P. Renard 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, 30x40cm. Cond:G
M. Broido of Broiou '48, Italiaans stadsgezicht, olieverf op paneel. 11x8,5cm. Cond:G
R.S Troelstra 2e helft 20e eeuw Hollands ijsgezicht met figuren, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G
Edouard Houbolt 1885-1954, landschap met sloot, olieverf op paneel 17x30cm. Cond:G
Roland Terpstra leerling Jan Korthals, liggend vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 70x45cm. Cond:G
W.H. Köhler 1876-1931, hooi bij kapschuur bij boerderij, olieverf op linnen 35x24cm. Cond:G
Germ de Jong 1886-1967 Bergense school schilder, stadsgezicht Den haag, aquarel op papier 19x27cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, man en vrouw op terras bij water, olieverf op paneel. 40x32cm. Cond:G
Rasguin 1906, portret van een jonge dame in rijkbewerkte gouden lijst, tekening op papier, 55x46cm. Cond:G
Gerard Wiegman 1875-1964, landschap met boerin bij boerderij, olieverf op linnen 50x60cm. Cond;G
Gerard Wiegman 1875-1964, huis aan het water met figuur in boot, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Gesigneerd C. Permeke, poging naar origineel, naakte figuren, potlood op papier 16x22cm. Cond;G
H. Bogaerts 1908, 1877-1933, portret oudere dame, olieverf op linnen, 51x66cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw etiket verso onduidelijk, interieur met kind en hond olieverf op paneel 36x28cm. Cond:G
Maria de Ruiter de Wit, Breda 1947, stilleven met zonnebloemen, gemengde techniek op papier 70x100cm Cond:G
Suger L.S? Duitse school antiek interieur, olieverf op paneel. 24x30cm. Cond:G
Theo Goedvriendt 1879-1969, stilleven, wijnfles met bloemen op tafel, olieverf op paneel, 62x24cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boer met paardenspan en boomstammen olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
F,C.Corsius 1933, Hollandse school, stoomboot op ruwe zee, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond:G
Anna Maria Wuytiers -Blaauw 165-1944, bloementak, aquarel op papier 45x69cm. Cond:G
Vijfendertig pagina's uit spiegel om wel te sterven, Amsterdam Joannes stichter 1694, bestaande uit 35 gravures teksten en afbeeldingen(zeldzaam) in folie 3x20x26cm. Cond:R/G
Richard Heintz 1871-1929 Belgische school, pseudoniem Maximilien Hadelin, riviergezicht in de zomer, olieverf op linnen 56x71cm. Cond;G
Ongesigneerd 18e eeuw putti met druivenranken, olieverf op paneel 68x93cm. Cond:R/G
Hobbe Smith 1862-1942, zeilboten op meer, aquarel op papier 14,5x10,5cm Cond;G
Hobbe Smith, 1862-1942 zeilboten op meer, verso ook atelierstempel, olieverf op paneel 16x12cm. Cond;G
Harm Kamerlingh Onnes portret Delbert 1981, pastel op papier, 30x23cm. Cond:G
Rebo 19e eeuw(miniaturist) jager met jachthond, olieverf op paneel, 33x21cm. Cond:G
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985, landschap met ruine, aquarel op papier 24x34cm. Cond:G
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Mediterraans meer met boten, 31x24cm. Gouache op papier, Cond:G
Beyer Düsseldorf 1884 Duitse school, stilleven met groente, fruit en gevogelte, olieverf op linnen 80x54cm. Cond:G
Naar H. van Wijk, insekten op tak, olieverf op paneel(koper) 23ø Cond:G
Negentiende eeuws poezenschilderij, Franse school, Envoi M. H Pelguiers?olieverf op linnen 22,8x18,9cm. Cond:G
H. van Tankeren 1900-1980 stalinterieur met gevogelte, olieverf op paneel 28x23cm. Cond;G
H. Hardwies? omstreeks 1900 Duitse school landschap met Duitse boerderij, bloesembomen en kippen, olieverf op linnen 120x80cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 Duitse school, Duits stadsgezicht langs rivier, olieverf op linnen 90x75cm. Cond;G
Heinrich Pützhofen- esters 1872-1953, schloss Burresheim in der Eifel, aquarel op papier 44x53cm. Cond;G
Peter klashorst 1957, smoking girl, acryl op linnen, 30x40cm. Cond:G
Hans Liska 1907-1983 Duitse school, tankschlacht WO II reparatie Duitse tank met figuren, houtskool op papier. Cond:G
Hans Liska 1907-1983 Duitse school, WO II Duitse soldaten aan het oprukken. 32,5x28,5cm. Houtskool op papier, Cond:G
Hans Liska 1907-1983 Duitse school, lostrekken van een Duitse tank WO II. 30-41,3cm. Houtskool op papier.
Hans Liska 1907-1983 Duitse school, explosie tankcolonne WOII. houtskool op papier. 30x42cm. Cond:G
Ongesigneerd 21e eeuw portret Marilyn Monroe in de stijl van Andy Warhol, lithografie op papier, 90x90cm. Cond;G
Jurrien Marinus Beek, bosgezicht in herfsttooi, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
A. Beek? Volendam 1895 Volendamse visser aan het pijp roken, olieverf op paneel 21-27cm. Cond:G
Deininger of Beininger Foltz, omsreeks 1900 Duitse school. bloementak, olieverf op paneel 34x22cm. Cond:G
Vroeg werk van Anton Heyboer, 1951 IJmuiden, Expressie. A. Heyboer 1924-2005, olieverf op papier 41x64cm. Cond:G
H. Wagner omstreeks 1970 Duitse school, nettenboetser op strand, olieverf op paneel. 60x80cm. Cond:G
Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, zeilboten en vissersvolk op kade, olieverf op linnen. 70x80cm. Cond:G