Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

C. Cornelisz, Stilleven met kruisbessen
Resultaat: 170 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Joh. Strohmayer, Stilleven met fuit.
Startprijs 350 EUR

Joh. Strohmayer. 1844. Duitse School. 19e Eeuw. Mespilus Germanica en Vitis Vinivera. Gouache op papier. Afmeting; 39 x 49 cm. In goede staat.

2x Nadruk etsen Rembrandt van Rijn.
Startprijs 50 EUR

Twee nadruk etsen Rembrandt van Rijn. Eén maal drie portretten, annotatie 1657. Eén maal bruggetje, annotatie 1645. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstract
Resultaat: 150 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 130 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstract
Resultaat: 135 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 115 x 100 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstract
Resultaat: 140 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.

J. Leenen, Besneeuwd Hollands landschap met boerderij
Startprijs 200 EUR

John Leenen. 1943 - . Besneeuwd Hollands landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Mies van Zuylen, Stillevens met cactussen
Startprijs 60 EUR

Twee maal Mies van Zuylen. Circa 1930. Stillevens met cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 16 cm. In goede staat.

2x Oude schilderijen, Landschappen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude schilderijen. E. Klausen. Landschap. + S. Schredtke ?. Landschap. Olieverf op papier. Afmeting: 15 x 15 cm / 18 x 13 cm. In goede staat.

2x Klein schilderij, Stilleven
Resultaat: 60 EUR

Twee bloemstillevens. Bestaande uit: Monogram T.M., Violen. Tilly Moes? Ongesigneerd. Vaas met asters. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.

4 Kleine schilderijen
Resultaat: 60 EUR

Vier kleine schilderijen. Bestaande uit: Rewe, stilleven. Ongesigneerd, stilleven rood. Landschap met boerenhuis. Landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: 8 - 18 cm. In redelijk/goede st...

3x Japanse werken
Resultaat: 80 EUR

Drie Japanse werken. Bestaande uit: Samurai krijger. Figuren in landschap. Twee vechtende figuren. Houtsnedes op papier. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

3x Japanse werken
Startprijs 80 EUR

Drie Japanse werken. Bestaande uit: Houtsnede, landschap, gesigneerd. Houtsnede, vier voorstellingen, gesigneerd. Drie werkende figuren. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes op rijstpapier. 19e Eeuw. Geisha's. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Japans werk, Forellen
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerd Japans werk. Forellen. Illustratie of houtsnede. Afmeting: 35 x 24 cm. In goede staat.

3x Japanse werken
Resultaat: 80 EUR

Drie Japanse werken. Bestaande uit: Geisha's in sneeuw (illustratie), gesigneerd. Schele Japanner, houtsnede, gesigneerd. Paard, houtsnede, gesigneerd. Afmeting: 24 - 42 cm. In goede staat.

Paul van Gijn, Oosterse jongen met aap
Startprijs 130 EUR

Paul van Gijn. Oosterse jongen met aap. Pastel op papier. Afmeting: 22 x 37 cm. In goede staat.

Veronica Pellan?, Modern abstract
Resultaat: 325 EUR

Veronica Pellan? '58. Moderne abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 43 x 56 cm. In goede staat.

Gesigneerd Chinees aquarel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd Chinees aquarel. Circa 1900 of ouder. Twee figuren onder lampion. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 42 cm. In goede staat.

Richard Heymans, Man en vrouw in taveerne
Startprijs 300 EUR

Richard Heymans.1900-1973. Man en vrouw in taveerne. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Zoutfabriek Hengelo UNICA
Resultaat: 200 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959. Zoutfabriek Hengelo. Eénmalige uitgave, proefdruk. Litho op papier. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.

3x Joseph Bouüaert, divers
Startprijs 200 EUR

Drie maal Joseph Bouüaert. 1881 - 1948. Bestaande uit: Infanterie met gewonde soldaat, 16 x 25 cm + Kruisridders, 27,5 x 12 cm + Romeins slagveld, 27,5 x 12 cm. Gemengde techniek op papier. In goede s...

F.A. Philips, Boerderij met vee
Startprijs 200 EUR

F.A. Philips. 1835 - 1903. Boerderij met vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 50 cm. In goede staat.

Piet Bouter, Landschap met schaapskooi
Startprijs 200 EUR

Piet Bouter. 1887 - 1968. Landschap met schaapskooi, herder en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.