M. Rem. '76. Hollandse School. Verso man met huis in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 75 cm. In goede staat.
S. Schreuder. Circa 1930. Landschap met reeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
M. Poltrock. Wintergezicht met molen. In exclusieve vergulde Gregor lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
W. Nietsch. Cartoon-schildering. 60-er/70-er Jaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Duitse School. 80-er Jaren. Auerhaan in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. 80-er Jaren. Korhoenders in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
E. Knuttel. Circa 1930. Stilleven met aardewerk en groenten. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 38 cm. In goede staat.
Twee oude etsen. Eén maal onduidelijk gesigneerd, dorpsstraat. Eén maal kleur ets, Notre Dame. Etsen op papier. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.
Hermann Thiele. 1867 - 1956. Winterlandschap met rietgedekte boerderijen bij avond. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gravure. Die Fünfte Egyptische Plage. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gravure. Die Achte Egyptische Plage. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Amerikaanse gravure. Straet Davis en Hudson. Afmeting: 20 x 27 cm. In goede staat.
Twee maal Duitse School. Gesigneerd. Circa 1950. Beierse jongen en meisje. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.
Frans Jansen. '49. Stilleven met bloemen en uien. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
F.H. van Loon. Circa 1900. Hollandse boerderij met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijke staat.
Monogram A. 20e Eeuw. Zelfportret van Anthonis van Pyck. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Restsignatuur. Circa 1900. Ezelspan met eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Amsterdamse gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 28 cm. In goede staat.
Adrie Arendsman. 1941 - . Enschede. Abstract figuratieve voorstelling met teksten. Lithografie op papier. Afmeting: 44 x 39 cm. In goede staat.
Bep Toscani. '97. 1940 - . Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.
K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.
Berthe Becker. 1928. Belgische School. Oude Regge boerderij Hankate. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.
Jurien de Haan. 1986. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 49 x 37 cm. In goede staat.