Marie Revillon (Franse school 19e eeuw), aquarel op papier, landschap met fruitkorf, Cond.: U
J. Mazonicz, olieverf op paneel, landschap met avondzon 24x19cm. Cond.: G
Henry Ness (Zweedse School), olieverf op linnen, fjord met zeilboten 55x38cm. Cond.: G
Gerbrand Frederik van Schagen ( 1880 - 1968 Laren), olieverf op paneel, boerderij aan het water met boot en boer 21x15cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, lachende clown met trompet 61x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 70-er jaren. olieverf op papier, meisje met bril 33x40cm. Cond.: G
Gustav Schraegle 1922 (1867 - 1925), olieverf op linnen, Duits bergachtig landschap met kasteel en dorpen 70x50cm. Cond.: G
Schutz 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, bomschuit op het strand met figuren 17,5x12,5cm. Cond.: G
3x Jef van Campen (1934 - ), auarel op papier, landschap en 2x dorpsgezicht ca. 31x24cm. Cond.: G
G. Cox, ca. 1900 (plasmolen schilder), pastel op papier, schaapsherder met kudde bij avond (Coming Sheep) 70x53cm. Cond.: G
Calizolari? (20e eeuw (Italiaanse School), olieverf op linnen, Madonna 12x10cm. Cond.: G
Jan Wiegers '47 (Kommerzijl 1893 - 1959 Amsterdam, Groninger ploeg), lithografie op papier, vrouw met ketting 33x50cm. Cond.: G
Jan van Essen (Amsterdam 1854 - 1936 Scherpenzeel), olieverf op linnen, riviergezicht met eendenfamilie (gaatje in linnen) 82x60cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op paneel, 16e eeuws interieur met arts en patiënt 33x26cm. Cond.: M
Toegeschreven aan Otto Eerelman ( 1839 Groningen - 1926), houtskooltekening op papier, portret negeroïde man 40x47cm. Cond.: M