Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

G. Stegeman, Rustend trekpaard met dekkleed
Startprijs 135 EUR

Gert Stegeman. 1858 - 1940. Rustend trekpaard met dekkleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

W. Zwart, Hollands landschap met koeien
Resultaat: 50 EUR

W. Zwart. Circa 1930. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen op paneel, marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Robert Nunan, Baaij met huis en palmen
Startprijs 150 EUR

Robert Nunan, 1974. The beach Dix Cove Takoradi Ghana. Baaij met huis en palmen. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jelle Hilbrands
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. Maritiem. 19e Eeuw. Portret kapitein Jelle Hilbrands. Kapitein om de west. Pastel op papier. Afmeting: H 58 x B 49 cm. In redelijk/goede staat.

A. Heyboer, Spetterkip
Startprijs 180 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stadsgezicht met tram en figuren
Resultaat: 140 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Stadsgezicht met tram en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boer in interieur
Startprijs 90 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boer in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 69 cm. In goede staat.

L. Eland, Naakte dame tegen muur
Startprijs 300 EUR

L. Eland. 20e Eeuw. Naakte dame tegen muur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 23 cm. In goede staat.

Landkaart van Overijssel
Resultaat: 70 EUR

17e - 18e Eeuwse landkaart van Overijssel. Gravure op papier. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Landkaart van Overijssel
Resultaat: 50 EUR

17e - 18e Eeuwse landkaart van Overijssel. Door Nicolaum Vissher. 1618 - 1709. Auctor N. ten Have. Afmeting: H 46 x B 57 cm. In goede staat.

Steendruk? Jacques de Gheyn II
Resultaat: 90 EUR

Steendruk/reproduktie van studie-tekening van Jacques de Gheyn(II) 1604 eing 19e eeuws Verso etiket Christies nr. 17065245. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.

P. Comba, Italiaanse soldaten in de bergen
Resultaat: 325 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1934. Italiaanse soldaten in de bergen. Aquarel op papier. Afmeting: H 44 x B 24 cm. In goede staat.

H. Roosink, Landschap met eendenfamilie
Startprijs 200 EUR

Henk Roosink. 1960 - Rijssen. Landschap met eendenfamilie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Henk Roosink, Landschap met kippen
Startprijs 200 EUR

Henk Roosink. 1960 - . Rijssen. Landschap met kippen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

J. Warmenhoven, Platbodems
Startprijs 250 EUR

J. Warmenhoven. Circa 1930. Platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Gé Nijhuis, Waterpartij met opvliegende eenden
Resultaat: 160 EUR

Gé Nijhuis, Enschede. Waterpartij met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

P. Comba, Franse soldaten bij bergmeer
Resultaat: 300 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1934. Franse soldaten bij bergmeer. Afmeting: H 45 x B 25 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Los Hoes Twenthe
Startprijs 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Los Hoes Twenthe. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Hös Jaan
Startprijs 250 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Huis van Hös Jaan Enschede. Hier staat nu het M.S.T. ziekenhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Boer en boerin bij paarden met eg
Startprijs 250 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Boer en boerin bij paarden met eg. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Heilige met bijbel en dolk
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Heilige met bijbel en dolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 17 cm. In goede staat.

J. Raamsdonk, Landschap met rivier en kasteel
Startprijs 130 EUR

J. Raamsdonk. 20e Eeuw. Duits landschap met rivier en kasteel. Iets craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenbomen
Startprijs 150 EUR

Willem Frederik Reinders. 1881 - 1960. Oprichter van de Groninger Ploeg. Bosgezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

G.W. van Blaaderen, Boerderij in heuvellandschap
Resultaat: 325 EUR

Gerrit Willem van Blaaderen. 1873 - 1935. Boerderij in heuvellandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.