Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

A. Miedema, Hollands zomers landschap met melkmeisje
Startprijs 250 EUR

J. Miedema. 1870 - 1952. Hollands zomers landschap met melkmeisje. Olieverf op tegel. Afmeting: 43 x 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Interieur met figuren
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met figuren. 'Voorlezen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 44 cm. In goede staat.

Monogram B, Vrouw met blauw gezicht
Startprijs 300 EUR

Monogram B + watermerk hand met bijl. 30-er Jaren. Duitse School. Vrouw met blauw gezicht. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 50 cm. In redelijke staat.

Jean Leon, Meisje met hoed
Startprijs 250 EUR

Jean Leon. 21e Eeuw. Belgische School. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 20 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Meisjes portret
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1906. Meisjes portret. Pastel op papier. Afmeting: ø 50 cm. In goede staat.

A.F. Wagemans, Restaurant AB Enschede
Resultaat: 250 EUR

A.F. Wagemans. Circa 1930. Cafe restaurant A.B. te Enschede. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Gesigneerde Pin Up, Lithografie
Startprijs 100 EUR

Gesigneerde Pin Up lithografie. Twee dames met kousen en twee poezen op bank. Door Henry Schneider 1997. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Evert Moll, Stadsrand met villa's en boerderij
Resultaat: 350 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Stadsrand met villa's en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

C. v.d. Zwalm, Spoorbrug bij Rotterdam
Resultaat: 340 EUR

Cornelis van der Zwalm. 1894 - 1955. Spoorbrug in Rotterdam met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 150 cm. In goede staat.

Jos Hoevenaar, Gevlochten mand met bloemen
Startprijs 200 EUR

Jos Hoevenaar. 1840 - 1926. Gevlochten mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 58 cm. In goede staat.

B. Robbe, Dame met jarretels
Startprijs 200 EUR

Bert Robbe. 1912 - 2004. Dame met jarretels. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 22 cm. In goede staat.

L. v.d. Vlist, Platbodems bij duinen
Startprijs 250 EUR

L. v.d. Vlist. 1894 - 1962. Platbodems bij duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 26 cm. In goede staat.

Alberto Schunk, Amor
Startprijs 250 EUR

Alberto Schunk. 1947 - ............... Duitse School. Amor. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Corneille, Moderne compositie
Startprijs 375 EUR

Guilliaume Corneille, 2009. 1922 - 2010. 'Moderne figuren compositie'. 3 katten een duif en een vrouw Nr. 43/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 100x80cm. In goede staat.

M. vön Römer Wegman, Twee katten met bal
Startprijs 70 EUR

M. vön Römer Wegman. Circa 1930. Twee katten met bal. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 36 cm. In goede staat.

Botanische gravure, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR

18e Eeuwse botanische hortus gravure. Handingekleurd. Caryophyltus Plenus minia to colore. Afmeting: 42 x 50 cm. In goede staat.

Botanische gravure, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR

18e Eeuwse handingekleurde botanische hortus gravure. Bellisprolifera Variegata. Gravure op papier. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met koeien
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap met koeien en boerin. Eén restauratie. Afmeting: 80 x 41 cm. In redelijk/goede staat.

Pelletier, Landschap met boerderij
Resultaat: 100 EUR

Pelletier. Circa 1920. Franse/Belgische School. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 't Kolkje Amsterdam
Resultaat: 375 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. 't Kolkje Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In goede staat.

L. de Leeuw, Winters landschap met wandelaars
Startprijs 260 EUR

L. de Leeuw. 1941.Winters landschap met wandelaars. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 52 cm. In goede staat.

Joh. Strohmayer, Stilleven bloemen
Startprijs 350 EUR

Joh. Strohmayer. Duitse School. 19e Eeuw. Stilleven bloemen. Gouache op papier. Vouw + scheurtje. Afmeting: 43 x 30 cm. In redelijke staat.

H.C. Kranenburg, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met appels
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met appels in porseleinen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.