Joop van Leeuwen. Den Haag. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Vijf werken van David Hockney. Ipad Art. 1937 - . Diverse voorstellingen. 5x Offset lithografie. Afmeting: H 30 x B 21 cm. In goede staat.
George Lilanga. Afrikaanse School (Tanzania). Titel: Sasa Naona Nimepata Manani. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 xB 91 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws pendant. Karikaturen van oude officieren (militaria). Olieverf op schilderskarton. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.
Raffaele Carlo Forti. 1853 - 1901. Zuid Duits berglandschap met waterval. Olieverf op paneel. Afmeting: H 96 x B 66 cm. In goede staat.
Gesigneerd Linda. 21e Eeuw. Stilleven naar Vincent van Gogh. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Harry Mutasa. 1973. Afrika. Naakte dame voor spiegel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 43 cm. In goede staat.
Harry Mutasa. 1973. Twee vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 43 cm. In goede staat.
H. Berbers. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
2x George Cooper. (F.E. Jaimieson) 1895 - 1950. Engelse School. Bosgezichten. Aquarellen op papier. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.
Honoré Daumier. 1808 - 1879. Les Gens de Justice. Nr. 90/500. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.
Van Noort. Haarlem. Hollandse bloembollenvelden met telers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk, 1884. Raderboot op volle zee. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In redelijke staat.