Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met figuren. 'Voorlezen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 44 cm. In goede staat.
Jean Leon. 21e Eeuw. Belgische School. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 20 cm. In goede staat.
Bert Robbe. 1912 - 2004. Dame met jarretels. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 22 cm. In goede staat.
Alberto Schunk. 1947 - ............... Duitse School. Amor. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse botanische hortus gravure. Handingekleurd. Caryophyltus Plenus minia to colore. Afmeting: 42 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handingekleurde botanische hortus gravure. Bellisprolifera Variegata. Gravure op papier. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap met koeien en boerin. Eén restauratie. Afmeting: 80 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Pelletier. Circa 1920. Franse/Belgische School. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. 't Kolkje Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In goede staat.
L. de Leeuw. 1941.Winters landschap met wandelaars. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 52 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met appels in porseleinen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.