A. Jerlow omstreeks 1930, Zweedse of Russische school, bosven, olieverf op linnen 88x65cm. Cond:G
Jan Cremer '90 nr 271/300, Enschede 1940-. Abstracte compositie, lithografie op papier. 70x51cm. Cond:G
Katarina Fontaine Zweedse school, impressionistisch landschap, olieverf op linnen, 55x46cm. Cond:G
Wilhelm Skoglund 1958 Zweedse school, expressief landschap met huizen, olieverf op linnen 55x46cm Cond:G
Drie antieke landkaarten, 1. stadsplattegrond Helmond Brabantia, toegeschreven aan Zaccharias Roman 1595-1675 en Nicolaas Johannes Visscher 1618-1679. 2. kaart slagveld 16e eeuw Soubs Philippe II Goev...
M. Wagner Duitse school, Oud Duits interieur, kinderen stelen fruit, olieverf op paneel, 25x20cm. Cond;G
Wilhelm Skoglund 1964, Zweedse school, expressief landschap, olieverf op linnen 55x46cm. Cond:G
Onduidelijk monogram 20er jaren, twee naakte dames bij de duivel, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G
J.G.P Somer 1818, st Anna, landschap met paard, koe en hond, aquarel op papier 32x25cm. Cond:G
J.D.Hinrichs '34 Duitse school, herenportret 35x47cm. pastel op papier Cond:G
Jac van Rossum 1881-1963 binnenhof boerderij olieverf op linnen 37x42cm. Cond:R/G
Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel 60x45cm. Cond:G
E. Küchental 1930 Duitse school Duits stadsgezicht met fakwerkhuizen, olieverf op linnen 46x60cm. Cond:G
Simon Kramer 1946, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
G. v.d Burg, omstreeks 1900, boerin met schapen in landschap, olieverf op paneel 26x16cm. Cond;G
C. Thomas 1809, verliefd stel voor Taverne, aquarel op papier. Cond;G
Peter Meurs (Almelo) Twenste kapschuur met kippen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Peter Motz, berkenbos met vrouw, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G
Jan Sirks 1885-1938, steiger Amsterdam, ets op papier 52x39cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuws portret van dame met kraag, lichte beschadiging, olieverf op paneel 32,3x25,8cm. Cond:R/G
Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
F. de Groot, landschap met bospad, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
W. Sanders? omstreeks 1930 poldergezicht met huisje en ophaalbrug, olieverf op paneel. 31x41cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Duitse school ....Otto..... Oostenrijks berglandschap, olieverf op linnen 66x80cm. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, hoenderhof in stal, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G
Teking, abstracte figuratieve voorstelling, acryl op linnen.96x121cm. Cond:G
Annelies ter Kuile, koeien op berghelling, olieverf op paneel, 100x70cm. Cond:G
M.G.V Holk? '41 vaas met bloem, olieverf op linnen (klein gaatje) 50x40cm. Cond:R/G
P.Tijssen omstreeks 1930, Hollandse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
Fridegart Knoch 1951 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G
Nagesigneerd W. Lieman omstreeks 1920, boerenhuis met boerin en kippen. 30x40cm. olieverf op paneel. Cond;G
Monogram D.A.V 17e/18e eeuw, figuren bij paard, sepia op papier, 18x15cm. Cond:R/G
H.A. Willenborg omstreeks 1900 winters landschap met sprokkelvrouw bij avond, olieverf op linnen 35x31cm. Cond:G
R. Mario 21e eeuw, romantisch landschap, olieverf op paneel 20x24cm. Cond;G
B. Larson 21e eeuw riviergezicht met wandelaars, olieverf op paneel 20x24cm. Cond:G
Twee oude Italiaanse gravures in renaissance stijl, omstreeks 1900 in passepartout, gravures op papier 50x25 en 56x35cm. Cond:G
N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G
Monogram R.T 2e helft 20e eeuw, stilleven met poezen, olieverf op paneel. 20x25cm. Cond:G
Napoleon Hermes paris lithografie op papier 86x87cm 103x105cm met lijst Cond;G
Twee antieke Engelse gravures, 1 Blind manns Buff graveur Ambre Halmbach, 2 reading the news, W Taylor, omstreeks 1900 42x65 en 28x22cm. Gravures op papier. Cond:G
Naar Corneille, abstract figuratieve voorstelling, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Drie x C.M. De Woerd 1901, 3 landschappen, etsen op papier 32x50cm. Cond:G
Zes ingekleurde steendrukken 19e eeuw, betreffende peersoorten, Girand sculpt. 27x35cm. steendruk op papier Cond:G
Fedor van Kregten 1871-1937, landschap langs het water met paarden, olieverf op linnen 31x21cm. Cond:G
Acht 19e eeuwse landkaarten, lith. de th. lejeune editeur a Bruxelles etalahaye omstreeks 1840, 29x22cm. Cond:R/G