Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Diepeveen
Startprijs 50 EUR

Diepeveen

A. Jerlow Bosven, Zweden
Startprijs 60 EUR

A. Jerlow omstreeks 1930, Zweedse of Russische school, bosven, olieverf op linnen 88x65cm. Cond:G

Litho, Jan Cremer
Resultaat: 70 EUR

Jan Cremer '90 nr 271/300, Enschede 1940-. Abstracte compositie, lithografie op papier. 70x51cm. Cond:G

Katarina Fontaine, Zweden
Resultaat: 50 EUR

Katarina Fontaine Zweedse school, impressionistisch landschap, olieverf op linnen, 55x46cm. Cond:G

Wilhelm Skoglund, huisjes
Resultaat: 50 EUR

Wilhelm Skoglund 1958 Zweedse school, expressief landschap met huizen, olieverf op linnen 55x46cm Cond:G

3 Antieke landkaarten
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke landkaarten, 1. stadsplattegrond Helmond Brabantia, toegeschreven aan Zaccharias Roman 1595-1675 en Nicolaas Johannes Visscher 1618-1679. 2. kaart slagveld 16e eeuw Soubs Philippe II Goev...

M. Wagner
Resultaat: 60 EUR

M. Wagner Duitse school, Oud Duits interieur, kinderen stelen fruit, olieverf op paneel, 25x20cm. Cond;G

Wilhelm Skoglund, berkeboom
Startprijs 60 EUR

Wilhelm Skoglund 1964, Zweedse school, expressief landschap, olieverf op linnen 55x46cm. Cond:G

Duivel met gezette dames
Resultaat: 225 EUR

Onduidelijk monogram 20er jaren, twee naakte dames bij de duivel, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G

J.G.P. Somer 1818
Startprijs 60 EUR

J.G.P Somer 1818, st Anna, landschap met paard, koe en hond, aquarel op papier 32x25cm. Cond:G

J.D Hinrichs
Resultaat: 70 EUR

J.D.Hinrichs '34 Duitse school, herenportret 35x47cm. pastel op papier Cond:G

Jac van Rossum
Resultaat: 50 EUR

Jac van Rossum 1881-1963 binnenhof boerderij olieverf op linnen 37x42cm. Cond:R/G

Monogram M.O stilleven
Startprijs 60 EUR

Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel 60x45cm. Cond:G

E. Küchenthal 1930
Startprijs 60 EUR

E. Küchental 1930 Duitse school Duits stadsgezicht met fakwerkhuizen, olieverf op linnen 46x60cm. Cond:G

Simon Kramer, stadsgezicht
Resultaat: 40 EUR

Simon Kramer 1946, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

v.d.Burg, schapen
Resultaat: 60 EUR

G. v.d Burg, omstreeks 1900, boerin met schapen in landschap, olieverf op paneel 26x16cm. Cond;G

C. Thomas 1809
Resultaat: 60 EUR

C. Thomas 1809, verliefd stel voor Taverne, aquarel op papier. Cond;G

Peter Meurs, kapschuur
Resultaat: 50 EUR

Peter Meurs (Almelo) Twenste kapschuur met kippen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Peter Motz Berkenlandschap met vrouw
Resultaat: 50 EUR

Peter Motz, berkenbos met vrouw, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G

Ets, Jan Sirks
Startprijs 60 EUR

Jan Sirks 1885-1938, steiger Amsterdam, ets op papier 52x39cm. Cond:G

19e eeuws portret
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws portret van dame met kraag, lichte beschadiging, olieverf op paneel 32,3x25,8cm. Cond:R/G

Walther
Resultaat: 60 EUR

Walther, Duitse school, zeegezicht, olieverf op linnen 24x30cm.

Pendant, H. Hermanns
Resultaat: 75 EUR

Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G

Schlderij F.de Groot
Startprijs 60 EUR

F. de Groot, landschap met bospad, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Schilderij, polderlandschap
Resultaat: 60 EUR

W. Sanders? omstreeks 1930 poldergezicht met huisje en ophaalbrug, olieverf op paneel. 31x41cm. Cond:G

Onduidelijk, Duitse School
Resultaat: 225 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Duitse school ....Otto..... Oostenrijks berglandschap, olieverf op linnen 66x80cm. Cond:G

Ongesigneerd, kippen
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, hoenderhof in stal, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G

Teking
Resultaat: 40 EUR

Teking, abstracte figuratieve voorstelling, acryl op linnen.96x121cm. Cond:G

Schilderij berglandschap met koeien
Resultaat: 50 EUR

Annelies ter Kuile, koeien op berghelling, olieverf op paneel, 100x70cm. Cond:G

Schilderij stilleven
Resultaat: 60 EUR

M.G.V Holk? '41 vaas met bloem, olieverf op linnen (klein gaatje) 50x40cm. Cond:R/G

P. Tijssen stilleven
Resultaat: 50 EUR

P.Tijssen omstreeks 1930, Hollandse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

Fridegart Knoch
Startprijs 60 EUR

Fridegart Knoch 1951 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G

W. Lieman, ferme
Resultaat: 60 EUR

Nagesigneerd W. Lieman omstreeks 1920, boerenhuis met boerin en kippen. 30x40cm. olieverf op paneel. Cond;G

Monogram DAV, mannen met paard
Startprijs 60 EUR

Monogram D.A.V 17e/18e eeuw, figuren bij paard, sepia op papier, 18x15cm. Cond:R/G

H.A. Willenborg
Resultaat: 60 EUR

H.A. Willenborg omstreeks 1900 winters landschap met sprokkelvrouw bij avond, olieverf op linnen 35x31cm. Cond:G

R. Mario, bosgezicht
Resultaat: 60 EUR

R. Mario 21e eeuw, romantisch landschap, olieverf op paneel 20x24cm. Cond;G

B.J 1975
Resultaat: 50 EUR

B.J. 1975 Torrero met stier, olieverf op paneel 70x58cm. Cond:G

B. Larson, bosgezicht
Resultaat: 65 EUR

B. Larson 21e eeuw riviergezicht met wandelaars, olieverf op paneel 20x24cm. Cond:G

2 oude Italiaanse gravures
Startprijs 60 EUR

Twee oude Italiaanse gravures in renaissance stijl, omstreeks 1900 in passepartout, gravures op papier 50x25 en 56x35cm. Cond:G

Berglandschap, N. Gumberger
Resultaat: 60 EUR

N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G

Schilderij, 3 poezen
Resultaat: 60 EUR

Monogram R.T 2e helft 20e eeuw, stilleven met poezen, olieverf op paneel. 20x25cm. Cond:G

Lithografie Napoleon
Resultaat: 120 EUR

Napoleon Hermes paris lithografie op papier 86x87cm 103x105cm met lijst Cond;G

2 antieke Engelse gravures
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Engelse gravures, 1 Blind manns Buff graveur Ambre Halmbach, 2 reading the news, W Taylor, omstreeks 1900 42x65 en 28x22cm. Gravures op papier. Cond:G

Naar Corneille, figuren
Resultaat: 70 EUR

Naar Corneille, abstract figuratieve voorstelling, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

3 werken C.M de Woerd
Startprijs 60 EUR

Drie x C.M. De Woerd 1901, 3 landschappen, etsen op papier 32x50cm. Cond:G

6 steendrukken 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Zes ingekleurde steendrukken 19e eeuw, betreffende peersoorten, Girand sculpt. 27x35cm. steendruk op papier Cond:G

Fedor van Kregten,Landschap
Resultaat: 125 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937, landschap langs het water met paarden, olieverf op linnen 31x21cm. Cond:G

8 19e Eeuwse landkaarten
Resultaat: 60 EUR

Acht 19e eeuwse landkaarten, lith. de th. lejeune editeur a Bruxelles etalahaye omstreeks 1840, 29x22cm. Cond:R/G