3 diverse werken Ids Wiersma 1878-1965, paddestoelen studie(tekening) ets liggende dame, houtskool koeienstudie, op papier 12-36cm. Cond:G
E. Bossina? 19e eeuw, Duitse school, berglandschap met meer en figuren, olieverf op linnen Cond:G 45x60cm.
Joseph Heyendahl omstreeks 1900, Duitse school 1844-1906 Düsseldorferschule landschap met boerin en schapen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond;G
E. Körner Duitse school vaas met bloemen olieverf op linnen 39x61cm. Cond;G
Victor Bauffe 1849-1921, attelierstempel rechtsonder, Achterhof in dorp, olieverf op linnen 33x24cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd Hollandse school, bloembollenveld met dorp, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G
H.C. van Mourik 1877-1944 stilleven met tin en fruit, olieverf op paneel 36x32cm. Cond:G
Pieter van Goudzwaard 1929-1983, abstracte compositie, plakaatverf op papier 62x48cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920 Königsee Berglandschap, scheur linkse boom, olieverf op linnen 100x70cm. Cond;R
W. van de Ven 1898-1958 bloeiende fruitbomen bij boerderij, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans dorpsgezicht met ezelwagen en figuren, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Adolf Weibel 1870-1952 Duitse school, Brienzersee am Morgen, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G
Van Looy omstreeks 1980, eenden in waterpartij, in de trant van Koester, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Trambowicz 99, Poolse school, surrealistische voorstelling, acryl op linnen 130x90cm. Cond:G
Marek Ruzyk 2007, poolse school, 17e eeuwse schip bij nacht voor de kust. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond.:G
Joop Kroppf 1892-1979 Dorpsstraat bij avond, olieverf op linnen 30x50cm. Cond;G
Gerard Krol, 1882-1950 Enschede, koeien bij beek, olieverf op paneel 47x36cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Hollandse school, poetsvrouw in hal, aquarel op papier 16x11cm. Cond:G
Vier werken Ids Wiersma 1878-1965, 3 gravures landschap, 1 winterlandschap Noorderdwarsstraat Drachten ets op papier, 12x21cm. Cond:G
Zeven antieke Franse Aquatinta in passepartout, 18e eeuw Guyot Sculp. Laurent Guyot 1756-1806. (sommige hebben vochtvlekken) 20x31cm. Cond:R/G
H. Welcher omstreeks 1950, riviergezicht met haven en boten(craquele), olieverf op linnen 80x60cm. Cond:G
Hans Paus 1996, 1959 Losser, landschap Toscane, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Miniatuur schilderij waarschijnlijk op ivoor, omstreeks 1900 of ouder, gedeeltelijk geschilderd. 8,5x6,5cm. Cond;G
TH.vd Gaag Hollandse winter naar 19e eeuws voorbeeld, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G