A.C Koster 1859-1937 riviergezicht met molens, gravure op papier 20x14cm. En Paul Bodifee 1866-1939 Achterhoff Deventer, ets op papier 29x19cm. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20 eeuw, vrouw op stoel, verso, verwachting Sonja Capagne, pastel op papier 39x48cm. Cond:G
Onduidelijk 20e eeuw, naaktportret, pastel op papier, 40x50cm. Cond:G
J. Schaafman/ Schaarman? portret Russische man, olieverf op linnen 30x46cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 kustplaats met aanlegstijger, olieverf op linnen 33x40cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met vissersboten, olieverf op paneel 66x46cm. Cond:G
S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G
J. Deligny, omstreeks 1950 Vieux Lyon cathedrale st. Jean, aquarel op papier, 26x18cm. Cond:G
Drie schilderijen 20e eeuw, 1 driemaster door Payirs, 2 bloemen, onduidelijk, 3 Stadsgezicht J.Rymers(reproductie), 2x olieverf 1x reproductie. 24-28cm. Cond:G
Eduard Aigner(reproductie) kust bij Alasio, oleografie op linnen 75x61cm. Cond:G
Anna van Haanen 19e eeuw, dame met bloemenvaas, tekeningen op papier. 21x24,5cm. Cond;G
Gesigneerd Tholen? 1942, riviergezicht, houtskool op papier 18x28cm. Cond:G
J. Corens '46 stilleven met aardewerk en gebakken ei in pan. olieverf op linnen 35x45cm. Cond;G
Duitse landkaart 16e eeuw, landgraviarus cum suntgoia et brisgoia, ger macatore auctore 1512-1594(vlekkerig), ingekleurde gravure op papier 52x90cm. Cond:R
Onduidelijk 20e eeuw, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G
Hetman? Duitse school, Berlin, Schloss Charlottenburg met figuren, aquarel op papier 44x31cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters dorpsgezicht met Arabische figuren, olieverf op linnen 51x42cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters riviergezicht, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters zeegezicht met boot en figuren, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, Oosters gebouw met Arabische figuren olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Monogram E.W.'55 (verso Els Weise) vaas met bloemen, olieverf op paneel 12,5x17,5cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, zonnige dorpsstraat (mogelijk Elburg) Jan van Vuuren aquarel op papier 34x25cm. Cond;G
W.Reich Duitse school, Duits Landschap olieverf op linnen 64x74cm. Cond:G
Twee duitse werken, 1x Eberhardt Schlotter, figuren aan tafel, aquarel op papier, 1x onduidelijk lithografie, antiek huis, litho op papier. 73x57 en 42x55cm.