Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Wilhelm Mosblech
Resultaat: 80 EUR

Wilhelm Mosblech 1868-1934 Duitse school, Noordduits landschap met rietgedekte boerderij, olieverf op paneel 80x70cm. Cond;G

Lot kleine schilderijtjes
Startprijs 100 EUR

Twaalf 19e eeuwse Duitse ingekleurde steendrukken en 1 stadsplattegrond Brunswic(Braunschweig) 17e-18e eeuws 13-16cm. werken op papier.

Schilderij, boerderij
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Vuren? omstreeks 1930, boerderij met bloesemboom, 2 beschadigingen in de lucht, olieverf op linnen 40x50cm. Cond;R/G

J. Messe, binnenhof met avondverlichting
Resultaat: 50 EUR

J. Messe binnenhof met avondverlichting, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Lithografie Napoleon
Resultaat: 120 EUR

Napoleon Hermes paris lithografie op papier 86x87cm 103x105cm met lijst Cond;G

J.Klein 1920
Resultaat: 80 EUR

J. Klein 1920 Duitse school marinier met vaandel Duitse marine en slagschepen, olieverf op linnen Cond;G

Chinees schilderij
Resultaat: 55 EUR

Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier 100x160cm. Cond:G

2 antieke Engelse gravures
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Engelse gravures ovaal in passepartout, dame bij water, en gewonde soldaat met zorgzame vrouw. 30x26cm. gravures op papier. Cond:G

2 antieke Engelse gravures
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Engelse gravures, 1 Blind manns Buff graveur Ambre Halmbach, 2 reading the news, W Taylor, omstreeks 1900 42x65 en 28x22cm. Gravures op papier. Cond:G

2 antieke gravures
Startprijs 30 EUR

Twee oude gravures omstreeks 1900, 1 soldiers playing an a wood, graveur pietro della Vecchia. 2 A Battle piece graveur J. Hugtenburg. 18x12 en 12x11cm. gravures op papier Cond:G

J.H. Mastenbroek
Resultaat: 40 EUR

J.H. Mastenroek 1906, 1875-1945 Rotterdamse haven hand gesigneerd lithografie op papier 60x40cm. Cond:G

2 antieke Engelse gravures
Startprijs 50 EUR

Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G

H. Himmel
Startprijs 50 EUR

H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw poetsvrouw uitrustend bij openhaard, houtskool op papier 25,5x18cm. Cond:G

Naar Corneille, figuren
Resultaat: 70 EUR

Naar Corneille, abstract figuratieve voorstelling, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Parijs
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940, Parijs la Rue Morvens, ingekleurde ets op papier, 15,5x22cm. Cond:G

3 werken C.M de Woerd
Startprijs 60 EUR

Drie x C.M. De Woerd 1901, 3 landschappen, etsen op papier 32x50cm. Cond:G

6 steendrukken 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Zes ingekleurde steendrukken 19e eeuw, betreffende peersoorten, Girand sculpt. 27x35cm. steendruk op papier Cond:G

4 etsen 18e/19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.

8 steendrukken Engelse scheepvaart
Startprijs 120 EUR

Acht 19e eeuwse Engelse steendrukken met zeilschepen(R.Parry.del.) Hunt. Lith. deels ingekleurd 23x17cm. Cond:G

9 prenten automobilia
Resultaat: 130 EUR

Negen oude prenten automobilia, 20e eeuw, uit boeken. In goede staat 32x47cm. Cond;G

Berglandschap met lijst van bladgoud
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, Duitse school, berglandschap met prachtige vergulde lijst, olieverf op linnen 35x40cm. Cond:G

M. Höpflinger Landschap, Luneburg
Startprijs 80 EUR

M. Höpflinger, omstreeks 1930 Duitse school landschap Lüneburger heide, olieverf op linnen 80x120cm. Cond;G

2 Duitse werken
Startprijs 50 EUR

Twee x Rubricht Duitse school, 2x wintergezicht aquarel en pastel op papier 36x29 en 30x 29cm. Cond:G