portretten, twee maal Bartholome Kilian sculps Anna maria Johann Daniel Fingerlerin, proffessor conradus vorstuis sacrae theologia(scheurtje), aq...

Schilderij, moeder met kind
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920, moeder met kind, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Groot schilderij, Albert Franke
Startprijs 70 EUR

Albert Franke, Duitse school, abstracte compositie, olieverf op paneel, paneel bewerkt en beschilderd, gemengde techniek op paneel(beschadigd) 90x182cm Cond:R

Litho, Miro
Resultaat: 90 EUR

Litho Miro nr 997/2000, uitgegeven door Euro Art, abstracte compositie, lithografie op papier, 22,5x22cm.Cond:G

Marmer schilderij
Resultaat: 110 EUR

Marmeren 2 dimensionaal kunstwerk in houten lijst, 20e eeuw, 3 putti 29x29cm Cond:G

Schilderij, Gerard Krol
Startprijs 70 EUR

Gerard Krol 1882-1950 Enschede, venplas Buurse olieverf op linnen 60x40 Cond:G

Schilderij, stilleven met kraanpot
Startprijs 60 EUR

Signatuur verwijderd, omstreeks 1900 stilleven met koper samovaar, rozen etc. olieverf op linnen 104x86cm Cond;R

J. le Blanc, ruiter bij trekschuit
Startprijs 65 EUR

J. le Blanc, pseudoniem Alexander Terhell 1863-1944, Hollands riviergezicht met trekschuit en ruiter op jaagpad, aquarel op papier 43x28cm Cond:G

Schilderij, bloemenmarkt
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Weiss? bloemenmarkt, olieverf op paneel 35x40cm.Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met schaapsherder en schapenkudde 58x35cm. Cond.: G

2x Christine Amarger
Resultaat: 50 EUR

Twee werken van Chirstine Amarger 1935 Frankrijk, titel: The Jeruzalem Post, The Los Angeles Times, ets, aquarel op papier Cond:G

Stadsgezicht, Jacobs
Resultaat: 55 EUR

Jacobs 1973, oud Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

Ongesigneerd schilderij, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw familie bij zieke man in bed, olieverf op paneel 48x40cm Cond:G

Hendrik te Hoopen, stilleven
Startprijs 50 EUR

Hendrik ten Hoopen 1890 Doetinchem, mand met violen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

T. Gavik
Startprijs 60 EUR

Tage Gavik 1914 Zweedse school, besneeuwd landschap olieverf op linnen 100x33 Cond:G

Schilderij, heidelandschap met schuur
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd, landschap met strohut, olieverf op linnen 40x80cm Cond:G

Anton Dirckx, aquarel
Startprijs 120 EUR

Anton Dirckx, Rotterdam 1878-1927, passagiersschip met zeilboten in Hollands kanaal, aquarel op papier, 51x36cm.Cond:G

Schilderij v.d. Berg, magnolia's
Startprijs 60 EUR

J, van de Berg omstreeks 1940, magnolia's op gemberpot en Chinese kom 60x70cm olieverf op linnen Cond:G

2-Luik, Nellie de Mulder
Startprijs 80 EUR

Nelly de Mulder Horst(1953) 2 abstracte composities (beschadiging links onder) olieverf op paneel, 123x25cm. Cond:R/G

Wim Riem
Resultaat: 65 EUR

Wim Riem Rotterdam 1922-2011 Ootmarsum, Twentsche boerderij, olieverf op paneel 45x31cm Cond;G

C. Cornelisz, citroen met tin
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met tin en citroen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

C. Cornelisz, citroen met kersen
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met citroen, tin en kersen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

C. Cornelisz, perziken
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met perzikken, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

C. Cornelisz, citroen met tin (groot)
Startprijs 100 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met tin en citroen, olieverf op paneel, 24x30cm. Cond:G

C. Cornelisz, pruimen
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw stilleven met Chinese kom en pruimen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Schilderij,landschap met molen
Resultaat: 40 EUR

Hollands poldergezicht met windmolen, olieverf op linnen 40x80cm Cond:G

2 Franse prenten
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse Franse prenten met figuren, Journal des Demoisettes, anne 1871-1868, steendruk op papier 28x24cm. Cond:G

Anton Heyboer, spetterkip
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd Anton Heyboer(naar) spetterkip, plakkaatverf op papier 19,5x27,5cm. Cond:G

Wulfers
Resultaat: 60 EUR

Theo Hendrik Wulfers 1897 Arnhem, eenden langs de waterkant, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij, boerderij in landschap
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw landschap met watermolen en figuren, olieverf op paneel 29,5x26cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920 Jugendstil, vaas met bloemen olieverf op paneel 33x24 Cond:G

Portret 19e eeuw, monogram
Resultaat: 85 EUR

Monogram H.R 19e eeuws portret op stoel, dame met hoofdbedekking, olieverf op linnen (ovaal-krasjes) 40x30cm Cond:R

A. Roskam
Startprijs 80 EUR

A. Roskam, Aris 1947 Utrecht, zeilboten op het IJ, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G

S. Tamisi, rozen
Startprijs 60 EUR

S. Tamisi, rozentakken, olieverf op linnen, 35x50cm Cond:R/G

Schilderij, Parijs model
Startprijs 110 EUR

Legnardi/Leonardi? onduidelijk, vrouwelijk naakt voor spiegel, olieverf op paneel 40x27cm. Cond:G

3 Antieke gravures
Startprijs 50 EUR

Drie antieke gravures passage du chateau, pferdemarkt, bosgezicht met figuren, gravures op papier Cond:G 38x24 - 41x33-46x34cm

Schilderij J. van Oosten, stilleven
Startprijs 40 EUR

J. van Oosten, stilleven met uien, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G

Schilderij, jongen en meisje met geit
Startprijs 65 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, meisje en jongen in weiland, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G

4 Antieke gravures
Startprijs 50 EUR

Vier antieke gravures 1 maal 18e eeuw vogel, 17e/18e eeuw La Chasse royal, 19e eeuw Forte par de Boifsien, en Residentz statt Hannover 1807 A/D 1650 30-69cm Cond:R/G

P. de Bruin, Loosdrecht
Startprijs 60 EUR

P. de Bruin omstreeks 1930, Loosdrechtse plassen, olieverf op linnen 50x70cm Cond;G

P. von Weiler, stilleven
Startprijs 50 EUR

P. von Weiler, Duitse school, stilleven met gemberpot, olieverf op paneel 41x33cm. Cond;G

Schilderij, zeegezicht met figuren
Resultaat: 65 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, kustgezicht met zeilboten en figuren, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G

Schilderij, Alfred Zimmerman
Startprijs 50 EUR

Alfred Zimmerman 1854-1910 Duitse school Beierse man met tabakspijp olieverf op paneel 18x13cm Cond:G

2 Etsen, Oerder + Harting
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Hollandse etsen, Frans Oerder no 19, muilezels, Dirk Harting, epreuve d'artiste, tropische plantensoort, ets op papier 20x8-27x16cm. Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk, Russische school omstreeks 1920 rotsen kust, olieverf op paneel 47x35cm Cond:G

Schilderij, A. Selhorst
Startprijs 80 EUR

A. Selhorst, boereninterieur met openhaard, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij, E. Klaussen
Startprijs 30 EUR

F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G

Madonnna op perkament ca. 1800
Resultaat: 75 EUR

Madonna met kindje Jezus en gouddecor 18e 19e eeuws aquarel op papier 14ø Cond;G

Stilleven
Startprijs 40 EUR

D.F. Hoogstraate omstreeks 1930, gemberpot met Dahlia's olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 Duitse school damesportret met parelketting, olieverf op linnen 47x37cm Cond:G

Schilderij, A. Wijkniet
Startprijs 30 EUR

AW Wijkniet '24, handgesigneerd 1894-1973, stadsgracht in de winter, lithografie op papier 41x22cm Cond:G

2 Werken Duvaux 1894, 1895
Startprijs 50 EUR

Twee keer A. Duveaux 1894 en 1895 Arts Decoratiefs ontwerpen, aquarel op papier 29x26, 30x19cm Cond:G

Map kunstwerken Heino Breilmann
Resultaat: 60 EUR

Map met 15 kunstwerken Heino Breilmann (1921 - 2001 Duitsland), gemengde techniek op papier, diverse technieken en voorstellingen o.a. pastel, acryl, houtsnedes, lithos (inclusief beschrijving) 30-60c...

Schilderij, H. van Langen
Startprijs 60 EUR

Hendrikus van Langen 1874-1964, boerenvrouw bij openhaard, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

Schilderij, J. Lievens
Resultaat: 30 EUR

J. Lievens omstreeks 1920, landschap met wandelaar en boerderij, olieverf op paneel, 27x18cm. Cond:G

Sculptuur, naar Corneille
Startprijs 200 EUR

Corneille Spiegel, 21e eeuw houten sculptuur in cobra stijl, opgebouwd in lagen, en handbeschilderd 67x45x7cm. Cond:G

Darius Gunneweg
Resultaat: 55 EUR

Darius Gunneweg 1943 Zweedse school, surrealistisch landschap met figuur, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G

Schilderij, boerderij aan het water
Startprijs 60 EUR

H.J Bouwhuis omstreeks 1900, landschap met oude watermolen, olieverf op linnen 25x16cm Cond:G

J.A.B. Stroebel, vrouw in kerk
Resultaat: 75 EUR

J.A.B Stroebel Fecit 1821-1905 interieur met figuren, steendruk op papier 16x12cm Cond:G